Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, Casaubon said:

Ova prica sa Kalinom me podseca na epopeju sa Teodosicem. Osim sto za njega 100% znamo da neće u Virtus 😄

Salu na stranu, ma koliko ga voleo kao igraca - nije realno da se vrati u ovim godinama. Ipak, nadam se da gazdino "Kupujmo domace" nije opet gomilanje veterana i/ili hronicno povredjenih igraca, ali opet - koliko god mracno delovalo, ne vidim neke ovdasnje prospekte ili bar poluformirane igrace sa kojima bi mogli da se pojacamo. Ne zna covek sta da misli...

 

Slazem se da nije realno da dodje Kalina, ali nije ni blizu onoga oko Teodosica. Tad je bilo nepodnosljivo lozenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MetalHead said:

Na stranu kvaliteti Nedovica i Kalinica, kao i pasos koji nose... ali da li su nam potrebni igraci na tim pozicijama? 

Ako Nedovica extendujemo kao 1/2 a Kalinu kao 3/4 to su pozicije (osim 1) koje su nam uglavnom popunjene i moramo prvo nekom da se zahvalimo na saradnji.. 

 

Ne zeki, razumem sta si hteo da kazes, ali ovako ispada da Nedovic i Kalinic neki nebitni igraci, a ne dvojac koji bi bio u startnih 5 u vecini top 8 ekipa. S obzirom na to da izvesno ostajemo bez Berona i/ili Pantera, ne bih razmisljao ni sekund pre nego sto bih se zahvalio Lazicu, kako bi se oslobodio prostor za Nedu i Kalinu. Novi trener-novi koncept.

E sad, pitanje para je vec nesto drugo.

Edit: mislim da Kalinic svakako nije realan, ali ostavljam 1 posto sanse. Realnija kombinacija mi je Nedovic/Dangubic.

Edited by Laki21 koji lebdi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki21 koji lebdi said:

 

Ne zeki, razumem sta si hteo da kazes, ali ovako ispada da Nedovic i Kalinic neki nebitni igraci, a ne dvojac koji bi bio u startnih 5 u vecini top 8 ekipa. S obzirom na to da izvesno ostajemo bez Berona i/ili Pantera, ne bih razmisljao ni sekund pre nego sto bih se zahvalio Lazicu, kako bi se oslobodio prostor za Nedu i Kalinu. Novi trener-novi koncept.

E sad, pitanje para je vec nesto drugo.

 

Sve to stoji, a jasno sam na pocetku rekao na stranu njihovi igracki kvaliteti kao i pasos... I rekao sam da moramo prvo nekom da se zahvalimo. Kome? Lazicu? Tesko... kapiten, krvava kolena, hvaljen od strane svih trenera... Na to smo osudjeni. Djenki? Bilo bi mi bas zao da to bude tako... lakse bih podneo Dobrica ili Davidovca. Ali ako gubimo i Pantera i Berona onda je jasno da Neda ima mesta.

 

Sto se Kaline tice, opet bi na udaru bili Davidovac i Dobric plus Kuridza i Simanic. Neko od te cetvorice je visak da bi mogao Kalina da udje. A ne mogu da zamislim ni jednog od te cetvorice da pristane da bude 13. ili 14. prase. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MetalHead said:

 

Sve to stoji, a jasno sam na pocetku rekao na stranu njihovi igracki kvaliteti kao i pasos... I rekao sam da moramo prvo nekom da se zahvalimo. Kome? Lazicu? Tesko... kapiten, krvava kolena, hvaljen od strane svih trenera... Na to smo osudjeni. Djenki? Bilo bi mi bas zao da to bude tako... lakse bih podneo Dobrica ili Davidovca. Ali ako gubimo i Pantera i Berona onda je jasno da Neda ima mesta.

 

Sto se Kaline tice, opet bi na udaru bili Davidovac i Dobric plus Kuridza i Simanic. Neko od te cetvorice je visak da bi mogao Kalina da udje. A ne mogu da zamislim ni jednog od te cetvorice da pristane da bude 13. ili 14. prase. 

 

 

 

Ne, sve to razumem, samo hocu da kazem da, "ako se moze", za takav dvojac mora da se nadje mesta. To opet povlaci i neke kompromise, ali tako je to u sportu.

Na stranu sto je to za Kalinu skroz nerealno, a za Nedu vise nije nego sto jeste realno, ali opet se tu oslobadjamo dve solidne plate, plus porodicni koncept, kumovske veze, Vesnine sarme...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, placebo said:

Milojko Pantić se odrekao Crvene Zvezde posle odlikovanja Kapetana Dragana http://rs.n1info.com/Sport-Klub/Fudbal/a608321/Milojko-Pantic-se-javno-odrekao-Zvezde.html

Stvarno bruka i sramota!!!!

PRAVDA ZA MILOJKA

 

4 minutes ago, Laki John Terry said:

@placebo

A u nastavku emisije reklamira svoju knjigu "Nebo se otvorilo" i u pozadini ide pesma "Dobro znaj da uvek tu sam ja!"

 

 

Ajde momci na fudbal... 😄

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, MetalHead said:

Barsa je Barsa... ali dva puta je dva puta 😄

Madrista sam  sto se tice Spanije 🙂 cisto da se zna ko je bolji.. vrvt sam hteo CSKA napisati.

 

Mislim da Kalina moze pikati za lovu neki Himki ili Zenit, iznenadio bih se da ode u neki F4 klub. Lud je lik, alu ne toliko da se vrati. Meni je bolje njemu dati 900k-1m na dve godine nego sto su dobili Gist i Braun npr. Ako je moglo da se da mesecno 45-50k Stimcu i Kuzmicu, ne znam sto ne bi dao i Kalinicu. Sumnjam da moze negde vise uzeti sad sem u Rusiji eventualno.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Laki John Terry said:

@placebo

A u nastavku emisije reklamira svoju knjigu "Nebo se otvorilo" i u pozadini ide pesma "Dobro znaj da uvek tu sam ja!"

 

Bez sve sale,suludo je ovo sa guslama,tenkom,kapetanom draganom,Omicem...Mator sam pa individualno volim svoj klub,al me i dalje sramota.

4 minutes ago, MetalHead said:

 

 

Ajde momci na fudbal... 😄

🤣🤣🤣🤣Ovo je van fudbala,ovo je kutak gde to mogu da podelim.Na fudbalu bi me banovali zbog nedostatka nacionalnog naboja.

P.S.Pa nismo mi Toma Nikolic  da delimo ordenje i odlikovanja random.🤣🤣🤣

Edited by placebo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, placebo said:

Bez sve sale,suludo je ovo sa guslama,tenkom,kapetanom draganom,Omicem...Mator sam pa individualno volim svoj klub,al me i dalje sramota.

 

Apsolutno delim tvoj stav, nego mi bilo smesno da odmah nakon tog izliva emocija reklamira knjigu O ZVEZDI i VECNOJ LJUBAVI KA KLUBU.

 

@MetalHead izvini za offtopic. Stajem ovde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki John Terry said:

 

Apsolutno delim tvoj stav, nego mi bilo smesno da odmah nakon tog izliva emocija reklamira knjigu O ZVEZDI i VECNOJ LJUBAVI KA KLUBU.

 

@MetalHead izvini za offtopic. Stajem ovde.

Slazem se🤣🤣🤣🤣Galaksija je prostor vanremenski za Milojka,a na to i onaj GTA sa interventnom.JEDAN JE MILOJKO DUNJIC🤣🤣🤣🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Laki John Terry said:

Kako mozemo da krademo Mekintajera ako on nije njihov igrac?

 

Pod "kradja" guglati Milos Vujanic, Luka Bogdanovic ili Djuro Ostojic.

 

Ovo je samo pregovaranje o igracu koji je bio dostupan za skauting i nama i njima.

 

Drugo, ovo "kupujmo domace" je takav facepalm meni da ne mogu da opisem. Transfer blama. Sto rece neko iznad, domace jesu tri juniora, Stime i Simon 🙂

 

Ajde dovedi Kalinica, Nebojsa, pa da pojedem ove reci.

Marko Pecarski?:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kronostime said:

I Sasa Djordjevic, svojevremeno - nije bio talenat.:default_coffee::lol_2:

 

To je vec tacno. Sasa Djordjevic je najveci fejl Zvezde ikada, ali ukraden nije.

 

Aranitovic je hteo kod njih, nije niceg nelegalnog bilo kod toga. Jedino sto nismo zatezali, sto se kasnije ispostavilo kao dobra odluka jer je Sani vec sada bivsi igrac.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Laki John Terry said:

Kako mozemo da krademo Mekintajera ako on nije njihov igrac?

 

Pod "kradja" guglati Milos Vujanic, Luka Bogdanovic ili Djuro Ostojic.

 

Ili Petar Rakicevic.

 

11 hours ago, MetalHead said:

Sto se Kaline tice, opet bi na udaru bili Davidovac i Dobric plus Kuridza i Simanic. Neko od te cetvorice je visak da bi mogao Kalina da udje. A ne mogu da zamislim ni jednog od te cetvorice da pristane da bude 13. ili 14. prase.

 

Odmah bih se rastao i sa Kuridzom i sa Borishom ako bi to znacilo da Kalinic dolazi.

 

Kao da su u pitanju korisni igraci u EL, a ne jedan veteran i jedan veciti talenat. Za Dobrica i Davidovca bih vec razmislio, oni itekako imaju sta da ponude.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Predragdjape said:

Los pokusaj 🤷🏼‍♂️

Dodaj i Robertsa, i on je direktno presao u KKP ako se ne varam...

I Divac je sa Zvezdom poceo pripreme na Gocu, kad se "volšebno predomislio". Doduše tu je i Žeravica doprineo jer mu se nije sviđalo što Divac puši.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...