Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Kad sam napusio danas na KKCZ FB page predsednika oko KZS, lajkovalo mi je post 5 Grobara. I niko vise, no replies. 

 

Da li se kretenizmu predsednika raduju samo komsije, a mi padamo u bedake? Odgovor je "da".

 

Ima li resenja? Ne bas. Bar ne da ga ja vidim...

 

Stoga bojkotujem do daljnjeg tekme...dok se emocije ne smire i ne smislim nesto pametnije.

 

Good luck, guys!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ne vjerujem da ce dirati Gista. Ima jak ugovor i jedina je dobra opcija na 5 trenutno. Kuzmicu ce trebati vremena da povrati misicnu masu za pocetak, trenutno mu je 15 min plafon. Ojo je drvo kako god da okrenes, 7-8 min u vr glave protiv ozbiljnih timova. 

 

Za Stratosa pojma nemam, ako je stvarno ozbiljno povrijedjen, nije toliko ni bitno u ovom momentu. 

 

Za Dericka mislim da je samo pitanje kad a ne da li. 

 

Ako plej dodje onda vepar otpada. Treci plej ne moze biti matematicki nikako, dakle ili je tu ili nije. 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, perkos said:

ja ocekujem dva otkaza( tipujem Gist i Perperoglu) i dovođjenje nekog isluzenog američkog pleja iz "pafosa" da se smiri zvezdaska populacija. 

Ta dva otkaza kostaju oko 1,25 miliona. Ja mislim da ce se pustiti Sakoti da pokusa da iznivelise odnose, a ne bih bio siguran ni da se nece dovesti plej. U pocetku na ustrb Filipove minutaze, ali vremenom ce isti doci na 10 min u EL.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se brkaju neke stvari. Nebrojeno puta se pokazalo da forumaska vecina i atmosfera ne preslikavaju vecinu i atmosferu na tribinama, a pogotovo zvezdaske javnosti. Licno sam bas sumnjicav po pitanju zvizduka i povika sa tribina kada je Filip u pitanju. Cak i za sutrasnju utakmicu, a pogotovo za naredne. Tim vise mi nije jasna Coviceva reakcija. On je kao i svi mi mogao da se uveri da su kritike na Filipov racun mnogo vece i zesce na netu nego na tribinama. On sa tribina uredno dobija aplauze. Jedino objasnjenje koje mogu sebi da dam je da je on i vise nego svestan Filipove nedoraslosti. Tolika agresivnost se moze objasniti samo tako. Skroz cudno i zaista sujetno, jer se on uvek na vreme sklanjao kad je primecivao da se poseze za nasiljem. Bilo mu je jasno da dugorocno takva strategija ne moze da urodi plodom, a sad tvrdoglavo isto to radi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Podrska i sa B tribine za Lakija, od jednog od onih sto su gledali Mirka Kovaca, citali b92 forum kad je crveno-beli bio admin, ozenio se u dresu kkcz, a vec je na par utakmica vikao 'Filipe odlazi'...

I cuvaj se.

 

Edited by Geronimo
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Generalno ste sublimirali stanje u/oko kluba, naravno i situaciju sa Lakijem.

 

Kada te javno etiketira osoba profila NČ treba da se zabrineš znajući na šta je sve (između ostalog i kroz svoje satelite na tribini) spreman. NČ zbog nepotizma negira ono što je bolno vidljivo, da je Filip igrač za prosečan KLS tim a ne za CZ, kada je neko sa punim pravom tj. Laki javno izrazio nezadovoljstvo odmah je označen kao protivnik kluba. 

 

Sećam se emisije ABA magazin iz neke 2007 ili 2008 kada je golobradi Filip izjavio da planira da igra do 25te godine, da je upisao fakultet i da će mu studije biti prioritet a ne košarka tj. da će se posvetiti poslu nakon 25te. E qrac, sve nas zajebo ovaj fini momak...

 

 

Ko zna kakvu je pravnu gimnastiku NČ spremio kada dođe do konačnog razlaza sa CZ, kad se setim građanaskih ugovora sa igračima i potraživanjem nenormalnih svota novca, gde je najpoznatiji slučaj Raduljice. Išla je već priča da je potraživao xyz (šatro uloženih) miliona € da prepusti klub. 

 

 

Ja mislim da Kari zajebava NČ, ako su ove info oko aminovanja Alimpija i Šakote tačne.:18:

Odmah se setim još i Filipovih minuta u završnici utakmice finala KLS sa Partizanom u Železniku, što je za mene bila pokazna vežba Karija za NČ da je Filip kesa od igrača.

 

 

 

 

  • Like 16
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Stratos je operisao neko koštano tkivo na kolenu, ništa ozbiljno ali zahteva pauzu dva meseca jbg Nema teorije da on dobije otkaz. Jedini koji je upitan to je DB ali koliko sam shvatio jasno je bilo i prilikom dovođenja da će biti potreban period adaptacije. Intenzivno se radi na dovođenju pleja izgleda. Ono što je trebalo da se uradi ranije i zaokruži ovaj tim.
I ranije da se dovede trener makar to bio Šakota. Mislim nije problem Šakota, prešli smo i trpeli veća sranja. Čak ni Filip nije problem da se sveo na neku odgovarajuću meru. Pošto nije, prekipelo je ljudima, najvernijim navijačima.. Problem je prozivka tih najvernijih jer su digli glas. E pa sad preko ovoga ne sme da se ide, u najmanju ruku izvinjenje pa da se ide dalje.
A glupan je medveđu uslugu napravio sinu, tek će sad da dobija zasluženo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Geronimo said:

Podrska i sa B tribine za Lakija, od jednog od onih sto su gledali Mirka Kovaca, citali b92 forum kad je crveno-beli bio admin, ozenio se u dresu kkcz, a vec je na par utakmica vikao 'Filipe odlazi'...

I cuvaj se.

 

Da nisi pisao na kkczforumu, jedan je Geronimo ... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Mairosu said:


Pa, ovo nije vest od prekjuče, i nema previše veze sa Čovićem.

Realno, juna kreće sve da se ruši. Imao sam informaciju da nam EL spušta roletnu još prošlog maja posle svih sranja u ABA finalu, koje definitivno nije dobro uticalo ni na odnose sa EL (koliko se god to trudili da sakriju), ni na neke buduće potpise (imam lične ispovesti od barem dva igrača visoke reputacije koji su odbili angažmane u ABA baš zbog toga). Kada je Đordi ukinuo licence po ligama, sutradan se javilo pet predstavnika liga da kaže da je "njima obećano da imaju preče prvenstvo". Imaju kurac. U tri wildcarda biće Virtus, neki Rusi i neki bogatuni iz tipa Španije-Turske. Postoji vrlo realna šansa da dogodine Beograd i region ostanu bez EL, osim u slučaju da Partizan ne izboksuje nešto preko EC.

OK, dakle, to se desilo. Ako se to desilo, odmah ćemo da povučemo pitanje i ABA lige, jer ta liga funkcioniše po tome što se svi međusobno trpe zbog EL licence. Sad EL licence nema. Hrvati i Slovenci će se prvi zapitaju koji će im to kurac najednom. Ako savezi uspeju nešto da nagode sa EL kancelarijom, neka EC mesta za prvake, ABA liga prestaje dok kažeš keks. Samim time uprošćavaju se budžeti. Ide hard reset, i to vrlo hard reset. Neće biti para za strance, neće biti para za trenere, neće biti para nizašta, svi će budu kao Mega i OKK. Dolazi mračno doba.

Recimo sad da to Nebojša vidi - recimo. U toj atmosferi, kojeg stranca ćeš dovodiš na garanciju 4 meseca EL i onda ćao vidimo se. Ide se na zicer, dovodi se lik koji će možda da izgura sezonu, možda neće, štagod. Okreni obrni, ako se desi najtmer sinario odozgo, on ima čiste papire da resetuje kako se njemu svidi i da se pređe u ful FMP mod. Možda i sa Filipom. 😄

Eto, tako ja to vidim. Bože zdravlja pa grešim, ali gut feeling je da ne grešim.

Ziveo je klub i bez rekreativnog ucesca u EL.

Nije najgrdja stvar koja moze da se desi da se malo zavrnu slavine bahatim blizancima, mozda se zavuku rukavi i napravi neki igrac.

Edited by Cavani
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...