Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

19 minutes ago, Laki_Majak said:

Nije jebanje ježa "cilj", ni samo ni ovako.

Ti si pod" jebanjem ježa" podrazumevao da će ova sezona svejedno da propadne. Ja sam samo hteo da kažem da to svi već znamo, ali da to ne znači da ne možemo da izrazimo svoje mišljenje povodom toga. A pod mišljenjem mislim na zviždanje u hali Pionir. Mada sanjam i  o mnogim drugim stvarima koje bismo mogli da radimo porodici Čović na svakoj tekmi, ali o tom potom 😄

 

Ne vidim scenario da se ovo zavrsi relativno bezbolno. Jedino da gnom sam ode. A i tad ce Nebojsa da krene u osvetu ruseci klub. Na to sam mislio kad sam rekao jebali smo jeza, na situaciju u kojoj kako god okrenes, ima da boli.

 

Sto se tice izrazavanja misljenja, imas moju apsolutnu podrsku. Cak i u vidu nelagodinh transparenata i slicno. Nesto u vezi sa nepotizmom, to bi bilo dovoljno tacno da zaboli Nebojsu a nedovoljno uvredljivo da zaustavljaju utakmicu i slicno.

 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, John Terry said:

 

Ne vidim scenario da se ovo zavrsi relativno bezbolno. Jedino da gnom sam ode. A i tad ce Nebojsa da krene u osvetu ruseci klub. Na to sam mislio kad sam rekao jebali smo jeza, na situaciju u kojoj kako god okrenes, ima da boli.

 

Sto se tice izrazavanja misljenja, imas moju apsolutnu podrsku. Cak i u vidu nelagodinh transparenata i slicno. Nesto u vezi sa nepotizmom, to bi bilo dovoljno tacno da zaboli Nebojsu a nedovoljno uvredljivo da zaustavljaju utakmicu i slicno.

 

 

ako je do "rušenja kluba", neće to čović da radi zbog nezadovoljstva navijača, već zato što nema nikakvog interesa da ne ruši (a voli da ruši). on je to krenuo da radi kada je inkorporirao ficju u sastav. 

Edited by uini
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Knipex 4 Laki said:

Ako koristiš pištaljku to nije ništa čudno i zabranjeno je jer ometa igrače, sudije i zapisnički sto. 

Ok, slažem se, ali sam je koristio i ranije i prvi put mi prilazi lik iz kluba baš kad pištim na Filipa Čovića.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...