Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

On 11/20/2019 at 12:35 PM, Casaubon said:

jasar.jpg

 

edit: Jašar i Tužni Vepar

 

 

Ovo je nekako neopazeno proslo  ....  samo sto skotina nije tuzna, on zivi svoj san .... 

Umalo rat u finalu ABA ... za koj Q .... da bi ove dve neznalice bile na najbitnijim mestima  u timu  ..... more mrs 

 

edit: Tatina slika bi bolje isla og ovog Grand loga .... jbg, za pacova Tomica nema mesta

 

 

 

Edited by Plantation
Link to comment
Share on other sites

Just now, Plantation said:

Umalo rat u finalu ABA ... za koj Q .... da bi ove dve neznalice bile na najbitnijim mestima  u timu  ..... more mrs 

 

Dok su CZV i Budućnost "ratovali"  u finalu ABA lige, u dva glavna grada  iz kojih dolaze CZV i KK Budućnost, su se održavali najveći ikad gradjanski protesti protiv Mila i Vučića....     :whistling:

 

da ne pričamo sad kako su termini utakmica polufinalnih i finalnih serija štelovali da se poklapaju sa protestima i u PG i u BG...

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Očekujete da Nebojša dovede trenera koji će Filipa izbaciti iz rostera a njemu zabraniti da se meša u struku.

Dobro.

 

Ne, ocekujemo reakciju sa tribina  ..... a on neka radi sta hoce .... moze mu se

Link to comment
Share on other sites

Kao što su mnogi već ukazali, mi smo ovo dobili uprkos treneru i jednom od plejmejkera. Filip je bio čak i za svoje bedne standarde prilično bedan i ekipa je uvek upadala u kanal s njim na parketu. Čak i taj jedan jedini segment igre na osnovu koga se profesionalno bavi košarku a to je nekakav plejmejking je bio smešan, gomila konfuznih napada koji nemaju nikakav cilj osim da se potroše 24 sekunde. Ipak, Gavrilović je bio još gori i Šaras će imati ozbiljne probleme kad shvati od kakve je neznalice izgubio. Neverovatno je odsustvo ikakvog osećaja kod njega. Kao ortak koji je trener u biznis ligi zato što ne zna da igra, a u stvari ga niko ne jebe 2%. Filipova minutaža ponovo nepojmljivo ogromna, neverovatno je koliko Gavran trpi malog na parketu.

 

Iako se Žalgiris suštinski samoubio promašajima iz otvorenih pozicija, ipak sam zadovoljan jeidno defanzivnim intenzitetom (postava koje ne uključuju midžeta razume se). Faye je zaista skroman košarkaš za EL nivo, i njega je malo realnost udarila u glavu, čim treba bilo kakav dribling da napravi - to su velike muke. Ipak, zaista se lavovski borio i pogodio ona clutch bacanja kao da je na zagrevanju. Smatram da je to bio prelomni momenat.

 

Lorenzo je odličan igrač. Jednostavno, treba mu vremena, malo je introvertan i pasivan, ali jasno je i njemu da ovde mora da bude agresivniji i da povuče, ekipa sa njim na parektu mora uvek imati nekakvu zalihu da mališa ne bi sve tako lako prosuo. U odbrani je bio brutalan. Stvarno nije lako igrati kad ti je back up takva štetočina. 

 

Ponoviću da ova pobeda ne znači previše i da je treba posmatrati kao izolovan incident, igru nemamo, zaista je teško mučenje gledati ovakvu košarku. Ipak, drago mi je da ekipa nije skroz klonula duhom i da je energetski to solidno, ali nedostaju nam košarkaški elementi, hustle nije dovoljan, a naročito kad je selektivan. 

  • Like 24
Link to comment
Share on other sites

Iskreno zalim Sarasa, covek je verovatno zavrsio u hitnoj. Ne mogu da zamislim da covek ciji tim izgubi od Gavrilovica na klupi i Filipa na pleju ode kuci mirno i zaspi. Deluje kao ok lik. 

 

Mi smo uzasni i to je bas bas blago receno. Bolje reci raspadamo se i ne znamo gde udaramo. Mislim da mogu apsolupno svaku nasu akciju u napadu ili odbrani da isecem i nadjem po 

5 pocetnickih greseka, pocev od poslednje odbrane kada je Lendejl posle prostog pika ostao sam i promasio zicer do napada koji su licili na basketaske ispred zgrade. Jebeno neverovatno kako smo mi dobili. 

 

Filip Covic je najvece kosarkasko zlo koje je ovaj klub zahvatilo. Treba mu zvizdati pri svakom koraku na terenu. 

 

Lorenco me sve vise i vise podseca na Dilana Enisa. Visok stamen ali igrac koji u sustini nema tu plejmejkersku crtu. Da li smo odigrali i jedan PNR od pocetka sezone da je lopta dosla do centra???

 

Gavrilovica treba da je sramota sto sebe naziva trenerom. Do prethodne utakmice sam mislio da imamo dve akcije sad vise nisam siguran ni u te dve. Nadji Bilija ili Djenku i skloni se. Pa sjajno. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako uzmemo u obzir da filipa posmatram kao gresku univerzuma u kosarkaskom smislu (a kako vreme odmice, sve vise i u ljudskom smislu) i mene lorenzo pocinje sve vise da zabrinjava, jer nam, iskreno receno, i sa njim na terenu napad lici na haoticnu zbrku.

Ne vidim ni jednu pravu plejmejkersku crtu u njegovoj igri, o kreativnosti da ne govorim.

😞

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...