Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 hour ago, Mile1 said:

spacer.png

ovo ne moze svako

 

93 pratilaca...ovo starani zgrade u Železniku, rodbina Čovića, Šone i Kuper iz zajebavanja. 

 

34 minutes ago, Milan33 said:

giphy.gif

 

Ili tehnička za ovaj flop u drugi red tribina ili 2 plus 1 jer je kontakt bio i faul. 

 

Nešto je moralo da se svira. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pobjedu je veceras odnijela manje losija ekipa na terenu. Zalgiris je odigrao skandalozan mec. Mi nijesmo igrali nista bolje nego sto igramo u poslednje vrijeme, igre nema ni u naznakama. Mora se pohvaliti borbenost i visok nivo profesionalizma kod nekih igraca, ali problemi ostaju isti i nece se rijesiti bez promjene na klupi. 
Ovo je Žalgirisu peti poraz u njihovoj Žalgiri Areni koja je i dalje puna, uprkos tim porazima.

Tako se valjda voli klub a ne prizivanjem poraza, po mogućnosti što većim.

Slažem se da ostaje i dalje problem na klupi i na pleju ali valjda je lakše čekati rešenje ako se pobeđuje

Makar ja tako vidim stanje u kkcz

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Setite se 2011 said:

Ovo je Žalgirisu peti poraz u njihovoj Žalgiri Areni koja je i dalje puna, uprkos tim porazima.

Tako se valjda voli klub a ne prizivanjem poraza, po mogućnosti što većim.

Slažem se da ostaje i dalje problem na klupi i na pleju ali valjda je lakše čekati rešenje ako se pobeđuje

Makar ja tako vidim stanje u kkcz

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
 

U Zalgirisu ne igra tatin sin.Glavna razlika.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Mikel said:

Učinak centarske linije večeras pokazuje jos jednu slabost ovog tima:

 

Kuzmić, 3Pts, 3Reb, 1To za 23min

Faje, 5Pts, 7Reb, 3To za 28min

Ojo, 4Pts, 5Reb, 2To za 16min

Simanić, 2Pts, 1Reb, 1To za 10min

 

Kao da su Gober i Tavares sa druge strane umesto Lendejla i Jankunasa, neverovatno.

Tacno.

Nisu centri ni protiv Asvela bolje izgledali.

Ali njihova igra zavisi dosta i od pleja i pika. Seti se kako je izgledao Kuzmic dok je vrteo pik sa Jovicem. Ili kako je Gist vrteo pik sa Kalatesom. Nisu oni zaboravili to.

Mi pik u ovom sastavu ne znamo da igramo. Posto Braun nije takav tip igraca, onda umesto da igrac koji ulazi umesto njega bude neko ko to zna da igra mi imamo tatamisezasvepitauklubu igraca.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Død said:

Meni je ipak draze kad je pre toga uspesno odradio posao pozadi time sto je ispruzio svoje duuuuuge ruke. Moze i gif toga. Groktalo ne bi moglo to sa svojim t-rex papcima.

Bravo, to sam bas komentarisao za vreme meca sa ocem, greota da ostane zaboravljeno. Za ovu pobedu da se zahvalimo njemu i Fajeovom stavu

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

e pa ja nisam gledao od pocetka, samo poslednju cetvrtinu. Al opet, ako nemamo samopouzdanja da mozemo za 14 sekundi dati kos za pobedu, onda je to mnogo veci problem... a onda nije trebalo ni faul da pravimo. Odbrana pa sta bude. 
Bila je takva utakmica da je mučenje bilo dati koš. Mi pre toga par napada nam ili iscuri, ili neka cigla u zadnjoj sekundi, ili tražimo Fajea, Odža na 5m od koša i par sekundi do isteka... I Lorenzo dobija priliku na 2m od koša, naravno da je ok dati koš.
Mene je generalno nerviralo neinteligentno pravljenje faulova (ono što uvek priča Kuzmanović (: ) Početkom 4/4 čini mi se nismo u bonusu imamo +5 valjda, oni ne mogu da kupe koš i mi ih šaljemo na bacanja bar tri puta. Održali smo ih iznad vode tu, i umalo da nam ukradu pobedu.
Nije baš bistar Lorenzo po tom pitanju, ali je jedini uz Berona koji može da izmisli neke poene. Stratos mnogo nedostaje po tom pitanju, i u ovom što mi igramo.. Još smo sami sebi pucali u koleno sa Gistom.
Ima ova ekipa potencijal, zato me i čudi prelako odustajanje Tomića, pa verujem da je tu bilo neko veće sranje.
Nesrećni Gavrilo je kasnio i večeras sa izmenama. Dve minijature koje su mogle da nas skupo koštaju - uvođenje Jovanovića za zadnju odbranu u prvom poluvremenu i primi koš preko njega, onda ključni napad Žalgirisa kad su poveli pred kraj Davidovac na Uljanovasa u odbrani na postu. Obradovao mu se Uljanovas kao dete paketiću, okrenuo ga i dao koš..
Trener pre svega, pa doselekcija sa plejom i da čupamo šta može od ove sezone.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, TiMiDi said:

Tacno.

Nisu centri ni protiv Asvela bolje izgledali.

Ali njihova igra zavisi dosta i od pleja i pika. Seti se kako je izgledao Kuzmic dok je vrteo pik sa Jovicem. Ili kako je Gist vrteo pik sa Kalatesom. Nisu oni zaboravili to.

Mi pik u ovom sastavu ne znamo da igramo. Posto Braun nije takav tip igraca, onda umesto da igrac koji ulazi umesto njega bude neko ko to zna da igra mi imamo tatamisezasvepitauklubu igraca.

Slažem se. Međutim, kod odbrane preuzimanjem nasi centri ne prave nikakvu prednost, niti u sutu (Faje, Simanic), niti u post igri (Ojo, Kuzmic), niti povratnim pasom (kao sto to Stratos radi npr). Sto se tice pika, imamo Berona i Davidovca, koji takodje mogu da kreiraju pik igru vrlo dobro. Pik cetvorke i petice ne videsmo ni u pokušaju. Davidovac ove godine ne lici na sebe, treba mu dati loptu u ruke i poziciju pleja u napadu kako bi iskoristili njegov dobar pregled igre i osecaj za pravovremeni pas. Cini mi se da bi u paru sa Djenkom koji bi prenosio loptu, proizveo određena pomeranja odbrane. Ovako, stalno gledamo jedno te isto, Beronova kretnja ako prođe ok, ako ne puka improvizacija u napadu.

 

Edited by Mikel
Link to comment
Share on other sites

Каква доза безобразлука ће бити ако Валенсију опет сместе у Пионир, а карте као по обичају пусте у слободну продају. А све иде ка томе, чак је и на сајту ЕЛ објављено.

У преводу, ви сте ми напунили џепове летос сезонским, ја ћу сада вас да пошаљем код куће да гледате. Ма марш бре.. Неверовтан безобразлук 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Боги said:

Каква доза безобразлука ће бити ако Валенсију опет сместе у Пионир, а карте као по обичају пусте у слободну продају. А све иде ка томе, чак је и на сајту ЕЛ објављено.

У преводу, ви сте ми напунили џепове летос сезонским, ја ћу сада вас да пошаљем код куће да гледате. Ма марш бре.. Неверовтан безобразлук 

Ako je razlog da izađemo Čoli u susret, ne bih se bunio kao vlasnik sezonske, ni ako dopuste ljudima sa kartama za Arenu da uđu u Pionir, mislim da bi to bilo fer. 

Edited by Green23
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, mister-no said:

Meanwhile nikad bolja Alba nabivena u Berlinu od nikad goreg Olimpijakosa 20 razlike.

E sad, ne ide to tako ... mogao si da napišeš da je taj nikad lošiji Oly dobio CSKA u Moskvi pre par kola ... :classic_biggrin:

Svaka utakmica je priča za sebe. Moramo se nekako pomiriti sa ovom pobedom. :lol_2:

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Green23 said:

Ako je razlog da izađemo Čoli u susret, ne bih se bunio kao vlasnik sezonske, ni ako dopuste ljudima sa kartama za Arenu da uđu u Pionir, mislim da bi to bilo fer. 

Ја имам сезонску за ниво 400 и уопште немам идеју како ће да изведу, али ако пусте карте у слободну продају покењаће се по свим људима који су узели карте. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Боги said:

Каква доза безобразлука ће бити ако Валенсију опет сместе у Пионир, а карте као по обичају пусте у слободну продају. А све иде ка томе, чак је и на сајту ЕЛ објављено.

У преводу, ви сте ми напунили џепове летос сезонским, ја ћу сада вас да пошаљем код куће да гледате. Ма марш бре.. Неверовтан безобразлук 

Vazice sezonske iz Arene za PIonir, ne panici bez veze, kao da ce neko da dodje da gleda protiv Valensije pa se plasis da neces uci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Mikel said:

Slažem se. Međutim, kod odbrane preuzimanjem nasi centri ne prave nikakvu prednost, niti u sutu (Faje, Simanic), niti u post igri (Ojo, Kuzmic), niti povratnim pasom (kao sto to Stratos radi npr). Sto se tice pika, imamo Berona i Davidovca, koji takodje mogu da odigraju pik igru vrlo dobro. Davidovac ove godine ne lici na sebe, treba mu dati loptu u ruke i poziciju pleja u napadu kako bi iskoristili njegov dobar pregled igre i osecaj za pravovremeni pas. Cini mi se da bi u paru sa Djenkom koji bi prenosio loptu, proizveo određena pomeranja odbrane. Ovako, stalno gledamo jedno te isto, Beronova kretnja ako prođe ok, ako ne puka improvizacija u napadu.

 

Da, slabo koristimo ta preuzimanja za spustanje lopte u reket. Vecinom taj napad nas niski igrac resava 1 na 1 protiv njihovog visokog. Cetvorke ne mogu da pogode kad rasire, a petice slabo resavaju. Simanic vecinom bezi na trojku a ne napada obruc. Ne pravimo visak iz tih situacija.

I prilikom post igre, Odzu gomilu puta pobegne, izgubi, izbiju mu loptu. Ima snagu ali mu je tehnika jako losa. Ni on ni Kuzmic ne mogu da poentiraju kad su malo dalje od obruca.

Davidovac je bas pao ove sezone. Ali da, moze da se iskoristi visina i duzina koju ima za dobar ugao dodavanja. Za razliku od npr. prosle sezone kada smo imali dva bas niska pleja pa lopta nije mogla da ide lako preko protivnika.

Beron je pre svega bek suter koji u toj situaciji gleda kako da iskoristi prednost za sebe i mnogo vise gleda kos. Ipak je on najbolji suter u ekipi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Šarac said:

Vazice sezonske iz Arene za PIonir, ne panici bez veze, kao da ce neko da dodje da gleda protiv Valensije pa se plasis da neces uci.

Znaci plan kluba je da, posto smo losi, nece biti puna hala, pa onda moze i ova varijanta da prodje... Zanima me sta ce da se desi ako dodju svi koji imaju regularne sezonske + svi sa nivoa 400, ko ostaje ispred hale, kakav je onda plan? I posto su C i D tribine sada prepolovljene, ko ce ici na koji ulaz, ko dobija lozu... 

 

I posto imas info iz kluba, da li smo blizu nekom treneru?

Edited by Wesley Sneijder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...