Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, Wesley Sneijder said:

Znaci plan kluba je da, posto smo losi, nece biti puna hala, pa onda moze i ova varijanta da prodje... Zanima me sta ce da se desi ako dodju svi koji imaju regularne sezonske + svi sa nivoa 400, ko ostaje ispred hale, kakav je onda plan?

Pa sezonske + nivo 400 nije dovoljno da napuni Pionir 

Link to comment
Share on other sites

Dobro je sto smo pobedili i sto nam fali jos par igraca.  

 

Lose je to sto igram ocajno. Ovo je po meni jako losa partija. Zalgiris je bio jednako los i presudile su male stvari. Generalno ova pobeda nam sto se tice igre ne donosi nista dobro. Ogroman broj suteva  uz zvuk sirene, bez akcije..Lose akcije i svega devet asistencija. Beron i Braun solidni, ne odlicni, vec solidni. Najbolji Odzo ispod kosa, ostali gola katastrofa. Faye je van svake forme sto se tice suta, kao i Dzenkins, ovo je sad vec velik uzorak.

 

Imamo najgori index u EL uz Fener, ali oni igraju sutra dodatni mec. Za tri poena procenat suta najgori. Procenat suta za dva najgori. Asistencije skoro najgori kao i TO. 

 

Dobri smo u skoku i to nas izvlaci dosta, donekle i logicno posto vola ne mozemo da pogodimo.

 

Meni nije jasno da oni to ne vide da nam je napad ogroman problem. Protok lopte je uzasan, pozicije iz kojih sutiramo su jako teske. Sam Bog zna kako smo i ovo dobili sve. Ovo mora mnogo bolje. Nama treba plej skorer koji zna da podeli pas, tipa Regland, Rocesti ili tako nesto slicno.

 

Dzenkins u EL sutira 0-13 trojke. Najbolji su nam suteri Perper i Simana koji ne sme da sutne..Braun ima 3.9 asistencija i 3.1 TO po mecu, za jednog pleja je to skandal.

 

Braun igra sve bolje i bolje, ali mene nije uverio za sada da ima potreban kvalitet kad bude trebalo. Igra dobru odbranu, a ovaj drugi ne igra nista. Lopta ne kruzi, dave je dugo.

 

Po meni je ovo jos jedna losa partija i ovo mora mnogo bolje i promene pod hitno. Igrali smo duplo gore po meni nego u Tel Avivu ili Atini npr..

Edited by Pavaroti
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Aj sto je poltroncina i neznalica ali ovaj Jasar je i glup do bola. Pa majku mu na 6 minuta do kraja, pri +5 za nas, on ima win-win situaciju, mogao je lepo tad da izvede prase i uvede Brauna, pa ako dobijemo onda super, zabeležio je pobedu, uz to može i da kaže vidite kako i sa FC može da se pobedi. A ako izgubimo mogli bi on i tatko da likuju kako je cufta ostavila +5 a Zo to prokockao.

Nego, ja počinjem da brinem da oni, dunsteri (Tomić, Gavrilović...) stvarno veruju i misle da ono zna da igra i da je dobar kosarkas

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Znaci plan kluba je da, posto smo losi, nece biti puna hala, pa onda moze i ova varijanta da prodje... Zanima me sta ce da se desi ako dodju svi koji imaju regularne sezonske + svi sa nivoa 400, ko ostaje ispred hale, kakav je onda plan? I posto su C i D tribine sada prepolovljene, ko ce ici na koji ulaz, ko dobija lozu... 

 

I posto imas info iz kluba, da li smo blizu nekom treneru?

Ne zelim da delim bilo kakvu informaciju dok je FC3 na terenu, obecao sam da necu ni pisati, ali eto morao smo mom drugu @Bogi  da odgovorim da se ne sekira sto se tice ulaza.

Ne ide se u Arenu zbog Colinog koncerta i hvala mu na tome.

Znam o novom treneru kao i svi ostali, prica se vec danima da za vikend dobiijamo novog trenera.

Eto toliko.

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Šarac said:

Vazice sezonske iz Arene za PIonir, ne panici bez veze, kao da ce neko da dodje da gleda protiv Valensije pa se plasis da neces uci.

a mi koji smo platili normalnu cenu za sezonsku a ne paket za evroligu smo budale? istu stvar ce mi Covic uraditi kao Terza u fudbalu gde sam kao kreten kupio odmah paket a posle prodaje pojedinacne karte po nizoj feni i deli besplatno...

37 minutes ago, Šarac said:

Vazice sezonske iz Arene za PIonir, ne panici bez veze, kao da ce neko da dodje da gleda protiv Valensije pa se plasis da neces uci.

a mi koji smo platili normalnu cenu za sezonsku a ne paket za evroligu smo budale? istu stvar ce mi Covic uraditi kao Terza u fudbalu gde sam kao kreten kupio odmah paket a posle prodaje pojedinacne karte po nizoj feni i deli besplatno...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, durantula35 said:

a mi koji smo platili normalnu cenu za sezonsku a ne paket za evroligu smo budale? istu stvar ce mi Covic uraditi kao Terza u fudbalu gde sam kao kreten kupio odmah paket a posle prodaje pojedinacne karte po nizoj feni i deli besplatno...

a mi koji smo platili normalnu cenu za sezonsku a ne paket za evroligu smo budale? istu stvar ce mi Covic uraditi kao Terza u fudbalu gde sam kao kreten kupio odmah paket a posle prodaje pojedinacne karte po nizoj feni i deli besplatno...

Ne razumem te, po cemu si ti ostecen u ovoj prici. Mogu samo ovi iz arene da budu osteceni jer su platili za 15 utakmica da gledaju sa gornjeg sprata. Ti moras da mu garantujes 15 utakmica El pa bilo to i u Svrljigu ako si mu vec uzeo pare unapred.

Ti ako imas sezonsku ti gledas sve El, sve Aba lige, Playoff  i KLS> Ako imas sezonsku za tribine ona je kostala valjda 10.000 dinara. 

Objasni mi kako si ostecen sa jos 30 utakmica vise

Link to comment
Share on other sites

Valjda sada necemo na delu videti jednu od najcescih osobina u Srba, a to je kratko pamcenje. Da se pomisli kako mozda nije sve tako lose, dobili smo Zalgiris u gostima, etcetera.
 
Utakmica nedostojna profesionalnom nivou takmicenja, mi sigurno igramo najruzniju kosarku u Evropi. I ne mislim najruzniju kao Partizan pod Vujosevicem, nego najneorganizovaniju. Sramota me je dok gledam.

Apsolutno, mi smo ovo samo i mogli da dobijemo u nekom rukometnom rezultatu, i to ne zbog nekih brutalnih odbrana već jer je košarka tj napadi bila na nivou AKL
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Golijat said:

Ako se dovodi trener za vikend, ocekujem da to bude Jovanovic ili Zdovc...

Ne znam sta da mislim, mozda bih pre Zdovca...:smiley33:

Ovi sto dolaze da zvizde Filipu u ponedeljak, , neka dodaju i par pesmica i protiv Zdovca, ej trener koji je uspeo sa Olimpijom da ispadne iz Aba lige nas da vadi??????

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Šarac said:

Ovi sto dolaze da zvizde Filipu u ponedeljak, , neka dodaju i par pesmica i protiv Zdovca, ej trener koji je uspeo sa Olimpijom da ispadne iz Aba lige nas da vadi??????

 

 

 

Zajebao si se nešto, Zdovcu nije Nebojaš tata pa da se zato bavi košarkom, nema razloga da mu zviždimo.

  • Like 6
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Šarac said:

Ovi sto dolaze da zvizde Filipu u ponedeljak, , neka dodaju i par pesmica i protiv Zdovca, ej trener koji je uspeo sa Olimpijom da ispadne iz Aba lige nas da vadi??????

 

 

Zaista nisam pratio lik i delo Zdovca. Ali deluje isto kao još jedan trener željan da se uči na nama.

Jel zaista nema neko koliko toliko provereno trenersko ime?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma fokus i energiju treba potpuno usmeriti na Nebojsu. Definitivno je izgubio sve uzde. Ok par trenerskih promasaja svakome mogu da se dese, ali da postane modus vivendi da se dovode nedovoljno afirmisani treneri za klub kao sto je CZV, za mene predstavlja katastrofalno kadrovanje nad klubom i sa tim treba da se zavrsi. 

 

Ako ima nekog autoritarnog coveka sa kredibilitetom koji bi mogao i zeleo da vodi klub sada je trenutak da istupi u javnost. Ne valja sto nema opozicije, jer ljudi cesto pitaju ok - ako ne Nebojsa ko onda? Ako grobare mogu da vode Danilovic pa sada kao sportski direktor Loncar - gde su nama takvi ljudi? Istupite, a ti Nebojsa ajde malo pa pa. Los si brate, ne valjas nam ovakav kakav si. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, marko_pantelic said:

Zaista nisam pratio lik i delo Zdovca. Ali deluje isto kao još jedan trener željan da se uči na nama.

Jel zaista nema neko koliko toliko provereno trenersko ime?

Ima, ali provereno ime nece pristati da govance igra EL 20 min, Zdovc hoce, bez problema. Jer je do sada pokazao da je trener u pokusaju, a takve dr. Nebojsa obozava, jer moze da radi sa njima sta pozeli.

Link to comment
Share on other sites

 

realno je da dodje trener samo ako je filip i ovog izgustirao.

 

hirovi dece bogatih roditelja su samim roditeljima uvek na prvom mestu.

 

narocito ako ti roditelji nisu bili u mogucnosti da provode vise vremena sa decom u njihovoj ranoj mladosti kad su im najvise trebali i to sve zbog poslovnih obaveza.

 

nebojsa je dosta vremena poslovno provodio na kosovu u periodu kad je bio najpotrebniji filipu, pa sad oseca neku vrstu grize savesti pa pokusava da mu to kompenzuje kupujuci mu skupe poklone i igracke.

 

samo sto je ficko jedno od one dece koje se u tom osetljivom periodu zivota pretvore u totalne debile i ostanu takvi kroz ceo zivot i stalno hoce jos, a roditelj kao roditelj kome ce ako ne svom detetu.

 

tako da ima nade da dodje nesto pismenije i autoritativnije, ali vece je verovatnovca da ce biti the cedulja volume 3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...