Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 hours ago, Chaos Is Me said:

No, na kraju to nije ni bitno. Do nike dresa kluba ionako ni ranije nije moglo da se dođe, ne verujem da će moći ni sad, verovatno će kao do sad prodavati samo štampane replike bez logoa proizvođača, što mi je isto baš ono buvljak varijanta.

 

Svakako, sve je ovo efemerno u osnosu na igre.

Meni prosto bode oci koliko se mozemo zatupljivati sporednim stvarima. Ok, dobro/nije dobro, kako god, napise se toliko kategorickih stavova kao da je armagedon u pitanju. Da su neki ne znam kako dobri dresovi, bilo bi lozenje do prve utakmice i prvih gresaka u odbrani. 

 

Bem li ga igra je valjda sustina ili nije. Mozda je bitnija dnevna doza "content"-a iz kluba o bilo cemu. Nisam vise ni siguran.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, pepe sancez said:

Meni prosto bode oci koliko se mozemo zatupljivati sporednim stvarima. Ok, dobro/nije dobro, kako god, napise se toliko kategorickih stavova kao da je armagedon u pitanju. Da su neki ne znam kako dobri dresovi, bilo bi lozenje do prve utakmice i prvih gresaka u odbrani. 

 

Bem li ga igra je valjda sustina ili nije. Mozda je bitnija dnevna doza "content"-a iz kluba o bilo cemu. Nisam vise ni siguran.

Što se mene tiče, mogu da igraju i u dresovima iz '46 ako će igre biti na nivou. :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, pepe sancez said:

Ja sam i dalje ubijedjen da ce njega Cova utopiti cim Kuzma udje u radni mod.

 

Ja nesto i nisam. Koliko god kruto izgledao, vrlo cesto se desava da protivnici imaju najvise problema sa njim, problem kako da ga eliminisu iz 3/4 reketa. Limitiran jeste, ali ako se pravilno i dozirano upotrbljava moze da rusi neke protivnicke koncepcije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On je jedini koji ima vrijednost, tj. koji moze da ode uz obestecenje. A imamo cetiri centra i tri krilna centra. Ne postoji opcija po kojoj toliko unutrasnjih igraca moze da dobije prostor bez obzira na to sto on pojedinacno ima smisla u igri. Kad se saberu te dvije stvari ispada logicno da se pusti "negdje da se obezbijedi" 😉

 

Meni je npr. drago sto se Jovanovic vratio ove godine. Bez dileme je svjestan da je zamjena zamjene i posljednji na redu. Kada je vec prihvatio tu ulogu onda je spreman da grize za minute na treninzima i utakmicama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stoji prica o broju centara, ali bar do sredine sezone Odzo je cvrsti broj dva. Kuz i Jovanovic su bas bas daleko iza, svako iz svojih razloga. Videcemo kad i da li ce uopste Kuz gurnuti  Odza na trece mesto. Ako se to desi, to bi znacilo da je Kuz opravljen maksimalno, tj da je onaj iz predhodnog mandata.  Ako se to ne desi, bice on tu, ali glavni teret podnece Gist, Odzo i Faje. Ali slozices se da sumnja oko Kuza opravdano postoji u ovom trenutku. Sto se Jovanovica tice, izjavio je juce da je nikad spremniji, ali on je, bar po meni, neozbiljna opcija.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Firga said:

Stoji prica o broju centara, ali bar do sredine sezone Odzo je cvrsti broj dva. Kuz i Jovanovic su bas bas daleko iza, svako iz svojih razloga. Videcemo kad i da li ce uopste Kuz gurnuti  Odza na trece mesto. Ako se to desi, to bi znacilo da je Kuz opravljen maksimalno, tj da je onaj iz predhodnog mandata.  Ako se to ne desi, bice on tu, ali glavni teret podnece Gist, Odzo i Faje. Ali slozices se da sumnja oko Kuza opravdano postoji u ovom trenutku. Sto se Jovanovica tice, izjavio je juce da je nikad spremniji, ali on je, bar po meni, neozbiljna opcija.

Jasno da to nece biti brzo. Mozda ne do polusezone (uostalom kad je to), ali do decembra ili polovine decembra desice se i to.

9 minutes ago, Swift Pancakez said:

dzaba

slabo tu ima materijala

Slazem se i s ovim. Ali s ful Gistom i Kuzom ne mozemo ocekivati da treci centar bude neki igrac. 

 

Vidim i da je Haos pomenuo Nenadica. Pa tripujem da Nenadic ima zelju da se proba jos jednu godinu i da ima neki nacelni dogovor sa Tomicem u vezi sa prostorom i prilikom.

Edited by pepe sancez
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Golijat said:

Kakvo je stanje sa Kuzmom? Jel krenuo da trenira potpuno normalno sa ostatkom tima? 

Jbt,jedva cekam da ga vidim na terenu

Juce je dao izjavu na media day- u, da trenira individualno i sa ekipom, ali da jos uvek nije poceo treninge sa kontaktom 5 na 5. Na pitanje kada ocekuje otprilike da se vrati na parket, odgovorio je da ne zna. Bas se vidi da je izgubio na misicnoj masi i da ce potrajati sa nabacivanjem iste.

Edited by Zizu
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Firga said:

 

Dva bicepsa i tri tricepsa ... na jednoj ruci 😁

 

Its funny cause its true. Biceps se sastoji od dva misica triceps od tri, sto bi znacilo da i ti imas kao cika Odzo misice. 

 

...sad kad se javi neki doktor pa kaze nije bas tako tehnicki to je jedan misic 😛

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Its funny cause its true. Biceps se sastoji od dva misica triceps od tri, sto bi znacilo da i ti imas kao cika Odzo misice. 

 

...sad kad se javi neki doktor pa kaze nije bas tako tehnicki to je jedan misic 😛

 

U ovom slucaju Oju se biceps sastoji od cetiri misica a triceps od sest. 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Its funny cause its true. Biceps se sastoji od dva misica triceps od tri, sto bi znacilo da i ti imas kao cika Odzo misice

 

...sad kad se javi neki doktor pa kaze nije bas tako tehnicki to je jedan misic 😛

 

Jel? Nisam nesto primetio, ali ako ikad izrastu tako razgranati, imas gajbu beksa ... 😁

 

 

Edited by Firga
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites



 
Its funny cause its true. Biceps se sastoji od dva misica triceps od tri, sto bi znacilo da i ti imas kao cika Odzo misice. 
 
...sad kad se javi neki doktor pa kaze nije bas tako tehnicki to je jedan misic [emoji14]



Nisam doktor ali... tehnički to jeste jedan dvoglavi odnosno troglavi mišić. :kece:


Prastaj brate, bilo je jače od mene [emoji12]
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...