Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Čuj dobar dečko, a uzima stotine hiljada evra državnih para glumeći košarkaša, tj blamirajući se glumeći košarkaša u tatinom klubu, i svi znamo da mu tu nije mesto, al on se pravi lud i nastavlja dalje tako. I posle neko kaže "dobar dečko". Biće dobar dečko kad izađe pred kamere, recimo kod Mairosua, i javno kaže "ljudi, ovo nije za mene, povlačim se". A do tada je govno od čoveka. A svako ko kaže da je on dobar dečko - botuje. Svesno ili nesvesno, za sendvič ili džabe.

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

 

Onoga dana kada Filip napusti KKCZ...

...oformiti specijalnu komisiju koja će dres sa brojem tri zakopati tri metra ispod zemlje na nepoznatoj lokaciji u Kalemegdanskom parku

uz mantranje proverene vlasulje iz Kučeva koja daje garanciju od najmanje deset godina.

 

...mene i Sektora predlažem za krampanje a Laki će to sam zatrpati golim rukama dok mi izduvamo po pljugu.

 

već sutradan sobajle može i jebeni Geostorm u paketu sa par Halejevih kometa i original Godzilom iz pedes-četvrte...jer prošao sam sve.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wingwalker said:

Onoga dana kada Filip napusti KKCZ...

...oformiti specijalnu komisiju koja će dres sa brojem tri zakopati tri metra ispod zemlje na nepoznatoj lokaciji u Kalemegdanskom parku

uz mantranje proverene vlasulje iz Kučeva koja daje garanciju od najmanje deset godina.

 

...mene i Sektora predlažem za krampanje a Laki će to da zatrpa golim rukama dok mi izduvamo po pljugu.

 

frezu da udarite brazdu nemo' da zaboraviš... :D

Link to comment
Share on other sites


Brate, aj sačuvaj svog inner Demostena za nekog drugog. Ja sam napisao bukvalno što sam to rekao. Nisam rekao - "dobar je dečko, stoga, treba da igra". Nisam napisao "dobar je dečko, pa zato igra". I šta sam dobio, jasno, neko je odmah shvatio da ja branim Filipa i ajmo sada, uzjaši.
 
Pogotovo mi se sviđa ovaj treći pasus koji je solidan eufemizam za "znamo da si pička brate ali si nam nešto drag pa ajd', bolje ćuti, sedi tamo uzmi popij nešto". Hvala druže, evo idem u zadnju klupu, dižem ruku za ubuduće.

Pa nije on tebe napao uopste da braniš Filipa, nego da nemaš stav tj da ne smeš ili ako ti draže nećeš da izneses svoje mišljenje jasno te bi stoga bilo najbolje da se ne oglašavas uopšte na temu. Tako sam ga bar ja razumeo, ali dobro ja umem da ne razumem.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako dobar decko kad uzima pare da radi posao za koji je i njemu samom kristalno jasno da je nekvalifikovan i da ne ume da ga odradi?! Neko pristojan i fin bi odavno rekao: Nemojte mene. Hvala vam na ponudi, ali ja stvarno nisam u stanju da to odradim kako valja, potrazite na nekom drugom mestu.

 

Ja bre nisam hteo Dotu da igram sa drugarom i nekom njegovom ekipom koji su bili bas opasno bolji od mene da im ne kvarim zajebanciju i da ih ne nerviram, a to je samo jebena igrica. Ovde se opasne pare vrte i mnogim ljudima zagorcava zivot. Nemac obraza klasican sto bi rekao Pantara

Edited by threepwood
  • Like 15
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kalistenika u rutini said:


Pa nije on tebe napao uopste da braniš Filipa, nego da nemaš stav tj da ne smeš ili ako ti draže nećeš da izneses svoje mišljenje jasno te bi stoga bilo najbolje da se ne oglašavas uopšte na temu. Tako sam ga bar ja razumeo, ali dobro ja umem da ne razumem.


Ali ja sam izneo mišljenje. Ja mislim da FIlip nema kvalitet da igra Evroligu. Više puta. Na različitim mestima. Sad sam bukvalno samo preneo hearsay od drugih igrača i ljudi što znam, vica radi, i čoek odmah ae vodi ga kući. 

Nisam imao ništa protiv da vidim na šta će to da liči pred sezonu, 4 games in ne liči ninašta, jel mislim da ćemo ga menjati - nećemo, jer nije realno, i šta sad, jebiga. Ne znači da ga ja lično ne bi menjao, štaviše, ja ga ne bih ni zvao pre dve godine, al' nisu me pitali.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Wingwalker said:

 

Onoga dana kada Filip napusti KKCZ...

...oformiti specijalnu komisiju koja će dres sa brojem tri zakopati tri metra ispod zemlje na nepoznatoj lokaciji u Kalemegdanskom parku

uz mantranje proverene vlasulje iz Kučeva koja daje garanciju od najmanje deset godina.

 

...mene i Sektora predlažem za krampanje a Laki će to sam zatrpati golim rukama dok mi izduvamo po pljugu.

 

već sutradan sobajle može i jebeni Geostorm u paketu sa invazijom divizije onih retro crno-belih Godzila iz pedes-četvrte...jer prošao sam sve.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I posuti solju.

Link to comment
Share on other sites

I sto je najgore, mi cemo u ovoj sezoni trositi deo para predvidjenih za narednu sezonu od generalnog sponzora, jer budzet za sezonu 2019/2020 nije dovoljan da pokrije sve troskove. I taj deo koji ce se trositi ce biti veci ako se smanji prihod od prodatih karata, a sve su prilike da hoce ako se nastavi sa losim rezultatima.

Veliki ulog se stavlja na kocku.

 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, threepwood said:

Kako dobar decko kad uzima pare da radi posao za koji je i njemu samom kristalno jasno da je nekvalifikovan i da ne ume da ga odradi?! Neko pristojan i fin bi odavno rekao: Nemojte mene. Hvala vam na ponudi, ali ja stvarno nisam u stanju da to odradim kako valja, potrazite na nekom drugom mestu.

 

Ja bre nisam hteo Dotu da igram sa drugarom i nekom njegovom ekipom koji su bili bas opasno bolji od mene da im ne kvarim zajebanciju i da ih ne nerviram, a to je samo jebena igrica. Ovde se opasne pare vrte i mnogim ljudima zagorcava zivot. Nemac obraza klasican sto bi rekao Pantara

 

Brate ko je sve kod nas uzimao pare, a da je pružio manje od FČ... duga bi lista bila. Ne može to nikako biti kriterijum da l je neko dobar dečko ili ne.

Link to comment
Share on other sites

sta danas znači dobar decko? koliko je to uopste bitno ako se raspravlja o igračkim kvalitetima decka koji ima solidan broj godina i koji tesko moze napraviti neki iskorak u kosarkaskoj karijeri. ja licno sam u dilemi da li je on zrtva svoje ili oceve prevelike ambicije. mozda ima toga kod filipa i.kod gazde pa se uklopilo ko ce ga znati. nas navijace KKCZ zanima da ekipa pobeđuje i osvaja trofeje a ova sezona krenula je nikad gore jos od onomad. velike zasluge što je tako ima filip čovic i naravno gazda koji bi sad da sve to svali na milana tomica iako su zajedno sve zakuvali. najgore je sto umesto da sednu i razmotre kako najlakse izaci iz ove krize oni se kao uvredena mlada koprcaju da dokazu kako je sve tako normalno posto je filip dobar decko koji se eto čak i žrtvuje za zvezdu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Wingwalker said:

 

Onoga dana kada Filip napusti KKCZ...

...oformiti specijalnu komisiju koja će dres sa brojem tri zakopati tri metra ispod zemlje na nepoznatoj lokaciji u Kalemegdanskom parku

uz mantranje proverene vlasulje iz Kučeva koja daje garanciju od najmanje deset godina.

 

...mene i Sektora predlažem za krampanje a Laki će to sam zatrpati golim rukama dok mi izduvamo po pljugu.

 

već sutradan sobajle može i jebeni Geostorm u paketu sa par Halejevih kometa i original Godzilom iz pedes-četvrte...jer prošao sam sve.

 

Darujemo i mi sa tamne strane prilog.:default_coffee:

 

nb0SsUU.jpg

Edited by Kronostime
  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne mogu da verujem sta pisete. Svi su oni dobri momci.

Lazicu svaka cast, uvek kad sam negde da pratim mec, nikad mu nije tesko da se pozdravi. Isto kao i Cirbes kad je igrao u CZV.

Evo sad pored berlina, idem ponovo u Barselonu da gledam mec.

I vec 99,9% da cu otici na pice sa Lazicem, Dobricem, Djenkom,Ojom(ako ne ode u FMP),Kuzmicem, Perperogluom, i Davidovcem.Ostali su isto dobro dosli. Nisam napisao i Filipom jer se nadam da do tada nece ostati u timu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Wingwalker said:

ono kada stupim u posed informacije da je Filip u stvarnosti dobar dečko...:twak: ...baš lepo.

dajte neko belosvetsko đubre na poziciji pleja sa 5-6 asista i desetak poena a ovog sa manirima nek zovu na slavu da im lomi kolač zadnjom promenom.

 

Sve ti jebem, ode mi kafa niz dušnik, zamal' se nisam udavio :roflmao::roflmao::roflmao:

 

btw...i ja čuh sa više strana da je Filip, ovako, zaista ok i dobar momak. I svakog ko mi je to rekao sam pitao isto ovo što je Trip rekao...KAKO TAKO DOBAR I POŠTEN UZIMA MINUTE PROFESIONALNIM IGRAČIMA, USERAVA KLUB, SAIGRAČE I PUBLIKU?

 

Batali brate, imaš loptu, tvoja je ok, eno FMP pa vrti zadnju promenu do sutra...ali neee, dobar i fin momak mora na veliku pozornicu, tako da je dobar al za šamaranje. Licemerno malo govno...i tog istog Filipa ne plaća Nebojša nego svaki jebeni poreski obveznik ove države kroz pare koja ulupavamo u KK tako da svako ima i te kako pravo da mu se najebe mile majke za svako blamiranje o našem trošku. 

 

 

  • Like 12
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Mairosu said:

meni je doduše najjače što coach T dobija free pass u celoj diskusiji, on je ili neki marvelovski antiheroj koji namerno daje Filipu minute da bi izvrgao korumpirani režim ruglu, ili je pod oružanom pretnjom da mu Filip igra i plaši se za svoju poziciju. 

 

izdao ga synergy najstrasnije. 

kad sam pričao @Malkolm Brogdonda je to jedna satanska rabota i da samo midrange košarku spašava (smks), on mi se smejao. jel smešno sad brogdone? 

 

 

Edit @NMX

.. ali "da im lomi kolač zadnjom promenom", pa hit nedelje (:

Edited by uini
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Šarac said:

Ajd kada ga vidis sledeci put pitaj ga kako Kuzmic izleci infekciju oka preko noci? Kapi ili neki cudesni lek?

On rece 10 dana pauza zar 

Ma druze, na ovom forumu vlada kolektivno ludilo... Jbt kao da sam u nekom univerzumu mrznje. Ja sam samo iskljucivo napisao sta je meni decko preneo, nisamo mi nikakvi drugari, , momka vidjam u teretani i onda kroz pricu o kosarci, ja pokusam da vidim da li on zna ista o desavanju u klubu i to je to. Sve u svemu, jako je tesko bilo sta pisati na ovom forumu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Tony said:

Ma druze, na ovom forumu vlada kolektivno ludilo... Jbt kao da sam u nekom univerzumu mrznje. Ja sam samo iskljucivo napisao sta je meni decko preneo, nisamo mi nikakvi drugari, , momka vidjam u teretani i onda kroz pricu o kosarci, ja pokusam da vidim da li on zna ista o desavanju u klubu i to je to. Sve u svemu, jako je tesko bilo sta pisati na ovom forumu.

Ma opusteno, pisi cesce!

Samo moras unapred da se opredelis kako ces pisati, Svakao svoje misljenje ovde nije dozvoljeno ako je u suprotnosti sa onima koji misle drugacije od tebe jer ako vredjas, pljujes, snimas klipove, omalozavas bilo ciji rad, a tek ako si protiv familije Covic, Tomic, Ilic, bices docekan vrlo rado i biti omiljen.Lajkovi i smajlici su ti zagarantovani.

Ako napises nesto suprotno od toga onda si bot, sendvicar, poltron, kvazi navijac Zvezde, jos ako se stvarno i profesionalno bavis npr novinarstvom i pri tom iskreni dokazani  navijac CZ ima da te isto nazove poltronom, beskicmenjakom, da ces da se prodas za jedno putovanje itd jer eto ne radis svoj posao u skladu sa ocekivanjima pojedinaca ovde i to najglasnijih. Jer oni "vole" Zvezdu vise od svih ostalih gore navedenih. Ovi su slepi kod ociju a oni su tu da svima ostalima otvore oci.

 

Tako da izbor nije tezak, samo treba da se odredis na koju stranu da se priklonis. 

Iskreni upisi nisu pozeljni ovde. To zaboravi.

 

Kada budes imao sledece vezbanje, upitaj ga  da li mu brat zna malo i spanskog , mozda mu i zatreba 🙂

Edited by Šarac
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Šarac said:

Ma opusteno, pisi cesce!

Samo moras unapred da se opredelis kako ces pisati, Svakao svoje misljenje ovde nije dozvoljeno ako je u suprotnosti sa onima koji misle drugacije od tebe jer ako vredjas, pljujes, snimas klipove, omalozavas bilo ciji rad, a tek ako si protiv familije Covic, Tomic, Ilic, bices docekan vrlo rado i biti omiljen.Lajkovi i smajlici su ti zagarantovani.

Ako napises nesto suprotno od toga onda si bot, sendvicar, poltron, kvazi navijac Zvezde, jos ako se stvarno i profesionalno bavis npr novinarstvom i pri tom iskreni dokazani  navijac CZ ima da te isto nazove poltronom, beskicmenjakom, da ces da se prodas za jedno putovanje itd jer eto ne radis svoj posao u skladu sa ocekivanjima pojedinaca ovde i to najglasnijih. Jer oni "vole" Zvezdu vise od svih ostalih gore navedenih. Ovi su slepi kod ociju a oni su tu da svima ostalima otvore oci.

 

Tako da izbor nije tezak, samo treba da se odredis na koju stranu da se priklonis. 

Iskreni upisi nisu pozeljni ovde. To zaboravi.

 

Kada budes imao sledece vezbanje, upitaj ga  da li mu brat zna malo i spanskog , mozda mu i zatreba 🙂

Ma Spanski je ovde kao maternji,mozda ne znamo savrseno da pricamo, al sam siguran da 90% barem savrseno razume. Nesto dobro od onih latinoamercikih sapunica kojim su nas  bombardovali tolike god 🙂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...