Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

36 minutes ago, Mairosu said:

ali zvali su agenciju.

 

dajte mi jednog agenta koji će u ovakvoj situaciji da kaže "jeste, u pravu ste, eno ga moj klijent u Beogradu, ne znam preciznu lokaciju ali rekao mi je da je video kroz prozor kako ulaze u neki deo grada koji se zove Pazuva, Pazova, tako nešto...da, da, "Maki" se zove lokal, što pitate? U svakom slučaju eto dogovaraju se javićemo vam odmah faksom, SMSom i vajberom čim se nešto desi, hvala".

loženje može da se nastavi, hvala.

Ali iskusni novinar Mozzarta pouzdano zna da cuveni Maki vise ne radi ( ako radi neka dobronamerni forumas podeli info sa nama ostalima o kvalitetu danasnjih usluga u eminetnom klubu) i da istrazuje  i dalje i slavodobitno zakljucuje da od dila nema nista, jel tako?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Šarac said:

Ali iskusni novinar Mozzarta pouzdano zna da cuveni Maki vise ne radi ( ako radi neka dobronamerni forumas podeli info sa nama ostalima o kvalitetu danasnjih usluga u eminetnom klubu) i da istrazuje  i dalje i slavodobitno zakljucuje da od dila nema nista, jel tako?


kolega, kad magistar Čović okrene broj, prorade po potrebi i Maki, i Aca Devetka, i Nišlija kod Pete Beogradske...

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Valensija ima 0-3 u EL i na zadnjem su mestu kao jedini tim bez pobede u prva tri kola.
U Endesi su 11-i sa skorom 2-3, traže trenera i imaju budžet od najmanje 15 miliona.
Od predgrađa Barselone Paskvalu treba do Valensije tri sata kolima ili sat avionom. 
Grad onako... nešto kao na moru i taj rad, imaju samo leto i jesen...mukice.

 

da batalimo...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mairosu said:


kolega, kad magistar Čović okrene broj, prorade po potrebi i Maki, i Aca Devetka, i Nišlija kod Pete Beogradske...

Chata iz Pazove bi itekako se naljutio ako bi ga za ovu priliku Nebojsa zaobisao .

 

Nego tipican primer kako da se uhvati neki klik posto je Darko (ne) iskusno poterao grudvu  danas  popodne.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Nate said:

Kakvo lozenje. Kakav crni paskval.

Gazda je propustio sansu sa trinkijerijem. Tesko ce naci boljeg koji hoce da dodje

 

Sva sreca pa je Konte Mario Marko del Tintoreto tamo. Bas lepo unovcio srpsko-hrvatski jezik i jeftine forice za naivne novinare i navijace.

Sledece trziste, jer je vec poceo da im prodaje zvaku, je Litvanija.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi o kakvom Paskvalu pišete! Nebi me čudilo da je Čović sam  pustio buvu da se raja zanima i da zabašuri sranja što je napravio. Kada je Tomić najavio promene, naravno mislio je na otkaz, Čović je brže bolje gromoglasno najavio konferenciju za novinare i demantovao da će Tomić otići. Sutradan se mrtav ladan pojavio na KZŠ i pričao o svemu osim o onome što nas interesuje i onako, šeretski uz put, podjebavao novinare. Ovo više nije obična bahatost ovo je postala psihopatologija. Što više gluposti pravi to je drčniji i bučniji. Uvalio nam sina mutanta, posvađao nas sa svima. Video da to prolazi kod Velikog vođe pa reko čovek ajd i ja da probam. Kako koji potez odradi vidiš da nezna gd udara. Tako da se ničemu više dobrom od njega ne nadam. Čekaće neko vreme pa će dovesti nekog mučenika kome će Filip biti najbolji dostupni plej iz zemlje i nastaviti sve po starom. Uz put će ponovo mahati papirima, pričati o teorijama zavere i svi će biti krivi osim njega, naravno. Deja vu!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vrlo je prosto, Jovanovic bi danas bio trener da se ne pregovara s drugim trenerima.

Ja sam od ozbiljnih ljudi dobio informaciju za Pitina, u medijima Xavi.

Videcemo sta ce n kraju ispasti, ja kao i uvek verujem najboljem predsedniku u istoriji kluba s Kalemegdana.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stondisha said:

 

A što to onda Terza nije?

 

Isti parametri i sve?

 

Na Terzu drvlje i kamenje, a NČ legenda?

 

Kako to? eto ja samo toliko.

 

Uffff

Jel znas sta je FKCZ bila 1991? Jel je to danas?

Jel znas kako je FKCZ igrala Evropu od 1945. godine?

Koliko je puta bila sampion lige, koja je mnogo bila jaca od ove danas.

Terzic nad sobom ima Njega, ima sudije, ima FSS ali do dolaska Miloja nije ni rezultate imao.

O estetici i odnosu prema navijacima da i ne govorim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imamo problem sa povredama Ertela, Ribasa, Pengosa i Dilejnija, a sada se povredio i Viktor Klaver. To nije dobra situacija za nas, ali moramo da živimo sa tim, a posao trenera je da pronađe druga rešenja. Pokušaćemo da kontrolišemo ritam utakmice, da ostanemo mirni i koncentrisani, jer će nam to pomoći da donosimo dobre odluke i držimo se našeg plana - rekao je Pešić.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...