Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

5 minutes ago, Davidović said:

Ja nista ne razumem. Prvo Sarac napise da se nece dovoditi trener renomea Paskvala(milion plus) , onda SK objavi da je Paskval najblizi i Sarac to prenese. Ne zna se ko pije a ko placa

Evo ja cu sam da se odjavim odavde na mesec dana ako Paskval potpise. To bi  bio mali korak za mene a veliki za nas klub. Spreman sam na tu zrtvu 😀

Edited by Šarac
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

pre 4 godine je imao 900k po sezoni. Vec su 3 (ili 4?) plate prosle sto znaci da bi bio placen 2/3 sezone sto mu dodje 600k. S obzirom da neko vreme ne radi nije iskljuceno da prihvati da odradi sezonu za 500k.

 

Sa druge strane imamo Covica koji je javno rekao da se nema 500k za stranog trenera i da treba pruziti sansu mladjim domacim trenerima. Sarac je to isto potvrdio. Situacija gotovo identicna kao sa hajpom u medijima kao oko Teodosica. 

 

Verdict:

 

Verovatnoca da mi sluzimo da mu se nabije sto jaca cena i da ce postati trener Valensije ili nekog drugog velikana - 85-90 posto

 

Verovatnoca da ce Cavi biti trener Zvezde - 10-15 posto (5 posto je dodato jer je objavu uradio Plavsic a ne neki tantuz)

 

Nedovoljno za lozenje. 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mmajstor said:

pre 4 godine je imao 900k po sezoni. Vec su 3 (ili 4?) plate prosle sto znaci da bi bio placen 2/3 sezone sto mu dodje 600k. S obzirom da neko vreme ne radi nije iskljuceno da prihvati da odradi sezonu za 500k.

 

Sa druge strane imamo Covica koji je javno rekao da se nema 500k za stranog trenera i da treba pruziti sansu mladjim domacim trenerima. Sarac je to isto potvrdio. Situacija gotovo identicna kao sa hajpom u medijima kao oko Teodosica. 

 

Verdict:

 

Verovatnoca da mi sluzimo da mu se nabije sto jaca cena i da ce postati trener Valensije ili nekog drugog velikana - 85-90 posto

 

Verovatnoca da ce Cavi biti trener Zvezde - 10-15 posto (5 posto je dodato jer je objavu uradio Plavsic a ne neki tantuz)

 

Nedovoljno za lozenje. 

 

Kako, nedovoljno??? Da je vise, nit' bi bilo lozenje, nit' bi bilo zanimljivo...

Link to comment
Share on other sites

 
kari
radonja
tomic
>> treneri beze a prvi je bolji od drugog  drugi bolji od treceg. 
 
pri tome ja uopste ne mislim da covi nije obezbedio uslove PRVOM, DRUGOM I TRECEM
 
a oni opet odose
 
what gives?
Ako je poenta posta o Čoviću od koga beže treneri ne vidim baš pogodak u metu, ako nije to poenta onda ništa.
Jbg odlaze treneri i iz drugih klubova gde nema Čovića. Rastanak često nije prijatan. Da ne idemo dalje imamo Saleta. Njegov odlazak iz Bajerna i Panate ne može u isti koš ni sa jednim odlaskom iz Zvezde. Odlasci Karija i Tomića imaju bar taj kurtoazni deo.
Opet dolazimo do toga da Čović nije neka cvećka ali nije ni ta funkcija realno za nekog dobročinitelja.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Haggard said:

 

samo da sacekamo prvo sa cavijem. jedna opcija je da se stvarno pregovara i da je blizu, a druga da je ovo pusteno iz propagandnih pobuda, kao eto trazimo jako ime.

nadam se  da plavsic nije takav tip da bi burekjogurtasio za gazdu, valjda su plate na tom sportklubu solidne.

nisu

Link to comment
Share on other sites

ali zvali su agenciju.

 

dajte mi jednog agenta koji će u ovakvoj situaciji da kaže "jeste, u pravu ste, eno ga moj klijent u Beogradu, ne znam preciznu lokaciju ali rekao mi je da je video kroz prozor kako ulaze u neki deo grada koji se zove Pazuva, Pazova, tako nešto...da, da, "Maki" se zove lokal, što pitate? U svakom slučaju eto dogovaraju se javićemo vam odmah faksom, SMSom i vajberom čim se nešto desi, hvala".

loženje može da se nastavi, hvala.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...