Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

3 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ako sada krene lozenje Cavija i na kraju dodje Alimpije npr, ritualno cu se samoubiti na sred Pionira

Do sada je obicno bilo tako. U fazonu: " pokusali smo da dovedemo trenera velikog imena ali je zapelo oko plate, pa smo se ipak odlucili za afirmisanje mladog i perspektivnog trenera "

A istina je da Covic ne trpi autoritete.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad dodje Cavi i stavi Filipa da igra 30 minuta 🤣🤣🤣

Ili ludi Barcokas, ja mislim da bi definitivno odlepio od Filipovih ulaza, kako je samo ludio na klupi Barse u onoj sezoni epskog raspada. 

Inace Filipa moze istisnuti iz 12 jedino novi plej. Ja bih voleo Radanova, on moze igrati 10-15 minuta. Sada ne znam jel moze preci sada iz FMP? Jel ono do januara mogu transferi izmedju ABA ligasa? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zizu said:

Do sada je obicno bilo tako. U fazonu: " pokusali smo da dovedemo trenera velikog imena ali je zapelo oko plate, pa smo se ipak odlucili za afirmisanje mladog i perspektivnog trenera "

A istina je da Covic ne trpi autoritete.

Pesic nije autoritet? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, red_white said:

Pesic nije autoritet? 

Pesic mu je bio potreban te davne 2011 kada je FMP primenovan u CZBGD, da bi se navijaci poistivetili sa klubom. Cim ga je iskoristio na kraju sezone, raskinuo je trogodisnji ugovor, pod izgovorom da nista nije osvojio, iako je te godine igrao u kost sa kkp- om koji su tada imali bar 3 puta jaci i skuplji tim.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Knipex said:

Po svemu napisanom ja ne vidim da Šarac brani Čovića nego čovek samo obrazlaže situaciju na osnovu dosadašnjih Čovićevih poteza i trenutne situacije na tržištu trenera. Nijednog trenutka nije napisao da se slaže sa Čovićem i da je to jedino ispravno. Rekao bih prilično realna analiza i pretpostavka šta će se dogoditi.

Hvala ti prijatelju na pojasnjenju. Upravo tako, ali neki u svemu vide nesto drugo, tu im stvarno ne mogu pomoci.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zizu said:

Do sada je obicno bilo tako. U fazonu: " pokusali smo da dovedemo trenera velikog imena ali je zapelo oko plate, pa smo se ipak odlucili za afirmisanje mladog i perspektivnog trenera "

A istina je da Covic ne trpi autoritete.

Čova samo domaće sarme priznaje kao aitoritet.

Čak i Fićka tura u tim, samo da ne manjka doma 😛

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zizu said:

Pesic mu je bio potreban te davne 2011 kada je FMP primenovan u CZBGD, da bi se navijaci poistivetili sa klubom. Cim ga je iskoristio na kraju sezone, raskinuo je trogodisnji ugovor, pod izgovorom da nista nije osvojio, iako je te godine igrao u kost sa kkp- om koji su tada imali bar 3 puta jaci i skuplji tim.

Pa i sada mu gori pod nogama. Video je na primjeru Alimpijevica da tesko pocetnik i to mlad moze da iznese sezonu u skladu sa ocekivanjima. Sada ima opet skup i iskusan tim i jasno ke da mu treba kvalitetan trener od autoriteta. Gavrilovic verujem ima veliko znanje ali ne znamo kakav je autoritet i kako bi se snasao. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Боги said:

И Валенсија у трци са нама за Пасквала 


Valensija je pošten kastilijanski klub i neće u ovim političko delikatnim trenucima želeti da se kompromituje katalonskim potpisom. Spavam mirno.

  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ulicni basketas said:

 

Kakva ekipa. Vujadin Subotić, Entoni Majls, Rikardo Marš, Boris Bakić, Džamar Jang, Aleksandar Cvetković, Sava Lešić. Ne vidim ko je još na slici.

 

Edit: Nedović

 

luka drca sa spustenom glavom izmedju bakica i cvetkovica

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...