Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 minutes ago, Mairosu said:


uzevši u obzir da mu je filip igrao redovno otkako je trener KKCZ jel' ovo znači da se sprdao iz starta?

 

pa ne, prosle sezone ga je manje koristio, secam se nekih utakmica gde je filip igrao minimalno, ili cak nije igrao uopste. a u poslednjih par utakmica mu je igrao po 20 minuta. filipa koristis 20 minuta samo ako zelis da izgubis utakmicu.

Link to comment
Share on other sites

uzevši u obzir da mu je filip igrao redovno otkako je trener KKCZ jel' ovo znači da se sprdao iz starta?

 

mada je ovo, zapravo, dobro pitanje. ozbiljna kosarka se sa njim ne moze igrati, i svaki njegov trenutak je sprdnja, tako da - da, tomic se sprdao iz starta, i zato mi ga nije previse zao

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je kljuc, jak pritisak na njihovu bekovsku liniju, trebali bi da iskoristimo kvantitet koji imamo na toj poziciji i da od starta pritisnemo Hangu i druzinu cak i po cenu faulova. Ovde se Odzo satanizuje, ali ga mi ne koristimo na pravi nacin. On ne moze da primi nisku loptu i da pravi rolinge i kojekakvw fizicki za njega nedostizne finte. Dobar deo njegovw igre je posledica i lose igre plejmejkeraz narocito Covica koji mu je uvaljivao koske i niske lopte kada ni sam nijw znao sta cw sa loptom. Eto imamo utakmicu sa Fenerom gde se otprilikw vidi kako se Odzo moze upotrebiti. On mora da se pozicionira u reketu sto njemu i nije tesko, onda mu se da pravovremen pas u vieini grudi, sto on moze da hvata.
Dobar deo problema sa nekim igracima je posledica nemanja plejmwlejkera, Lorenzo nije los igrac, ali je on u stvari trebalo da bude doveden kao drugi plej gde bi imao vremena da se navikne na EL.
Ja ne zalim puno za Tomicem, evidentno je da on ovaj tim ni bi poslozio kao sto nije ni predhodni, on je dobar motivator i zna da spremi ekipu za najvaznije meceve, ali ovo na sta mi licimo posle kompletnih priprrma jw za cudjenje, Odzo, Beron... Traze specijale, akcije spremljene za njih, mi to nemamo i delujemo kao Buducnost iz prosle sezone. Jedan problem je odstranjen iz ekipe sada imamo jos jedan, koji takodje mora da ode ako hocemo da napredujemo, Covic nema sta da trazi ovde, ja mislim da je i njegovom ocu to jasno, samo ih treba malo pogurati ka toj neminovnoj odluci zvizducima kada god ovaj ima loptu.

Imamo dobar tim, kojem treba trener, nadam se da veceras mozemo na energiju i borbenost dobiti Barsu i ostati itekako konkurentni u EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Večeras će se videti u kom pravcu idemo. Oni dolaze znatno oslabljeni na spoljnim pozicijama. Nema opravdanja da se Filip ubacuje da pravi faulove u čemu jedino može biti koliko toliko koristan. Prema tome sve preko 7 minuta u igri je mnogo. Ako nastavi sa minutažom kao kod Tomića, znači sve po starom ide i treba dići ruke od svega. Život je kratak ionako,  ne treba Filip da mi ga skraćuje. Da napomenem, ne pokazuje statistika koliko je stvarno štetočina. Nigde se ne računa rotacija, na koju smo primorani zbog sinka,  i kašnjenja u istoj, što iziskuje naknadni fizički napor i bespotrebne lične greške. Svaki pametan trener će do iznemoglosti da eksploataciji mis meč kao što je to radio Džikić pretprošle godine. Imali smo sreću,koliko smo teški što je Bokan pucao sebi u nogu i  doveo Repešu, pa smo uprkos Fići osvojili titulu! 

Link to comment
Share on other sites

On 10/23/2019 at 3:59 PM, Pavaroti said:

Moze nesto novo ili samo prepricavate gazdin intervju od juce? Naravno da njihove cene nisu sad tolike, posebno Barcokasa. Mene zanima gde ti nadjes te cene, mislim sa kog portala ili sajta.

 

Covek je rekao da je budzet  8.3m koliko se secam, neki su ovde pisali da ni u snu nije toliki, kamoli da je prosecno od 2011g 5.9m. Kako je kad vucic krene da bicuje, pa je sve uskladjeno i tacno po proracunima. 

 

Verovatno je troseno i vise para ispod zita, bilo bi cudno da se sve radi po papirima. Kao sto je najskuplji igrac onaj za koga znamo kolika je plata preko nekog drugog izvora, a da nije RSB pamflet project!!!

Smesno je i misliti da nam je budzet toliki.

Ako sam ja Covica dobro ispratio, nas zaista projektovani budzet je toliki jer je minimum za sezonu 5, i nesta miliona cini mi se 2. U jednom delu je rekao i da su u ovogodisnji budzet usla i dugovanja od pre koja "kao" moraju da se vrate. Znaci nas projektovani budzet je, kako sam ja razumeo, tih 5,2 miliona plus dugovanja. Sto ce reci da mi dugujemo oko 3,1 milion evra. A veliko je pitanje i u kolikoj ce se meri zatvoriti ovih 5,2 miliona, tj na koliko ce dug skociti na kraju sezone.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Swift Pancakez said:

vecerasnja minutaza vesninog malog ce nam dati odgovor da li je gavrilovic materijal za neka ozbiljnija dela, ili najdalje moze da dobaci do covinog potrcka

 

A zašto ovako pasivno da čekamo kad možemo ovako -
 

Quote

@Helmet:
Jedan problem je odstranjen iz ekipe sada imamo jos jedan, koji takodje mora da ode ako hocemo da napredujemo, Covic nema sta da trazi ovde, ja mislim da je i njegovom ocu to jasno, samo ih treba malo pogurati ka toj neminovnoj odluci zvizducima kada god ovaj ima loptu.


Ne znam kako se ovde radi multi-quote, ako neko može da me nauči, super, ako ne, impovizacija 😄

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Majak said:

Ne znam kako se ovde radi multi-quote, ako neko može da me nauči, super, ako ne, impovizacija 😄

 

Imas onaj plusic levo od "qoute" linka kod svakog posta... isklikces plusice kod svih koje hoces da citiras a onda se u donjem desnom uglu pojavi pop-up sa "Quote x posts" dugmetom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kokodakalo said:

Smesno je i misliti da nam je budzet toliki.

Ako sam ja Covica dobro ispratio, nas zaista projektovani budzet je toliki jer je minimum za sezonu 5, i nesta miliona cini mi se 2. U jednom delu je rekao i da su u ovogodisnji budzet usla i dugovanja od pre koja "kao" moraju da se vrate. Znaci nas projektovani budzet je, kako sam ja razumeo, tih 5,2 miliona plus dugovanja. Sto ce reci da mi dugujemo oko 3,1 milion evra. A veliko je pitanje i u kolikoj ce se meri zatvoriti ovih 5,2 miliona, tj na koliko ce dug skociti na kraju sezone.

Ti mozes da verujes u sta god hoces. Projektovani budzet je po Covicu, onaj budzet koji ce biti na kraju sezone ako se zakrpe svuda. Morao je on zbog vodje to da kaze inace bi bio na toj cifri koju si ti sad izneo. Jasno da je budzet blizi 10m,  nego 5m. Stvari se mogu saznati, jedino ako veliki vodja ''zamoli'' da se kazu. Vidim da je i prosek od 2011 5.9m , ipak tebi je budzet i manji od toga. Znaci sa ovim timom mi imamo manji budzet nego sto je prosek. Budzet nisu samo plate igraca, trenera, vec sve na sta trosis pare u tekucoj sezoni. Tako da price o nekim malim budzetima sada padaju u vode, treba da slavite sto je Covic unapredio klub i sto imamo tako velik budzet. Jedino u Srbiji je sramota imati veliki budzet. 😁

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MetalHead said:

 

Imas onaj plusic levo od "qoute" linka kod svakog posta... isklikces plusice kod svih koje hoces da citiras a onda se u donjem desnom uglu pojavi pop-up sa "Quote x posts" dugmetom.

Hvala mnogo!

 

Inače, @Laki21, hvala ti ko bratu za ove klipove, svaki od njih mi je kao svež melem na ranu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...