Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

22 minutes ago, Šarac said:

Hvala ti prijatelju na pojasnjenju. Upravo tako, ali neki u svemu vide nesto drugo, tu im stvarno ne mogu pomoci.

 

I ja isto ne vidim bas potrebu da se neko brani po svaku cenu, vec da iza svega toga se krije optimizam i vera u klub za koji navijas. Nadam se da ti mozes na isti nacin da dozivis ukoliko neko drugi dovede u pitanje odredjene odluke, s obzirom da masa nas nema informacije iz prve ruke, nego samo logicko rasudjivanje na bazi informacija koje nam se puste u javnost, i onoga sto vidimo na terenu. 

 

Ovo za Derika... pa nije valjda da moramo bas da mu isplatimo sve plate do kraja sezone, nego samo odredjenu odstetu u vremenu do kada on ne nadje neki drugi angazman? Znaci da se zavrsi sve sporazumno sa njim i njegovim menadzerom, jer ako su cista posla i njemu je u interesu da igra a ne da sedi na klupi u klubu gde ne ispunjava ocekivanja? Ako cemo tako da gledamo, na isti nacin je i nas Milan ostetio tako sto je raskinuo ugovor koji je imao sa klubom do kraja sezone...pa sto ne bi mogao da ga klub tuzi za odstetu? Pretpostavljam da je nadjen neki dogovor da bi se to izbeglo, pa tako isto i sa Derikom. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Боги said:

Много си нам се нешто расписао, пуцај из артиљерије знамо да си као запета пушка 


Sve što mogu da kažem je da je informacija koju je plasirao SK pouzdana i da ima dima, a za vatru ćemo da vidimo.

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Kankkunen said:

pitah ja neki dan za čoeka ...

zla godina orla naterala da zimuje među kokošima :classic_smile:

taman da pregura par sezona dok Kari ne ode u penziju, pa nazad u Barsu.

Možda napravimo zamenu I na kraju završi pesic kod nas?...😁 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ako sada krene lozenje sa Cavijem i na kraju dodje Alimpije npr, ritualno cu se samoubiti na sred Pionira

Ovo je vrsta poruke na koju ne znam kako da reagujem. Dao bih palac ili titulu ili smeh, ali zbog samoubistva ne smem...

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 
I ja isto ne vidim bas potrebu da se neko brani po svaku cenu, vec da iza svega toga se krije optimizam i vera u klub za koji navijas. Nadam se da ti mozes na isti nacin da dozivis ukoliko neko drugi dovede u pitanje odredjene odluke, s obzirom da masa nas nema informacije iz prve ruke, nego samo logicko rasudjivanje na bazi informacija koje nam se puste u javnost, i onoga sto vidimo na terenu. 
 
Ovo za Derika... pa nije valjda da moramo bas da mu isplatimo sve plate do kraja sezone, nego samo odredjenu odstetu u vremenu do kada on ne nadje neki drugi angazman? Znaci da se zavrsi sve sporazumno sa njim i njegovim menadzerom, jer ako su cista posla i njemu je u interesu da igra a ne da sedi na klupi u klubu gde ne ispunjava ocekivanja? Ako cemo tako da gledamo, na isti nacin je i nas Milan ostetio tako sto je raskinuo ugovor koji je imao sa klubom do kraja sezone...pa sto ne bi mogao da ga klub tuzi za odstetu? Pretpostavljam da je nadjen neki dogovor da bi se to izbeglo, pa tako isto i sa Derikom. 
Da li se sećaš Gala Mekela?

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

 

pogledaj pretposlednji moj quote ka tebi. ako ne umeš, citiracu ponovo 

Ajmo ovako , ako aludiras na kvalitet rostera u odnosu na znanje Pesica, svaki drugi trener bi ispao iz aba lige da nije bilo Pesica. Pesic je i zato doveden, ali posle te sezone Covic ima filozofiju da vise ulozi u igrace nego u trenere, otuda i svi treneri posle Pesica koji su  imenom a i platom bili svetlosnih godina iza Pesica, kao i rosteri, svaki roster posle Pesicovog je imao po minimum jednog ili dva igraca koji su bili veceg renomea od trenera.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Setite se 2011 said:

Da li se sećaš Gala Mekela?

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

 

Oh Yeah. Neko je Mekel a neko je Tomic (Derik) . 

 

Opusteno za Cavija. Vec su jednom nogom u Zvezdi bili Dilejni i Teo pa znamo kako se sve to zavrsilo na kraju. Sigurno ce se pustari razne informacije u etar, a ne treba se loziti ni na jednu dok ne bude official. 

 

S obzirom da je i Valensija umesana nije iskljuceno da mi tu sluzimo samo da bi on tvrdio pazar. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Šarac said:

Ajmo ovako , ako aludiras na kvalitet rostera u odnosu na znanje Pesica, svaki drugi trener bi ispao iz aba lige da nije bilo Pesica. Pesic je i zato doveden, ali posle te sezone Covic ima filozofiju da vise ulozi u igrace nego u trenere, otuda i svi treneri posle Pesica koji su  imenom a i platom bili svetlosnih godina iza Pesica, kao i rosteri, svaki roster posle Pesicovog je imao po minimum jednog ili dva igraca koji su bili veceg renomea od trenera.

 

 

dakle, ti veruješ da je bila dilema "ili pešić ili 10 relevantnih igrača", pri čemu je kari dokazao da može i sa đubretom da bude drugi a kamo sa smislenim rosterom. 

 

zašto misliš da je Čova otkačio karija a ne suprotno??  kari je mnogo veće ime od BEDNOG SUZNJA cove. 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 
Oh Yeah. Neko je Mekel a neko je Tomic (Derik) . 
 
Opusteno za Cavija. Vec su jednom nogom u Zvezdi bili Dilejni i Teo pa znamo kako se sve to zavrsilo na kraju. Sigurno ce se pustari razne informacije u etar, a ne treba se loziti ni na jednu dok ne bude official. 
 
S obzirom da je i Valensija umesana nije iskljuceno da mi tu sluzimo samo da bi on tvrdio pazar. 
 
 
Samo sam pokušao da ti objasnim da to sa raskidom ugovora nije tako jednostavno

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

Just now, Setite se 2011 said:

Samo sam pokušao da ti objasnim da to sa raskidom ugovora nije tako jednostavno. 

 

Jasno. Naravno da nije, svako je slucaj za sebe, sto ne znaci da ne treba ni pokusati na sporazuman nacin coveku naci drugi angazman na obostrano zadovoljstvo. 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Zizu said:

Do sada je obicno bilo tako. U fazonu: " pokusali smo da dovedemo trenera velikog imena ali je zapelo oko plate, pa smo se ipak odlucili za afirmisanje mladog i perspektivnog trenera "

A istina je da Covic ne trpi autoritete.

Postoje dve mogucnosti ili ta ili bilo nas je sramota koliko je malo trazio, oduvek je zeleo da vodi nas klub i bi bat gde saznajemo platu...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uini said:

 

dakle, ti veruješ da je bila dilema "ili pešić ili 10 relevantnih igrača", pri čemu je kari dokazao da može i sa đubretom da bude drugi a kamo sa smislenim rosterom. 

 

zašto misliš da je Čova otkačio karija a ne suprotno??  kari je mnogo veće ime od BEDNOG SUZNJA cove. 

Kad mucnes dva klikera u glavi stvari su tu jasne:

- Cova prodavao porodicni koncept i grande plan, a u sustini nam je nasusno bilo potrebno veliko ime i autoritet

- Kari je mozda i pao na tu pricu, ali se sigurno i dobro osigurao masnom platom

- za istu je Cova morao opasno da zalegne kod brace i alavih finansijera tudjim parama koji su tad figurirali u UO

- kad je krenulo lose zbog jadnog rostera, Cova je svim silama od njih branio Pesica jer je znao da i njegov brod sa njim moze da otplovi

- Kari je naravno utegao tim na kraju sezone da bude duplo bolju od nominalnog kvaliteta, a davno mu je jasno bilo da je Covarina prica magla.

- Ali nema veze, lova mu je ipak dovoljno draga da ne bi odradio sezonu do kraja, a onda se fino oprostio ruka ruci. Eventualno je zacijepio neke uslove za koje je znao da ih Cova ne moze isporuciti ni u ludilu, cisto da vidi sta ce mu reci.

 

Zato mi od tada porodicni koncept, tj. smjestaj u udobnom dvokrevetnom apartmanu ispod magistrale u HN nudimo trenerima koji nose poderane kupace i sami ne bi mogli da plate ni sobu sa zajednickim kupatilom na Gomili. A nesto bi da otkinu u Bolivaru ili Baronu npr.*

 

*Plasticno govoreci, da me neko ne hvata za rijec.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...