Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

16 minutes ago, Šarac said:

Projektovan, a ne i sa parama na racunu, odgledaj intervju jos jednom, nikada nismo imali obezbedjen budzet vec projektovani, ili "sto je babi milo"

Da ne ulazim u to koliko je ugovora vec pod faktoringom ( ovi visegodisnji) unapred a ne da se cekaju mesecne uplate. 

A koji je to izvor drugi, onaj turski portal, ili ono sto se javno kaze na skupstini svake godine , pa ako ima ovde clanova skupstine to mogu i da potvrde, ako meni ne verujete.

 

Ne mogu da sada listam plate trenera , ali Paskval je imao u Barsi negde preko 1.5 miliona ugovor, Barcokas u Himkiju blizu milion. Da li mislis da su manji, tj da li je logicno da Djenka ima 900 $ godisnju platu a da Barcokas kao osvajac EL titule ima platu manju od Djenke.

 

Pesic, Lazic, Vukoicic, Radonjic, Alimpijevic, Topic, Tomic.

 

Molim te samo napisi koji trener je ovde od nekog velikog imena posle Pesica, i gde vidis logiku da sada dovede nekog trenera od plus milion.

 

Ja prvi vidim logiku. Skockan je tim koji je jedan od najboljih u 15 godina i dato je poverenje treneru koji je osvojio ABA ligu. Taj trener nas je napustio , a skup tim je ostao. Da ne bi bacili sav novac koji smo upumpali u tim(mozda nije ogroman za EL uslove al za ABA jeste bas veliki) treba nam iskusan i odlican EL trener. E sad , znam da ce biti s novcem škripac , ali ne možeš reći da nema logike. Sad je došlo vreme da se ta tradicija prekine i da se dovede iskusan trener koji će ukomponovat ovakav tim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikolagolubovic1 said:

Pozdrav, šta mislite da li bi mogao za trenera da prođe Oktay Mahmuti.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 

Zar ti ime i prezime i kosmpolitski duh najvernijih ne namecu odgovor sam po sebi?😎

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

200 k prve sezone, za ovu ne znam koliko je povecanje kao i za trecu sezonu.

 

Ono sto je pricao o plati , automobilu i stanu je aludirao na komsije i platu Trinkijerija, ne treba valjda da ti crtamo da KKCZ ne moze da plati toliko trenera, moze, ali one koje mi ovde licitiramo traze duple pare, ogradio se odmah da ni 500 k ne moze da plati, tj nece. 

 

Ne moze ili nece, to nije isto? Mislis da Dusko Ivanovic kosta vise od 500k i da ne bi prihvatio takav ugovor koji mu donosi povratak u evroligu?

 

evo 200k od Tomica i koliko od Derika....koliko je to ukupno? 

 

Sto se tice Gavrilovica ovo mu i nije toliko losa sansa. Ako stvarno ima kvalitet i uspe da podigne ekipu... nije mogao da dobije bolju sansu nego da to odmah dokaze protiv najjaceg tima u evropi. Verujem da bi tada otklonio masu sumnji da li moze da uspesno vodi tim ili ne, nego kad bi npr. dobio neki Asvel. Na muci se poznaju junaci. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mmajstor said:

 

Ne moze ili nece, to nije isto? Mislis da Dusko Ivanovic kosta vise od 500k i da ne bi prihvatio takav ugovor koji mu donosi povratak u evroligu?

 

evo 200k od Tomica i koliko od Derika....koliko je to ukupno? 

 

Sto se tice Gavrilovica ovo mu i nije tolilo losa sansa. Ako stvarno ima kvalitet i uspe da podigne ekipu... nije mogao da dobije bolju sansu nego da to odmah dokaze protiv najjaceg tima u evropi. Verujem da bi tada otklonio masu sumnji da li moze da uspesno vodi tim ilo ne, nego kad bi npr. dobio neki Asvel. Na muci se poznaju junaci. 

Dusko je valjda trazio 400 k one sezone kada smo Alimpija potpisali, ma mozemo da licitiramo koliko god hocete sa ugovorima i ko koliko kosta, Nebojsa nije hteo vise od 400 k da  da Trinkijeriju, jednostavno je takav, ima svoj plafon do koje je spreman da plati trenera.

Radonjicu je bio spreman da plati preko 300 k tek u drugoj godini novog ugovora posle osvajanja poslednje ABA LIGE, tako deal with it.

 

Ne znam samo kako mislis evo od Dericka 300 plus od ugovora i 200 plus od Tomica eto para za novog trenera. 

Derick je vec primio dve plate, i kako mislis da mu ne isplatis ostatak bio on u timu ili shilbovan. 

 

Edited by Šarac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci da nece.... ali tesko ce nam doneti rezultat cinjenica da direktor ne zeli da ima kvalitetnog trenera nego se kocka sa jeftinom i neiskusnom mladjarijom. Videli smo pre 2 sezone na sta je to ispalo, a prosle smo imali tu srecu da se konkurencija zestoko raspala.

 

Mozda i neko od te mladjarije i ima trenerski talenat ali on sem sto steti klubu, steti i tim ljudima tako sto ih nespremne gurne u vatru i posle ih niko ne zeli. Ovaj Jovanovic vidi se da ima talenta, ali treba da provede najmanje 2 sezone u jacoj ligi i evropskim takicenjima gde bi u slucaju uspeha bio pravi kadar za nas koji moze da iznese taj pritisak. 

Link to comment
Share on other sites

Bespredmetno je razglabati o velikim imenima. Covic je dao okvir, Sarac ga brani kao da mu zivot o tome ovisi zbog pada sa litice. Sve i da je slobodan Pesic (kao jedini trener sa imenom i prezimenom preko grane koji je ikada htio da dodje kod nas) i jos voljan da dodje, Covic bi na neku trecinu cijene trazio jos pet uslova.

 

Zato je realno da nadjemo anonimusa koga ce Derik tapsati po glavi na konferencijama za stampu.

Edited by pepe sancez
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Niko da spomene te igrace i kako se Tomic poneo prema njima. Dosli su i/ili produzili ugovore jer su imali neki dogovor, neku viziju, i onda lik 'ladno odjebe sve i cak zapali bez da im sam saopsti. Sta sad taj Bili, Stratos, Faje itd misle?

 

Facit: Igraci su u neobranom, a Tomicu u karijeri zelim sve najgore.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dobar Los Milos said:

Niko da spomene te igrace i kako se Tomic poneo prema njima. Dosli su i/ili produzili ugovore jer su imali neki dogovor, neku viziju, i onda lik 'ladno odjebe sve i cak zapali bez da im sam saopsti. Sta sad taj Bili, Stratos, Faje itd misle?

 

Facit: Igraci su u neobranom, a Tomicu u karijeri zelim sve najgore.

 

Jaadni igrači, ostavio ih trener na ulici bez leba :classic_smile: šalim se malo ... sve je to normalno za njih, takav je posao.

Već su oni zaboravili za njega.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

 

OD 2011 samo se jednom zajebao da plati mnogo trenera a to je bio Pesic i zavrsili bez trofeja, od tada nema sanse da odvoji pola miliona za trenera jer ni to nije garancija da ce bilo sta uzeti.

Svi treneri posle Pesica su bili skoro pa pocetnici i bez nekih uspeha.

 

jel ima šanse da se setis kakav je kari imao sastav?? 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Po svemu napisanom ja ne vidim da Šarac brani Čovića nego čovek samo obrazlaže situaciju na osnovu dosadašnjih Čovićevih poteza i trenutne situacije na tržištu trenera. Nijednog trenutka nije napisao da se slaže sa Čovićem i da je to jedino ispravno. Rekao bih prilično realna analiza i pretpostavka šta će se dogoditi.

  • Like 12
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Šarac said:

Dusko je valjda trazio 400 k one sezone kada smo Alimpija potpisali, ma mozemo da licitiramo koliko god hocete sa ugovorima i ko koliko kosta, Nebojsa nije hteo vise od 400 k da  da Trinkijeriju, jednostavno je takav, ima svoj plafon do koje je spreman da plati trenera.

Radonjicu je bio spreman da plati preko 300 k tek u drugoj godini novog ugovora posle osvajanja poslednje ABA LIGE, tako deal with it.

 

Ne znam samo kako mislis evo od Dericka 300 plus od ugovora i 200 plus od Tomica eto para za novog trenera. 

Derick je vec primio dve plate, i kako mislis da mu ne isplatis ostatak bio on u timu ili shilbovan. 

 

Sve to znaci da ce nam novi trener biti...? Ko? Gavrilovic?

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Dobar Los Milos said:

Niko da spomene te igrace i kako se Tomic poneo prema njima. Dosli su i/ili produzili ugovore jer su imali neki dogovor, neku viziju, i onda lik 'ladno odjebe sve i cak zapali bez da im sam saopsti. Sta sad taj Bili, Stratos, Faje itd misle?

 

Facit: Igraci su u neobranom, a Tomicu u karijeri zelim sve najgore.

 

Ne zelim mu najgore, ali ako se ispostavi da je isprovocirao raskid ugovora zarad odlaska u Oly, onda mu zameram. Ovako, koliko god da je lik bio nadrkan (znao je to i Radonjic da bude), uspeo je da osvoji tri titule. To treb da se ceni. Za to njemu i igracima hvala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Šarac said:

pitah ja neki dan za čoeka ...

zla godina orla naterala da zimuje među kokošima :classic_smile:

taman da pregura par sezona dok Kari ne ode u penziju, pa nazad u Barsu.

Edited by Kankkunen
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...