Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

7 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Ne pratim redovno EL poslednjih godinu i po, ali pogledam svaku ekipu barem jednom, što mi je dovoljno da znam šta mi je na radaru za ubuduće.

 

Ne pratis, ali mozes da pricas o transferima u evroligi?

 

7 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

Što se tiče Lekavičiusa, stvarno mi ne pada na pamet da se mačujem oko toliko očiglednih stvari.

Izvoli nađi jednu ekipu gde je igrao beka šutera i napisaċu da si apsolutno u pravu za sve što si rekao.

 

 

U Zalgirisu je igrao sa Westermannom i Pangosom u sezoni 2016/17, u Panathinaikosu je cesto igrao zajedno sa Calathesom.

 

Od kada je poceo da igra, pa do sada uvek je pre isao na poentiranje nego na asistenciju.

 

7 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Što se Žalgirisa tiče, pa ne igra se košarka samo jedne sezone i nije to cela njihova istorija.

Proguglaj malo ko su bili njihovi vodeći igrači, počev od poslednje titule '99, stvarno me mrzi da ti pišem (a nije ni tema za to).

Očigledno si mlad, pa ne pamtiš toliko.

Oni baš imaju dugu istoriju sa pogađanjem neafirmisanih stranaca.

 

Pratim vec dugo i uvek su bili na dnu tabele evrolige, ne secam se kada su se poslednji put plasirali u 8.

 

A onda, u poslednje dve sezone, f4 i TOP 8. Valjda to nesto govori o uspesnosti transfer politike pod Sarasom?

 

7 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

I kome je jedan Leo Vesterman predstavljao pun pogodak, nemoj me zasmejavati kad te molim. :lol_2:

Pa taj je bio samo balast, gde god da se pojavio. 😁

 

U sezoni 2016/2017 imao je 5,5 asistencija po mecu, to je ono sto se trazi od pleja.

 

Lekavicius je jednostavno losiji plejmejker, nije ni blizu Westermannu.

 

Sto znaci da im ocajnicki treba plej koji ce ne samo moci da asistira nego i da poentira, jer im se najbolji spoljni Grigonis povredio.

 

Walkup, Lekavicius, Milaknis prosto nisu za vodece opcije bilo kog evroligasa. Rivers koga su doveli je 2/3 igrac, nema veze sa pozicijom 1.

 

Kad vec tvrdis da je moguce lako dovesti pleja u sred sezone, teret dokazivanja te smele tvrdnje je na tebi - izvoli, navedi imena plejmejkera koje su evroligasi doveli u decembru ili januaru. Bar ti tvrdis da je to lako, samo zameni Lorenza i plejeva koliko hoces.

Link to comment
Share on other sites

Na godinu nece se prodati 500 sezonskih, ne znam dali da se smejem ili da placem, taman je istekao ugovor Milku dosao Keselj, taman smo se njega ratosiljali evo nam MJK na dve godine, svaka cast momku, nije on nista kriv ali je kod nas pominjan samo u kontekstu neuspele zajebancije

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ProfaLakiArmor said:

Na godinu nece se prodati 500 sezonskih, ne znam dali da se smejem ili da placem, taman je istekao ugovor Milku dosao Keselj, taman smo se njega ratosiljali evo nam MJK na dve godine, svaka cast momku, nije on nista kriv ali je kod nas pominjan samo u kontekstu neuspele zajebancije

Zajebace ih Cova kao i svake godine sa svojim botovima. Dok ste vi gledali ciglice, uvalio vam Hobbita na sporedna vrata. 😂

Link to comment
Share on other sites

Kako je krenulo sklonice se Covic sam sada,  nece na kraju EL biti ni 500 gledalaca po utakmici, sto se ABA lige tice mozda cemo i dobaciti do 4 og mesta i to ce biti kraj price, ima da se vracaju dugovi od prosle godine.

Edited by ProfaLakiArmor
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Wingwalker said:

Nije ni Šakota veverica...lagano se nazire kostur jedne pravo zaebane ekipe...samo strpljenja.

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока
 

 

Dolaskom Jagodic - Kuridze dobijamo jos vise opcija u reketu.

 

Mislim da dolaze bolji dani za nas.

 

Kad pogledamo nas sastav:

 

L.Brown, Covic

Jenkins, Baron

Lazic, Davidovac, Dobric, Perperoglou

D.Brown, Faye, Jagodic - Kuridza, Simanic

Gist, Kuzmic, Ojo, Jovanovic

 

Vidi se da smo nekako najpopunjeniji na pozicijama 1 i 2 i da smo u reketu imali manjak igraca, narocito za ovaj tempo utakmica.

 

Zato je dobro sto Kuridza moze i na 5, jer smo i tu bili deficitarni sa igracima.

 

Ocekujem da cemo zaigrati mnogo bolje i da proklamovani cilj, a to je ulazak u PO ABA lige nece doci u pitanje!

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 15
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Sprdamo se(nista nam drugo nije ni ostalo) a danas utakmica. Ne znam ni sam sta da ocekujem danas. Festa na tribinama nam nikad nije odgovarala. Oly igra slabo i rekao bi 50:50 sanse da ih nismo dobili 2x na pripremnim. Tesko je pobediti neku ekipu nekoliko puta uzastopno. Ali opet Oly je odigrao buran mec pre 2 dana, emocionalno su se potrosili, nosioci ni njima nisu mladi, nama se vraca Lorenco a opet tu je i faktor Arene gde ne bi uboli trojku da nam zivot zavisi od toga...

Lagao bi kada bi rekao da ne ocekujem pobedu pa makar i sa nekoliko poena razlike.

Jedna 64:62 partija da speremo brzo onu stotku iz proslog kola

Edited by ivan9 aka Laki
Link to comment
Share on other sites

Ми да смо неки сами бисмо Лоренцовали Брауна. Нека иде под сису краве музаре. Није ово прије 2011. ово је озбиљан самоодржив пројекат, гаранција газда финансијера 50 година у кошарци, није све у парама. И гене је унио у клуб.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...