Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 hour ago, mmajstor said:

 

Da, da cista zarada.... ne znam da li si ukalkulisao koliko manje pobeda u el bi ostvarili bez Lorenca? Pa najmanje 5, a s obzirom da jedna nosi 70 hiljada evra, ta cista zarada bi ti se potpuno istopila. 

Dalje, jel si ukalkulisao koliko ce nas kostati stopostotno neosvajanje ABA lige bez Lorenca i jos manja poseta navijaca? Vrlo brzo se cak i od milionske odstete dodje na nulu, a kamoli za ovih tvojih 350-400 hiljada gde bi upali u debeli minus.... 

Kao neko koji obitava na kosarkaskim forumima morao bi znati kao slovo azbuke da je pobeda u EL placena 37.000 eur  a ne 70.000. Nije kao da do sada jedno 100 puta nije napisano kolike su premije za jednu pobedu.

 

 

Edited by Šarac
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Šarac said:

Kao neko koji obitava na kosarkaskim forumima morao bi znati kao slovo azbuke da je pobeda u EL placena 37.000 eur  a ne 70.000. Nije kao da do sada jedno 100 puta nije napisano kolike su premije za jednu pobedu.

 

 

 

ostarilo se... a sive celije nije da se umnozavaju nego obrnuto. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Све остављам Лакију! said:

A kad se setim da smo se zajebavali sa Kuridžom i prozivali ga da dođe u Zvezdu. Ispravite me ako grešim, to je bilo na nekoj tekmi sa Zagrebom za koji je tad igrao .😦  

To je bio Kruno Simon pre sto godina.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ludost bi bila prodavati Lorenza.

 

Da je tako lako naci novog pleja do sada bi ga Zalgiris nasao, a sigurno ga trazi jer imaju samo Lekaviciusa (a on i nije bas pravi plej).

 

Ne racunam Greena iz Igokee, Siska i ostala resenja koja mozda mogu da prodju kao zamene (koga god da dovedemo nece biti gori od trenutnog back up pleja).

 

Nema igraca sad na trzistu, jedino sto je slobodno su povredjeni i otpusteni igraci.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, goldberg said:

Ludost bi bila prodavati Lorenza.

 

Da je tako lako naci novog pleja do sada bi ga Zalgiris nasao, a sigurno ga trazi jer imaju samo Lekaviciusa (a on i nije bas pravi plej).

 

Ne racunam Greena iz Igokee, Siska i ostala resenja koja mozda mogu da prodju kao zamene (koga god da dovedemo nece biti gori od trenutnog back up pleja).

 

Nema igraca sad na trzistu, jedino sto je slobodno su povredjeni i otpusteni igraci.

 

Zar Lekavičius nije u PAO?

I kako to nije plej, kad je lik klasična definicija plejmejkera? Celog života igra na toj poziciji, ali bukvalno.

 

Drugo, ako nisi obratio pažnju, Žalgiris sa dovođenjem stranaca ima vrlo sličan pristup poput Baskonije.

Već godinama unazad, Baskonija po pravilu dovede jednog od najboljih igrača koji ne uspeju da se izbore za legit šansu u NBA, a ne zadovoljavaju se da budu 11. ili 12. igrač sa klupe.

Da ne navodim imena.

 

Jedina razlika je, što je Baskonija u boljoj poziciji, prvo zbog boljeg geografskog položaja (što američki igrači itekako uzimaju u obzir), drugo bolje povezanost sa velikim agentima, i treće verovatno i nešto veći novac koji mogu da ponude.

 

Žalgiris je isto to radio godinama i imali su neke opasne ubode za male pare.

Očigledno da im se to osladilo, ali pošto su se malo opekli sa Walton Jr. (koji na moje veeeliko iznenađenje dobija lepu šansu u ovim Clippers-ima), sad ni oni ne bi neko neprovereno ime, već ili nekoga sa reputacijom ili gotov proizvod (dakle naviknut i spreman za EL).

Takvih trenutno baš i nema, pa verovatno zato oklevaju, a i već su van playoff priče, po svemu sudeći.

 

A igrača dobrih svakako ima.

Koga zanima, može da pita ljude sa NCAA teme, samo oni vam mogu pomenuti nekoliko imena koja bi za ABA bili atomske bombe, instant.

A neko kome je to posao (skautiranje) bi imho morao da zna da sigurno može da se nađe kvalitetno rešenje, jer je amerika nikad punija košarkaškim talentom, samo ne mogu svi da igraju u NBA. 😁

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Ajde ove koji mene prozivaju da sam trol, da zamolim da mi objasne kako su moji upisi trolovanje, a ovo je valjda normalno?! :krstipd4:

 

Da li si ti svestan kakve budalaštine pišeš?

 

Pa taj isti Partizan bi za Dobrića i Davidovca (između ostalih) bio spreman i obeštećenje da plati, samo da ima takvog domaćeg igrača u sastavu.

 

Pa pogledaj samo ko je sve od domaćih prošao kroz njihov klub u poslednjih par godina, sve će ti biti jasno, ako znaš bilo šta o košarci.

 

Ako si se već odlučio da botuješ, probaj barem malo suptilnije to da odradiš, ovako će te svi provaliti. 😂

Kroz klub su prolazili kao i nama pre x godina. Odlazak dulenceta je bio jeziv, onda je morao dobro da ih ubaci u blato i davi , da bi sad  dobili to sto imaju. Morao je malo da ih kazni.

 

Partizan ima jednako dobre, ako ne i bolje domace igrace. Jaramaz, Velickovic, Bircevic, Jankovic, Zagorac i Gordic su vise nego dobri igraci. 

 

Ipak oni jesu avangarda za nas, em vicu vucicu pederu, em ne bi dozvolili da im igra covic u timu.

 

Tebe nema ko sta da proziva, mislim da si ti ponosan na titulu trola. Nemas neke finese, sirov si za trola i ides glavom kroz zid, ali kad nemamo bolje, tj kad je Nesha otisao sa foruma, dobar si i ti. 😁

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, pavijan2 said:

To je bio Kruno Simon pre sto godina.

E jebiga deco, šta da se radi, izlapelo se. Izvinjavam se, imajte na umu da sam penzioner i da sam uživo gledao Zvezdu u sastavu : Slavnić, Rakočević, Simonović, Vučinić, Kapičić,  centar beše Živković ako ne grešim i td...

 

 

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Све остављам Лакију! said:

E jebiga deco, šta da se radi, izlapelo se. Izvinjavam se, imajte na umu da sam penzioner i da sam uživo gledao Zvezdu u sastavu : Slavnić, Rakočević, Simonović, Vučinić, Kapičić,  centar beše Živković ako ne grešim i td...

 

 

 

i ja sam ih gledao, ali se toga uopste ne secam imao sam 4 godine.

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, pavijan2 said:

i ja sam ih gledao, ali se toga uopste ne secam imao sam 4 godine.

E tada su bili derbiji sa Zadrom, Olimpijom, Lokomotivom iz Zagreba, komšije nisu bili opasan takmac sve do generacije Kiće, Praje, Todorića, Farčića...Da ne trujem temu, otišao sam u Off ko i svaki izlapeli penzos😦

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Све остављам Лакију! said:

E tada su bili derbiji sa Zadrom, Olimpijom, Lokomotivom iz Zagreba, komšije nisu bili opasan takmac sve do generacije Kiće, Praje, Todorića, Farčića...Da ne trujem temu, otišao sam u Off ko i svaki izlapeli penzos😦

Ja volim istoriju, slobodno pisite nekad i na tu temu 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Zar Lekavičius nije u PAO?

 

Pratis li ti uopste kosarku, presao je (vratio se) u Zalgiris letos?

 

Quote

I kako to nije plej, kad je lik klasična definicija plejmejkera? Celog života igra na toj poziciji, ali bukvalno.

 

Nije plej, vise je bek suter zarobljen u telu plejmejkera.

 

Ove sezone ima samo 2,8 asistencija. Lorenzo Brown, kome nije primarna asistencija ima 4,2 asistencije po mecu.

 

Quote

Drugo, ako nisi obratio pažnju, Žalgiris sa dovođenjem stranaca ima vrlo sličan pristup poput Baskonije.

Već godinama unazad, Baskonija po pravilu dovede jednog od najboljih igrača koji ne uspeju da se izbore za legit šansu u NBA, a ne zadovoljavaju se da budu 11. ili 12. igrač sa klupe.

Da ne navodim imena.

 

Rece mi covek koji ne zna ni gde Lekavicius igra da obratim paznju.

 

Znam kako Baskonia radi, pricamo o dovodjenju pleja u sred sezone.

 

Quote

Žalgiris je isto to radio godinama i imali su neke opasne ubode za male pare.

Očigledno da im se to osladilo, ali pošto su se malo opekli sa Walton Jr. (koji na moje veeeliko iznenađenje dobija lepu šansu u ovim Clippers-ima), sad ni oni ne bi neko neprovereno ime, već ili nekoga sa reputacijom ili gotov proizvod (dakle naviknut i spreman za EL).

Takvih trenutno baš i nema, pa verovatno zato oklevaju, a i već su van playoff priče, po svemu sudeći.

 

A igrača dobrih svakako ima.

Koga zanima, može da pita ljude sa NCAA teme, samo oni vam mogu pomenuti nekoliko imena koja bi za ABA bili atomske bombe, instant.

A neko kome je to posao (skautiranje) bi imho morao da zna da sigurno može da se nađe kvalitetno rešenje, jer je amerika nikad punija košarkaškim talentom, samo ne mogu svi da igraju u NBA. 😁

 

Zalgiris je najbolje rezultate postizao sa Pangosom (Gran Canaria), Woltersom (Zvezda) i Westermannom (ex Partizan, CSKA), sva trojica sa evropskim iskustvom.

 

Ne znam o kakvim ubodima pricas i kojim godinama, onim u kojima su bili na poslednjim mestima u TOP 16 evrolige?

 

Gotovo svi igraci iz prosle i pretprosle sezone sa kojima su "uboli" su stigli iz Evrope, Davies, White, Wolters, Westermann, Pangos, Micic, niko od njih nije stigao iz NCAA ... osim nesrecnog Waltona.

 

Tako da - ne znas o cemu pricas, da se najblaze izrazim. Retko ko je nasao pleja u sred sezone, ti bi mozda mogao da nadjes kontraprimere, ali izgleda da u poslednje vreme ne pratis evropsku kosarku.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Све остављам Лакију! said:

E tada su bili derbiji sa Zadrom, Olimpijom, Lokomotivom iz Zagreba, komšije nisu bili opasan takmac sve do generacije Kiće, Praje, Todorića, Farčića...Da ne trujem temu, otišao sam u Off ko i svaki izlapeli penzos😦

Zaboravio si Radnicki sa Jaricem,Ivkovicem Damljanovicem,  uzese nam titulu jedne godine.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, goldberg said:

 

Pratis li ti uopste kosarku, presao je (vratio se) u Zalgiris letos?

 

 

Nije plej, vise je bek suter zarobljen u telu plejmejkera.

 

Ove sezone ima samo 2,8 asistencija. Lorenzo Brown, kome nije primarna asistencija ima 4,2 asistencije po mecu.

 

 

Rece mi covek koji ne zna ni gde Lekavicius igra da obratim paznju.

 

Znam kako Baskonia radi, pricamo o dovodjenju pleja u sred sezone.

 

 

Zalgiris je najbolje rezultate postizao sa Pangosom (Gran Canaria), Woltersom (Zvezda) i Westermannom (ex Partizan, CSKA), sva trojica sa evropskim iskustvom.

 

Ne znam o kakvim ubodima pricas i kojim godinama, onim u kojima su bili na poslednjim mestima u TOP 16 evrolige?

 

Gotovo svi igraci iz prosle i pretprosle sezone sa kojima su "uboli" su stigli iz Evrope, Davies, White, Wolters, Westermann, Pangos, Micic, niko od njih nije stigao iz NCAA ... osim nesrecnog Waltona.

 

Tako da - ne znas o cemu pricas, da se najblaze izrazim. Retko ko je nasao pleja u sred sezone, ti bi mozda mogao da nadjes kontraprimere, ali izgleda da u poslednje vreme ne pratis evropsku kosarku.

 

Ne pratim redovno EL poslednjih godinu i po, ali pogledam svaku ekipu barem jednom, što mi je dovoljno da znam šta mi je na radaru za ubuduće.

 

Što se tiče Lekavičiusa, stvarno mi ne pada na pamet da se mačujem oko toliko očiglednih stvari.

Izvoli nađi jednu ekipu gde je igrao beka šutera i napisaċu da si apsolutno u pravu za sve što si rekao.

 

Što se Žalgirisa tiče, pa ne igra se košarka samo jedne sezone i nije to cela njihova istorija.

Proguglaj malo ko su bili njihovi vodeći igrači, počev od poslednje titule '99, stvarno me mrzi da ti pišem (a nije ni tema za to).

Očigledno si mlad, pa ne pamtiš toliko.

Oni baš imaju dugu istoriju sa pogađanjem neafirmisanih stranaca.

 

I kome je jedan Leo Vesterman predstavljao pun pogodak, nemoj me zasmejavati kad te molim. :lol_2:

Pa taj je bio samo balast, gde god da se pojavio. 😁

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...