Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, 12Laki said:

Aha bas ce Armani da izdvoji milionce.Oce to...

ne vidim sta je tu toliko ludilo?

milano svake godine puca po 20+ miliona, a nisu ni blizu top8.. ove godine su nakon dobrog starta pomislili da je to ta sezona, al su zaredjali sa 5 poraza, no i nakon toga i dalje su na granici za top8.. tako da timu koji svake godine puca po 20+m za biti od 12-16 mesta, nije nista dati jos 1 milion i pokusati izboriti top8..

veca ludost bi bila prihvatanje da zvezda proda zo-a, al opet od te ludosti vece je  i samo prisustvo retardiranog isprdka filipa covica u timu, tako da ono, kao sto rekoh od ove tri ludosti, najmanja ludost bi bila spremnost milana da plati 1m za zo-a. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čoki spašava Armaniju sezonu i lagano kolje naš roster na KLS level.

Gista kada uvali može da kupi celu mrtvu Primorsku i sve rinfuze Zadra i Krke pa da izujedamo Dinamik do krvi kad nam dodje na noge.

 

Pomirio se sa činjenicom da mu sinak može biti prvi plej samo u second hand timu pa makar ga napravio i od EL Crvene Zvezde...

pravog trenera već ima za taj nivo.

 

Nebojša Čović najbolji tata usvet.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

poznavajuci mentalitet covica, sve i da ta ponuda od 1m postoji, vrhunac ironije je sto bi prihvatnjem iste, bili u finansijkom minusu jedno 200-300k, a igracki slabiji jedno 57%

posto bi se taj milion iskoristio na raskide sa gistom i derikom(fayeom?), mjk je tu negde na 200k, i doveo bi se neki polovnjak umesto zoa..

dakle, nit finansijke koristi, ali zato  igracki totalno osakaceni.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, n4l1m said:

poznavajuci mentalitet covica, sve i da ta ponuda od 1m postoji, vrhunac ironije je sto bi prihvatnjem iste, bili u finansijkom minusu jedno 200-300k, a igracki slabiji jedno 57%

posto bi se taj milion iskoristio na raskide sa gistom i derikom(fayeom?), mjk je tu negde na 200k, i doveo bi se neki polovnjak umesto zoa..

dakle, nit finansijke koristi, ali zato  igracki totalno osakaceni.

Za sve si u pravu osim za platu MJK, covek u karijeri nije uzeo vise od 50.000 eur za godinu dana . 

 

Kojih 200 k.

 

Bude li Armani iskesirao milionce  LBa ce licno NC odvesti do Milana.

 

Kao i u Aba ligi prelazak u EL izmedju klubova je moguc samo u polusezoni tako da ovo tema ce se vrteti jos malo. 

Edited by Šarac
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Wingwalker said:

ako postoji jedna svetla tačka...bar će FMP odigrati sezonu bez bukagija.

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока
 

Za koga svetla tačka? za gazda Nebojšu.

 Vidim sve više ljubitelja ima FMP ... al dobro, sve OK.

imaće još nekog navijača sem porodice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Šarac said:

Za sve si u pravu osim za platu MJK, covek u karijeri nije uzeo vise od 50.000 eur za godinu dana . 

 

Kojih 200 k.

 

Procitao sam negde da igraci Primorske imaju (imali su) pristojna primanja. Sigurno nisu bili na nivou Krke, Zadra, Cibone, Mege. Vidi se to po rezultatima tog kluba i kako su bili organizovani.

 

21 minutes ago, Šarac said:

Bude li Armani iskesirao milionce  LBa ce licno NC odvesti do Milana.

 

Kao i u Aba ligi prelazak u EL izmedju klubova je moguc samo u polusezoni tako da ovo tema ce se vrteti jos malo. 

 

Milion je ludost. Zar nije nekad i Khimki nudio 800 hiljada za centra koji nije pogodio koban zicer u Podgorici?

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, K.Dot said:

Moramo priznati da je Filip baš dobro odigrao večeras. Zapušio je usta svim dežurnim kritičarima.

Reci da se zajebavaš! Odigrao je dobro za svoje standarde, ali reći da je zapušio usta svojim kritičarima je stvarno nosens. Ponavlja se priča kao i za prošlogodišnji PO. Odigra jednom onako kako bi svaki plej trebao da igra svaku tekmu i odmah egzaltiranost kod rodbine i botova  (ne mislim na tebe ). Setite se samo kako smo pljuvali Vasu,  Vanilicu,  Cvetkovića pa i Rebića a svi oni su igrači u odnosu na debelog mutanta.Još su dvojica poslednjih bili treći plejevi. Svi oni su se dokazali u skladu sa mogućnostima. Čak i mučeni Rebić igra u VTB  (Jenisej )ako dobro pamtim. Jedino krme tatino  može da igra isključivo u tatinim ekipama. ☹️

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Za koga svetla tačka? za gazda Nebojšu.

 

 

svetla tačka za te mlade momke koji su u naletu...nek se izmere pod ravnopravnim uslovima i pruže svoj maksimum bez ikakvih limita.

 

mi smo svoje ionako odsvirali kao tim koji na pola sezone nema definisane uloge i minutaže, vodi ga treći trener u nizu a prodaje najboljeg igrača i za njim najverovatnije i najiskusnijeg Gista kojeg smo uspeli da pokvarimo za sve pare.

ako Lorenzo zaista ode Čoki će pazariti pleja za maksimalnih 15 minuta na parketu...jer gde sad da rizikuje opet kad ga krenulo.

 

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, goldberg said:

 

Procitao sam negde da igraci Primorske imaju (imali su) pristojna primanja. Sigurno nisu bili na nivou Krke, Zadra, Cibone, Mege. Vidi se to po rezultatima tog kluba i kako su bili organizovani.

 

 

Milion je ludost. Zar nije nekad i Khimki nudio 800 hiljada za centra koji nije pogodio koban zicer u Podgorici?

Voli NC da se gadja milionima u ovo vreme +/- 200 k gore dole, 

 

Zna da kada pocne prelazni rok da je to omiljeno vreme za forumase

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Wingwalker said:

 

svetlost za te mlade momke koji su u naletu... nek se izmere pod ravnopravnim uslovima i pruže svoj maksimum bez ikakvih limita...mi smo svoje ionako odsvirali.

probaj samo da zamisliš kako će odlazak Lorenza a za njim najverovatnije i Gista, Derika da utiče na iovako zatrovanu atmosferu u timu.

ako Lorenzo vaistinu ode Čoki će sigurno tražiti pleja za 15 minuta max....gde sad da rizikuje kad ga krenulo.

 

 

 

Sve pet, samo mi jurimo igrače iz Primorske a ne iz "filijale FMP-a" ... čudna politika.

Voli matori FMP mnogo više od Zvezde, mi smo tu samo da se njegovo mezimče finansira.

Kad smo igrali u istim terminima uvek je bio na utakmici FMP-a ... jako zanimljivo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Zizu said:

Kazu da izgleda nista od Siska. Mali zeli da ostane u Primorskoj do kraja sezone, pa ce na leto u Olimpiju.

Nije mu izgleda primamljiv nas porodicni koncept!

Vrv smatra da otac ne može da podeli ljubav isto na 12toro dece. 

Mozda ne voli tako velike porodicne koncepte 🤔

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Kankkunen said:

Sve pet, samo mi jurimo igrače iz Primorske a ne iz "filijale FMP-a" ... čudna politika.

Voli matori FMP mnogo više od Zvezde, mi smo tu samo da se njegovo mezimče finansira.

Kad smo igrali u istim terminima uvek je bio na utakmici FMP-a ... jako zanimljivo.

 

sve si sam rekao...ali bolje vrabac u ruci kad smo već i mi poodavno naslutili koji je gazdin primarni cilj.

ko mu garantuje da Đoković neće pregaziti Filipa u Zvezdi a istovremeno bi tim potezom osakatio i FMP. 

ja ne sumnjam da će Nebojša neki svoj plan da istera do kraja...pa isterali ga i iz pakla naglavačke.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, propolis said:

Vrv smatra da otac ne može da podeli ljubav isto na 12toro dece. 

Mozda ne voli tako velike porodicne koncepte 🤔

Navodno postoji mogucnost i da Odza prebace u FMP.

13 minutes ago, Kankkunen said:

Postavlja se pitanje da li FMP treba da pravi rezultate ili igrače za Zvezdu, iskren da budem, nisam siguran šta je primarno.

 

Bila bi odlicna fora da FMP izbori plej of ispred nas. Nisam siguran da bi mi bilo zao.

Edited by Zizu
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Kankkunen said:

Postavlja se pitanje da li FMP treba da pravi rezultate ili igrače za Zvezdu, iskren da budem, nisam siguran šta je primarno.

 

 

ove sezone ništa od toga...

primarni cilj je da se Filip Čović po svaku cenu do kraja sezone ustoliči kao nosilac i prvi plej EL tima koji će ako mora i da izgubi sve preostale utakmice u Evropi, da eto sticajem okolnosti ispusti i plasman u PO regionalne ali će bar napasti KLS titulu svim preostalim snagama.

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Kankkunen said:

Sve pet, samo mi jurimo igrače iz Primorske a ne iz "filijale FMP-a" ... čudna politika.

Voli matori FMP mnogo više od Zvezde, mi smo tu samo da se njegovo mezimče finansira.

Kad smo igrali u istim terminima uvek je bio na utakmici FMP-a ... jako zanimljivo.

 

Mislim da to ne moze da se desi kada je ABA liga u pitanju, cak se i Tegi zalio na to kako je moguce da KKCZ i FMP nikada ne igraju u istom danu, a ne u istom terminu.

 

Za KLS vec ne mogu da tvrdim da nije ovako kako si napisao ali KLS retko ko i prati tako da to bas i nije neki fail.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...