Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Just now, 12Laki said:

Samo treba jednog igraca odstraniti i prodisacemo.Videlo se da je odmah bolja energija u timu cim Vepranitisa nema na terenu.Ako ga odstrane msm da ce sve leci na svoje mesto pa necemo gubiti od Zadra itd.Ali to je veliko AKO.

 

Mi bismo sa jednim Vasom Micicem iz onog prvog mandata sada imali pozitivan skor u EL.

 

Tomic bi nas vodio i dalje, u ekipi ne bi bilo trzavica i negativne energije koje su izavali klosari iz Zeleznika, a mi navijaci bismo uzivali u kosarci.

 

Inace, Tomic je mastor skautinga, bas je za kratko vreme uspeo da iskopa nekoliko ugraca ispod radara tj macaka u dzakovima, bas je dobar posao tu uradio.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Још један меч који је показао колико је бедно и жалосно да сујета једног човјека разара овај тим који може много а ми доводимо у питање чак и АБА лигу. Лоренцо показао поново каква је класа правим плесом на паркету а стварно ме нервира читати на овој теми како се Гист распао!? Ало другари дошао код нас са репутацијом један од најбољих пнр центара, одиграо одлично увод и показало се да не може да пређе преко испртка у тиму. Он може боље упркос годинама али његове игре су последица (одлично се зна чега), чак је данас показао у другом дијелу меча, ваљда се наложио против некадашњих љутих противника. Ма на крају овај малоприје овај гиф и одгуривање испртка за награду, показује човјек да је жив кошаркаш!:thumbsup:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Mondo ispratio akciju 📢 

 

wn8yTGI.jpg

 

Quote

Nastala je mala gužva u Areni zbog toga...

Tata kupi mi klub", pisalo je na transparentu jednog navijača Zvezde koji je nekako uneo večeras na utakmicu u "Štark Areni".

Nema sumnje da se to odnosilo na skoru izjavu prvog čoveka kluba Nebojše Čovića koji je branio svog sina Filipa Čovića od kritika jednog dela navijača, kazavši da on ima isti status kao i ostali i da kritičari mogu da "naprave klubove, pa da dovode plejmejkere"

Ovaj transparent, koji se nalazio u sektoru 215, uklonjen je posle nekoliko minuta utakmice, ali se video i u televizijskom prenosu.

Filip Čović je takođe izviždan po izlasku iz igre u drugoj četvrtini.

 

https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1262097/Tata-kupi-mi-klub-transparent-Nebojsa-Covic-Filip-Covic-navijaci-Zvezde-protiv-Olimpijakosa-UZIVO.html

 

Edited by Knipex 4 Laki
  • Like 15
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...