Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Ljudima treba konkretno predstaviti sta kako i gde. Zato su Lakijevi klipovi bili tako delotvorni i zato je Nebojsa onako odreagovao. Snaga argumenata i slika koja ih potvrdjuje je razgolicavala Filipovu igru. Zato je svoje pretnje usmerio na Lakija. Ovako se pise da je Filip los. Neko ce to da usvoji neko ne. Tapsaci u hali ce da tapsu. Filip ce u ABA da da koji kos, imace koju lepu asistenciju. Komentatori ce da naglase da je doneo Zvezdi EL i eto Filipa kao legitimnog clana ekipe.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1.Bekovi Cz pokupili masu off skokova, toliko o ozbiljnosti odbrane Mornara

2.Milko krenuo na kucanje, ali Faye stavio do znanja tko je gospodar 😁

3. Blokada Fayea nad onim bekom ... Pogledati pod 2 posle zareza 😁

 

Rano je dati bilo kakav sud o Sakoti.

 

Gnom ostaje gnom, da iole ima morala &"obraza" sam bi otisao iz Cz ( sujeta je cudo)

 

Covicu mrs iz Zvezde ( ukratko , nisam stigao da napisem nista posle kzs na predstavljanju Sakote).

Link to comment
Share on other sites

A sta smo ocekevali?

Da Laki otme mikrofon i kaze : Evo mene, evo vas, rat Covicima? I da onda na juris preuzmemo klub?

Kao sto se daje podrska klubu i kada ide i kada ne ide, isto tako se i dize glas kad nesto debelo ne valja. Lavina mora negde poceti, kolika ce postati videcemo.

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki21 said:

U odnosu zviždača/tapšača/apstinenata tačno se može povući korelacija sa brojem glasača SNS-a.

 

Forumi bruju, ljudi na glasačkim mestima zaokružuju Vučića.

Slusam neke dve devojke i njihov razgovor:"Ne znam sto mu ljudi zvizde kada ga necemo oterati, ovako ga samo kanalimo psihicki"

E tad sam se izdeprimirao u sekundi, nikada ovde nece biti bolje u bilo kojoj sferi drustva , mi smo samo Sizifi koji guraju kamen uzbrdo zarad svog obraza

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

rekao je Pavićević i dodao:

"Nije mi jasan poslednji koš, ali nemojte se posle čuditi kada utakmica u Baru zbog poslednjeg koša bude mnogo drugačija. Poštujem, a mi ćemo uraditi sve da vratimo istom merom. Ovo je sportska ljutnja, neće proći. Jesmo li uvek dočekali Zvezdu da bude kao kod kuće u Baru. U Podgoricu ne može da uđe nijedan navijač, a kod nas u Baru su imali domaću atmosferu. Sada ćemo i mi tako, niko neće ući".

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Laki21 said:

U odnosu zviždača/tapšača/apstinenata tačno se može povući korelacija sa brojem glasača SNS-a.

 

Forumi bruje, ljudi na glasačkim mestima zaokružuju Vučića.

Uzeo sam ovo, ne zameri.

 

U centar si pogodio. Da, to je srpski narod. Na internetu se cuje pamet. Na ulici samo muuuuuuuu.

Edited by John Terry
  • Thanks 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zizu said:

rekao je Pavićević i dodao:

"Nije mi jasan poslednji koš, ali nemojte se posle čuditi kada utakmica u Baru zbog poslednjeg koša bude mnogo drugačija. Poštujem, a mi ćemo uraditi sve da vratimo istom merom. Ovo je sportska ljutnja, neće proći. Jesmo li uvek dočekali Zvezdu da bude kao kod kuće u Baru. U Podgoricu ne može da uđe nijedan navijač, a kod nas u Baru su imali domaću atmosferu. Sada ćemo i mi tako, niko neće ući".

 

Dobro de, Gnom upisao asistenciju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Laki21 said:

U odnosu zviždača/tapšača/apstinenata tačno se može povući korelacija sa brojem glasača SNS-a.

 

Forumi bruje, ljudi na glasačkim mestima zaokružuju Vučića.

Sve ukupno na forumima 100-tinak, od toga 2/3 ne ide na utakmice ... to je to.

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Ne moze se zvizduk cuti dok tim vodi i dok je publika u euforiji. Za ozbiljno negodovanje je potrebno da gubimo, da je igra losa i da ficko gresi na terenu. Jbg, takvi smo. Mnogi koji bi zvizdali su se povukli i ne dolaze vise, da bi se probudili oni koji ne citaju forume potrebno je gore navedeno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Problem je sto je 90 posto ljudi na forumu normalno, elokventno, mogu slobodno da kazem na visokom intelektualnom nivou i nije nam prirodno da tek tako izadjes i 'jebes majku' nekom ko uzgred igra za tvoj tim. Niko nije u fazonu da urla, pogotovo u tekmi gde se cuje skripa patika.

Tuzno je sto je prosecnom navijacu Filip ok igrac jer je 'punio Partizan'.

Dovoljno je da se pukotina siri za sada..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mornar je dosao poluspustenih gaca. Njih je svako ozbiljniji pocistio. Tesko je bilo ocekivati da se publika naostri bilo na svoje ili protivnicke igrace.

 

Realno, termin ponedjeljak je uzasan dan za sportski dogadjaj, termin u sest isto. Poklopilo se vise stvari koje ne idu u prilog nekom buntu. 

 

Posebna zabluda je da nesto spontano treba da se desi. Tesko to ide. I organizovano tesko ide. Sipkasi su tjerali Omica u mnogo boljoj organizaciji, pa je Covic izdrzao. Ali progutao je zabu. Tako da ce sigurno i ovaj oblik negodovanja sigurno i ako ne donese direktan ucinak uticati na njegove odluke u buducnosti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...