Jump to content

Live tema za utakmice Reprezentacije Srbije


Recommended Posts

17 minutes ago, Princeton said:

Fourner i Batum su igrali 15-20mins, De Colo nije ni igrao. Zajebani su Francuzi, imaju fizicki odlicno pripremljenu reprezentaciju, mogu da peglaju strasnu odbranu. Na pocetku utakmice nismo mogli nista da ubacimo iz reketa, bukvalno su nas zakljucali. Ja njima prognoziram semis najmanje.

 

isto kao sto nama nisu igrali Lucic, Bogdanovic i Bjelica, a Jokic je sve vreme igrao cetvorku. To je bukvalno tri clana prve petorke.

 

Nemaju pleja, nemaju cvrstinu u prvoj petorci, dok ovo pomocno osoblje ne moze vola da ubode spolja.

 

Lagano iza Litvanaca, nas, Spanaca, Amera, Australije, mozda cak i Argentine.

Edited by McLeod
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, McLeod said:

 

isto kao sto nama nisu igrali Lucic, Bogdanovic i Bjelica, a Jokic je sve vreme igrao cetvorku. To je bukvalno tri clana prve petorke.

 

Nemaju pleja, nemaju cvrstinu u prvoj petorci, dok ovo pomocno osoblje ne moze vola da ubode spolja.

 

Lagano iza Litvanaca, nas, Spanaca, Amera, Australije, mozda cak i Argentine.

 

Pa dobro, niko nije rekao za nas da smo uzasni. Pripremne su utakmice, igramo se i oni i mi, kad dodju kljucne utakmice bice to sasvim drugacija kosarka.

 

Cvrstinu imaju, kad su se malo uozbiljili u odbrani, izbacili su nas do centra. Fintirali smo vazduh po 3x i forsirali teske suteve. Ovo sto mi na forumu zovemo prebijanje u reketu, to se zove big boys ball. Kada sudije naprave takav kriterijum, nema plakanja, nego u kost, bori se. Ona tehnicka sto si ti odobravao, to nije nista drugo do iskazivanja slabosti. To se ne smije.

 

Iza Argentine? Jbga sad.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Princeton said:

 

Pa dobro, niko nije rekao za nas da smo uzasni. Pripremne su utakmice, igramo se i oni i mi, kad dodju kljucne utakmice bice to sasvim drugacija kosarka.

 

Cvrstinu imaju, kad su se malo uozbiljili u odbrani, izbacili su nas do centra. Fintirali smo vazduh po 3x i forsirali teske suteve. Ovo sto mi na forumu zovemo prebijanje u reketu, to se zove big boys ball. Kada sudije naprave takav kriterijum, nema plakanja, nego u kost, bori se. Ona tehnicka sto si ti odobravao, to nije nista drugo do iskazivanja slabosti. To se ne smije.

 

Iza Argentine? Jbga sad.

 

Kazem mozda, verovatno ne, ali sve ove pobrojane su definitivno ispred. Argentina moze da odigra brzo i leprsavo i da ih uvede u probleme mada do tog meca sigurno nece doci. Grke sam zaboravio, definitivno su jaci od njih. To je sest ekipa, sigurno su autsajderi u QF sa kim god igrali (ako doguraju dotle)

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Princeton said:

Gudura poslije Belinelija, usao u konflikt i sa Okobom. Sta znam, volim da vidim 😬 Kao da poslije tih situacija malo zivne, ubrizga se doza andrenalina u zile. Simon cava odma smiruje cc

Pickarao se Gudura i sa Prepelicem u finalu pre dve godine, i to onako bas vidljivo. Dok se npr. u Zvezdi i Feneru ne secam nekih takvih situacija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@McLeod Nezahvalno je praviti sada neke prognoze, ima tu dosta rezerve kod svih ekipa. Kada dodju prve ozbiljne utakmice na SP, onda bi mogli da pravimo neke projekcije. Recimo ja ne vjerujem puno Grckoj i Spaniji, ali jedva cekam da vidim kako ce reagovati kada nalete na prve nagazne mine. Od outsider-a najvise postujem Litvaniju, imaju tu timsku kulturu, disciplinu, koja redovno pronalazi nacin da skida velike skalpove na takmicenjima. Francuzi su odlicni fizikalci, mogu da drze visok tempo citavu utakmicu, uz pravilnu fizionomiju petorki, tempiranje energije kod glavnih igraca, ozbiljan su oni igrac. Australija je ok, tu sam pristrasan, pa da se ne glupiram. Italija isto moze da iznenadi jednu utakmicu, ako im naleti suterski dan, lako mogu da budu Cibona nekoj Zvezdi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
  • zoe Bg unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...