Jump to content

Grupa F (GRE, NZL, BRA, MNE)


Prolaz  

45 members have voted

  1. 1. Ko osvaja grupu?

    • GRE (Grecia)
    • NZL (Nju Zilend)
    • BRA (Brazil, meni ne treba Brazil)
    • MNE (Cherna Gora)
      0
  2. 2. Ko bi mogao da bude drugi?

    • GRE (Ante Kumbo)
    • NZL (Peroi Kameroni)
    • BRA (Varezao mi je)
    • MNE (Vuch man!)


Recommended Posts

13 hours ago, goldberg said:

Crnogorci nisu ni zasluzili da se nadju na prvenstvu. Plasirali su se na ovo SP samo zbog toga sto su mogli da racunaju na vecinu igraca, a Letonci ne.

 

 

 

Ogromna šteta. Zamalo tad Strelnieks sam da ih dobije, ali se povredio u finišu. Ipak, mislim da ima CG šta da traži protiv ostalih rivala u grupi, pa da vidimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Needham tragican u obe tekme. Vucevic ni blizu nba nivoa a kamo li igraca koji je otisao na all star. Dubljevic takodje podbacio, od njega se ipak ocekuje vise. Milko je premator a Ivanovic i nije bio toliko los s' obzirom na pauzu. 

 

Od ostalih igraca i nisu mogli da ocekuju nesto. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

Vucko redovno ovako igra za reprezentaciju, dal je do igre tima, evropske kosarke ili njega samog je dobro pitanje. Ali redovno ne preuzima odgovornost i igra kao da nije glavni igrac. 

Par puta su ga fino iskulirali kada je hteo da razbija zonu sa kapice

Link to comment
Share on other sites

Needham mi je baš pao u očima. Ajde što protiv Grčke nije mogao ni da prdne, ali je i danas bio očajan. Ne može to da ti bude naturalizovan igrač. Kapiram da nisu mogli da vode Rochestija (koji je valjda uzeo i neku titulu u Kini sudeći po njegovom instagramu), ali naturalizovan igrač mora da bude bolji od kapaciteta za Mornar, uz dužno poštovanje. Aleksa, Suad, Sead - to na gomili ne vredi ništa.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Magia said:

Ukoliko Brazil dobije Tursku/Cesku i Novi Zeland Grcka mora da pobedi USA da bi usla u cetvrtfinale?

 

Tako je, napisao sam danas to na liveu ali sam sad krenuo da udjem da napisem jos jednom. Zbog toga je ogromna steta ovaj poraz Turaka, inace bi porazeni iz meca Amerika - Grcka vrlo verovatno zavrsio prvenstvo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Magia said:

Pa i ovako Grci imaju velike sanse da zavrse prvenstvo, od njih malo zavisi.

 

Meni je gotivnije sto su Ameri dobili- neka budu prvi u svim grupama, ako smo i mi prvi ne sastajemo se do finala.

 

Zavisi sve od njih, ako dobiju sve do kraja osvojice :lol_2:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Manu said:

 

Tako je, napisao sam danas to na liveu ali sam sad krenuo da udjem da napisem jos jednom. Zbog toga je ogromna steta ovaj poraz Turaka, inace bi porazeni iz meca Amerika - Grcka vrlo verovatno zavrsio prvenstvo.

Grci tek treba da dobiju NZL :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je ovo prvenstvo samo potvrda koliko je nba u stvari bedan i odvratan. Ne mislim da je ne kvalitetan, ali za evropske pojmove kosarke to je jedan veliki cirkus. Pisao sam to i pre prvenstva niti ce janis svakome davati 25-30 koseva sto se od mvp-a lige ocekuje niti ce voditi reprezentaciju i imati uticaj kao recimo novicki. Gledao sam ga pre dve godine kako je igrao za grke i to je izgledalo bedno napravio je vise puta korake i faul u napadu nego cele godine u nba. Njegov tranzicija na fiba pravila je skoro jednako bolna kao tranzicija nekih dobrih EL igraca na nba i svaka ozbiljnija ekipa ce umeti da mu dopusti da nanese nwku razumnu stetu, ali nista preko toga

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...