Jump to content

Grupa F (GRE, NZL, BRA, MNE)


Prolaz  

45 members have voted

  1. 1. Ko osvaja grupu?

    • GRE (Grecia)
    • NZL (Nju Zilend)
    • BRA (Brazil, meni ne treba Brazil)
    • MNE (Cherna Gora)
      0
  2. 2. Ko bi mogao da bude drugi?

    • GRE (Ante Kumbo)
    • NZL (Peroi Kameroni)
    • BRA (Varezao mi je)
    • MNE (Vuch man!)


Recommended Posts

17 minutes ago, stefan81888 said:

 

Samo sam čekao da neko i ovo napiše.

Dobro je sto si citirao dokle ti odgovara. Ja ne mislim da nema kvaliteta, ali ovo sto mi u evropi zovemo kosarkom i ono tamo su dva razlicita sporta. Svako ima pravo da odabere koji mu se vise dopada

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Južni said:

Čekaj, svi bodovi a ne samo bodovi protiv druge ekipe iz svoje grupe? 

To je besmisleno baš. 

Pa nije besmisleno, jer onda je svaka utakmica bitna. Ovako i Crnoj Gori znači i Brazilcima, jer i poslednja dva tima u grupi prenose bodove u narednu grupu, gde igraju za plasman od 17. - 32. mesta

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Chaos Is Me said:

Nebuloza ovo oko NBA i Evrope. Pa sve ekipe koje su ovde napravila iznenađenja ili bila blizu istih su do toga došli zahvaljujući NBA igračima u svojim redovima (npr Brazil ili Turska). 

 Pa i mi cemo ih dobiti zahvaljujuci igracima iz nba ne sigurno bircevicu. Masis poentu. Ne kazem da je nba los ili nekvalitetan, vec da jednostavno janis nije tip igraca kojem ovakva takmicenja odgovaraju. On ce terorisati nepostavljene odbrane i poentirati u tranziciji svaki put. Ali ozbiljne ekipe mu to nece dozvoliti da radi unedogled. Nas je u riu razbio durent na sp kajri irving. I sad bi se vise plasio hardena nego janisa. Kad bih morao da biram uvek bih pre izabrao jokica nego janisa.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Squabbit said:

Pogledao reprozu gre bra..
Onaj garcia je Branko Lazic na gadnim syereoidima ili sve ono sto je Branko najvise mogao da bide..

Jeben gospodin. Kapa dole. Odbrana, ulazi. Bacanja, trojka.

Gotivni su Brazilci

Sent from my SM-G965U using Tapatalk
 

Garsia i Marquinos Viera su uvijek dobro igrali za reprezantaciju, ali nekako su igraci ispod radara, malo anonimni. Skoro citavu karijeru su proveli u Brazilu.

 

Garsia inace skoro 40 godina, Viera 35. Barbosa i Varejao 37, Huertas 36. Kako se drze, respect veliki!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Grcka 2W-1L (dobije USA, Tursku)

USA 2W-1L (dobije Brazil, izgubi od Grcke)

Turska 1W-2L (dobije Brazil, izgubi od Grcke)

Brazil 1W-2L (izgubi od USA i Turske)

 

Da li imaju negdje pravila da se procitaju o rasporedu u grupama? Da li se prenose samo direktne pobjede, i da li se prvo gleda H2H, ili razlika?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Princeton said:

Grcka 2W-1L (dobije USA, Tursku)

USA 2W-1L (dobije Brazil, izgubi od Grcke)

Turska 1W-2L (dobije Brazil, izgubi od Grcke)

Brazil 1W-2L (izgubi od USA i Turske)

 

Da li imaju negdje pravila da se procitaju o rasporedu u grupama? Da li se prenose samo direktne pobjede, i da li se prvo gleda H2H, ili razlika?

http://www.fiba.basketball/sr/basketballworldcup/2019/competition-system

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Nate said:

 Pa i mi cemo ih dobiti zahvaljujuci igracima iz nba ne sigurno bircevicu. Masis poentu. Ne kazem da je nba los ili nekvalitetan, vec da jednostavno janis nije tip igraca kojem ovakva takmicenja odgovaraju. On ce terorisati nepostavljene odbrane i poentirati u tranziciji svaki put. Ali ozbiljne ekipe mu to nece dozvoliti da radi unedogled. Nas je u riu razbio durent na sp kajri irving. I sad bi se vise plasio hardena nego janisa. Kad bih morao da biram uvek bih pre izabrao jokica nego janisa.

 

naravno da veće dimenzije terena i razlike oko igranja zone odgovaraju igračima kao što su giannis ili ben simmons.

međutim, to što giannis igra ispod očekivanja kada je tekma "na nož", nema veze isključivo sa razlikom u pravilima. 

i on i pomenuti simmons igraju očigledno lošije u plej ofu, kada se odbrane zategnu i sprema specifičan gameplan da se zaustavi xy igrač.

 

to je prosto zato što je igra evoluirala tako da trpi samo do izvesnog nivoa igrača koji nema šut ili mu je klimav isti.

zato je draymond green strava treća opcija u timu koji uzima titulu ali to nije izvodljivo bez curryja, klaya ili duranta.

 

previše se pridaje pažnje tome što je giannis mvp ligaškog dela prvenstva pa otud po meni i pomalo besmislena rasprava. 

bio je i russell westbrook mvp ligaškog dela pa nije bio najbolji igrač u ligi, čak ni top 5.

 

naravno, ni ja ne bih nikada birao giannisa ili simmonsa, generalno bilo kog igrača da bude taj glavni baja u ekipi ako nema šut. meni su oni zanimljivi jedino za fantazi a i to u teoriji ( :

 

giannis je napredovao u šutu a verovali ili ne, lik ima tek 24 godine. tako da mogu da zamislim neki lebron-napredak u tom segmentu, gde će ako ništa drugo, imati svoje sweet spots za šut kroz par godina i time podići svoju igru za klasu iznad.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Green23 said:

 

Znaci prenose se rezultati od sve tri utakmice iz prve faze hmm... 'Ajd ok. 

 

Ne mogu da nadjem sta se prvo gleda za poredak ako dva/tri tima imaju isto bodova. Sigurno h2h, pa kos razlika u medjusobnim utakmicama, i onda i konacna kos razlika?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Princeton said:

 

Znaci prenose se rezultati od sve tri utakmice iz prve faze hmm... 'Ajd ok. 

 

Ne mogu da nadjem sta se prvo gleda za poredak ako dva/tri tima imaju isto bodova. Sigurno h2h, pa kos razlika u medjusobnim utakmicama, i onda i konacna kos razlika?

Ako se odlučuje između dva tima h2h, a između tri tima se gleda koš razlika u njihovim duelima. Piše tamo pod jednim od onih uzvičnika kada staviš kursor na njih 😄 

Edited by Green23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...