Jump to content

Bivši Partizanovci u Evropi i NBA


Nelson Bighetti

Recommended Posts

1 hour ago, Ne sam Safete said:

Ako je ovo sve što smo odradili za Teparin oproštaj, malo sam razočaran.

Valjda se izvade malo kad bude tekma protivU Mege.

 

evo tri puta pišem & brišem post jer mi svaki put izgleda zajedljivo i kao povod za svađu;

 

meni je, kada pokušam da sagledam TNT učinak relativno objektivno, on (učinak) underwhelming za klub kao što je partizan.

nowitza je realno bio taj veliki igrač kojeg su povrede isekle a tepić i tripković retko sjajni momci / ljudi koji u basketsportsu jednostavno nisu uspeli da ispune očekivanja koja su im nametnuta ili makar predviđena. 

 

za mene je tnt više neki romantičarski "what could've been", negoli prava pravcata svetla istorija kluba.

 

gotivim ih, svakoga na određen način ali mislim da nemaju neku naročito važnu ulogu za klupsku istoriju osim veličkovića.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, oubrevo. said:

 

evo tri puta pišem & brišem post jer mi svaki put izgleda zajedljivo i kao povod za svađu;

 

meni je, kada pokušam da sagledam TNT učinak relativno objektivno, on (učinak) underwhelming za klub kao što je partizan.

nowitza je realno bio taj veliki igrač kojeg su povrede isekle a tepić i tripković retko sjajni momci / ljudi koji u basketsportsu jednostavno nisu uspeli da ispune očekivanja koja su im nametnuta ili makar predviđena. 

 

za mene je tnt više neki romantičarski "what could've been", negoli prava pravcata svetla istorija kluba.

 

gotivim ih, svakoga na određen način ali mislim da nemaju neku naročito važnu ulogu za klupsku istoriju osim veličkovića.

Velikim delom si u pravu. Međutim, ima tu još nečeg, malo romantičnog pogleda na period uspeha, jer tu je onaj momenat da su tih godina uspesi išli stepenik po stepenik, pa navijači delom sve koji su bili deo tih stepenika posmatraju kao jednu celinu, u kojoj je jedna generacija eto imala sreće da ode na F4 a druga, puna mladih igrača, je zaustavljena koji stepenik pre. Dakle, više ono što mi smatramo istorijom kluba zbog celokupnog paketa nego ono što kaže gola statistika ili zbirka trofeja.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...