Jump to content

Bivši Partizanovci u Evropi i NBA


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Kad ugledah Rebraču setih se onog njegovog duela sa Glintićem. Pomraćenje Glintića i bez ikakve potrebe udara glavom Rebraču s leđa. S trbina kreće - mi smo grobari, najjači smo, najjači, a čovek nekad igrao u Partizanu i poznat je po fer igri i normalnom ponašanju.
Ispravka - Gilić ,a ne Glintić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Luchifer89 said:
1 hour ago, Volter said:
Kad ugledah Rebraču setih se onog njegovog duela sa Glintićem. Pomraćenje Glintića i bez ikakve potrebe udara glavom Rebraču s leđa. S trbina kreće - mi smo grobari, najjači smo, najjači, a čovek nekad igrao u Partizanu i poznat je po fer igri i normalnom ponašanju.

Ispravka - Gilić ,a ne Glintić

Hvala na ispravci!

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Nadam se da se Rebrača izvukao iz mutnih biznis radnji i bežanja od kamataša. Ovako mi je uvek delovao kao ok lik, a bio je sjajan igrač.

 

ovde zvuči kao kli sa kojim bih rado popio pivo ili nešto drugo

1 hour ago, Ne sam Safete said:

Ja mislim da ima Grka koji ga i danas sanjaju :classic_smile:

 

i rusa.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kidaju naši večeras...

 

Veseli lični rekord 32 poena, 35 indeks.

Luča 18 poena, 12 skokova, 29 indeks.

 

Last, but not the least, Jara sa 9 poena, ali sve u drugom poluvremenu, neki baš bitni poeni i Trinki istakao njegov doprinos sa klupe kao možda ključan u ovoj tekmi.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Meni bas drago zbog Jaramaza, odlicna "rola" i to u prelomnom delu utakmice, nadam se da ce mu ova utakmica pomoci u nastavku sezone.

Onaj prodor i silovito zakucavanje su bas potez za veliki skok samopouzdanja koje mu cini mi se fali od pocetka sezone u Evroligi (nisam gledao Bajern u domacem sampionatu pa ne znam kako tamo igra).

 

2:25 akcija kod zakucavanja, 2:17 bitna trojka

 

 

Edited by Borca
  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

Kidaju naši večeras...

 

Veseli lični rekord 32 poena, 35 indeks.

Luča 18 poena, 12 skokova, 29 indeks.

 

Last, but not the least, Jara sa 9 poena, ali sve u drugom poluvremenu, neki baš bitni poeni i Trinki istakao njegov doprinos sa klupe kao možda ključan u ovoj tekmi.

 

Na kraju utakmice fokus kamere i saigraca je bio samo na njemu, odlicna rola.

Link to comment
Share on other sites

Ja bas juce hteo da pisem kako Jare ne igra mnogo u Bajernu i kako bi mogli za sledecu sezonu da napravimo neki dil da ga puste.

Kad on stavi Larkina u dzep i prakticno prelomi utakmicu protiv prvaka 🙂

Edited by Marvin
Link to comment
Share on other sites

Da budemo pošteni, ovo je Jaramazu prva suvisla partija u EL ove sezone, uglavnom je bio raspad sistema.

 

Ali zato je Lučić dostigao pravi zen u igri, što se mene tiče treba da bude starter u reprezentaciji na poziciji SF kao što sam i predložio na odgovarajućoj temi. Nije to samo stvar forme, čovek pukim prisustvom na terenu pravi razliku u korist Bajerna, kao da su i ostali bolji kad je on tu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje mislim da je EL preveliki zalogaj za Jaramaza, to sam rekao više puta. Videćemo da li može da se izbori za neku standardnu bekap ulogu, voleo bih, al nisam siguran.

 

Luča ubija, na stranu ovo što i statsi pokazuju, ali kakva odbrana! Simon i Brajant koš nisu videli kada ih je on čuvao.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Gledajuci utakmicu sinoc vise puta sam pomislio koliko je ovaj tim KKP fizicki inferioran u odnosu na ekipe iz EL. Ima tu pristojnih atleta, ali sve je to nekako slabo.
Kad zamislim da Madar ili Avram treba da cuva Micica, ili bilo ko od nasih Hantera, smrznem se.

Ako izuzmemo Pantera i Ledeja kao dokazane na tom nivou, u ovom momentu jedino jos Kure ima telo za EL i eventualno Smajli

Edited by Marvin
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, realno *w said:

Ja i dalje mislim da je EL preveliki zalogaj za Jaramaza, to sam rekao više puta. Videćemo da li može da se izbori za neku standardnu bekap ulogu, voleo bih, al nisam siguran.

 

Meni je on bolji igrac za EL od recimo Ivanovica (prednost mu je jacina, Ivanovic je mekaniji). Ili su barem tu negde. Pa ako vec Ivanovic ima tu neku backup ulogu zasto ne bi imao i Jaramaz? Samo mu trebaju minuti. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...