Jump to content

Bivši Partizanovci u Evropi i NBA


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Istina 😄

 

Mada nisam ni ja mnogo bolja, moje dete kaze da malo navija za Partizan, a malo protiv.

 

Ja je pitam kako to mislis, a ona kaze, pa prvo kazem uaaa Partizan, pa posle kazem napred Partizan 😄 Zao mi da ga ostavim 😄

Edited by BojanaCZV
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

U mene stariji obožava pingvine i odrastao na Pingu crtanom tako da mu crno belo mila kombinacija boja. E sad kćera voli pande opet crno belo ali brate smorila sad za olimpijadu kad god vidi kinesku zastavu skače i viče Čajna kao tamo živi panda. Voli kineze više od AV a. Biće borbe sve mi se cini da će za Vålerengu da navija.

Sina kontam da vatreno krstim na utakmici sad u Hamburgu na otvaranju eurokupa ako  koronen ausvajs još bude važio.

Baš odoh u off tema je bivši ali mozda su ovo budući ko zna...

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, jedibojan said:

Moja je za babine od strike dobila bodic - partizanov kosarkaski dres, tako da je indoktrinacija krenula na vreme 🙂

 

E vidi, imamo i mi dres 😄

 

Ali kod Vile to ocigledno ne pali.

Kao bas mala je uvek birala Partizan.

 

Ali iskreno mislim da je sport nece preterano zanimati u tom smislu.

 

Ko god hoce da joj plati kokice i sokic, ona ce hteti da ide 😁

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Rodbina od mog zeta kupila neki kompletic zvezdin... ja kad sam bio kod njih trazio ga po ormaru i uzeo, zet hteo nedavno da obuce malom i trazi i trazi pita moju sestru gde je pa gde ona se pravi blesava ma tu je negde ne znam tacno bilo joj glupo da kaze da sam odneo

 

Jbg kad sam kompleksas 

  • Like 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, ranzo said:

Rodbina od mog zeta kupila neki kompletic zvezdin... ja kad sam bio kod njih trazio ga po ormaru i uzeo, zet hteo nedavno da obuce malom i trazi i trazi pita moju sestru gde je pa gde ona se pravi blesava ma tu je negde ne znam tacno bilo joj glupo da kaze da sam odneo

 

Jbg kad sam kompleksas 

 

38 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

To ti je za lustraciju

 

Za lustraciju mora i nastavak - sta si uradio sa bodicem? 😄 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...