Jump to content

Bivši Partizanovci u Evropi i NBA


Nelson Bighetti

Recommended Posts

3 hours ago, odupri se ludilu said:

Ja se sjecam da smo mi trebali neku lovu dobiti ako on ode u NBA, ne znam jel to ograniceno vremenski ali valjala bi koja kinta nama bogatunima, da prelijeva kad već imamo...

 

Ako mislis onu standardnu cifru za trening kompenzaciju, to ide samo onom klubu iz kog je dosao. A posle KKP je bio u Zalgirisu pa u Australiji.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Ako mislis onu standardnu cifru za trening kompenzaciju, to ide samo onom klubu iz kog je dosao. A posle KKP je bio u Zalgirisu pa u Australiji.

Ma mislim da se u vrijeme njegovog odlaska furala priča kako smo u plusu, kao ne placamo ga vise a I ako ode u NBA iz Zalgirisa  dobicemo kintu, dr legenda od Excel tabela bi to predstavio kao zaradu al O'stoja je tad bio jos zelen,  tako reci tek posumljen.

Link to comment
Share on other sites

Može biti poučno za mnoge:

 

Quote

Češki košarkaš Jan Veseli govorio je za "BasketNews" o svojoj karijeri, Željku Obradoviću, ali i o Partizanu.

 

Mnogo je naučio igrajući za crno-bele, a posebno pamti momente i savete, koje je dobijao od tadašnjeg kapitena, Petra Božića.

"Tokom godina u Fenerbahčeu, imali smo mnogo sjajnih igrača i lidera. Ali iskreno, uvek se okrećem Petru Božiću, koji mi je bio kapiten u Partizanu. On nije igrao mnogo, ali je ostao kapiten. Šta god da je pričao, bilo je tako. Nikad nisam dovodili u pitanje njegove reči. Ako na terenu pričate stvari koje nisu dobre za tim, on vam dođe i kaže da umuknete. Igrao je uprkos problemima sa kolenima. On je borac. Uvek je bio najbolji na treninzima, gde je davao 100 odsto. Sve to mi je ostalo u glavi u ovih 14 godina. Znam ga toliko i za mene je on najbolji kapiten i lider, na terenu i van njega", rekao je Veseli.

 

Izuzetno mi je žao što je Pera potrošen sa bukvalno nikakvim timom.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, goofy said:

Može biti poučno za mnoge:

 

 

Izuzetno mi je žao što je Pera potrošen sa bukvalno nikakvim timom.

 

mozda je to ispala sreca u nesreci za peru, posto se cini da razvija finu trenersku karijeru u g league. solidan procenat trenera koji se pokazu tamo zavrse kao deo strucnog staba nba ekipe. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...