Jump to content

Bivši Partizanovci u Evropi i NBA


Nelson Bighetti

Recommended Posts

1 hour ago, odupri se ludilu said:

Keks je batons   frondi se zove, proizvodi Mira Prijedor.....odrastao sam na njemu

 

 

Znam :classic_love:

 

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Striktli ontopik, kad smo kod slatkisa - je li pukla kondiva, nema smajlisa vec 5 dina po marketima

Kazu da jeste, toliko dugo ga nisam jela da sam i zaboravila da je postojao. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Striktli ontopik, kad smo kod slatkisa - je li pukla kondiva, nema smajlisa vec 5 dina po marketima

 

Da, fabrika je propala tj. više ne proizvode svoj početni asortiman jer su dsti pod zakup. Inače je Kondiva originalno u sastavu HK Simpo iz Vranja, sada je u zakupu od strane kompanije BG Produkt iz Kruševca (čiji je vlasnik rođeni brat direktora BIE). 

 

Kondiva je za vreme mog studiranja snadbevala SC Beograd tj. menze napolitankama (sa lešnikom, pakovanje od 50g) za desert. Meni su bile vrhunske...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Son_of_a_gun said:

Ladno sam umislio da je u prvom planu Adin Vrabac. Neke traume me neće proći za života.

 

Quote

 

Historijski trofej za Sarajlije: Spars Realway savladao Igokeu u finalu Kupa Mirze Delibašića

 

Sparse su do pobjede vodili Kenan Kamenjaš sa 19, te Darion Strong Moore i Branislav Đekić sa po 18 poena. Sjajan je bio i Adin Vrabac, koji je možda odigrao i ključnu ulogu. Ubacio je 13 poena, ukrao tri lopte, uhvatio šest skokova i podijelio pet asistencija.

 

 

Samo se ti zajebaji :classic_biggrin:

 

 

 

ali suva dominacija Baneta Djekića, tačno se vidi da nema Pejetm na forumu

Edited by Ne sam Safete
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, jedibojan said:

Veliki zajeb sto ga nismo ostavili. Legao bi na ovu ekipu samo tako

Da. Jedna od enigmi. Čovek je imao pritom važeći ugovor koji je sporazumno raskinut. Nekako je imao sve ono partizansko - skok, odbrana..znao svoje mesto i ulogu..Mozli na poziciji 3...ali rekao bih da se nije uklapao u tu Trinkijerijevu filozofiju da ima kreatora na krilu i da je zbog toga došlo do razlaza..ne znam šta bi drugo moglo da bude razlog jer Si ne deluje kao lik koji bi pokazivao nekakvu nedisciplinu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

@realno *w

 

Ja mislim baš da se od Pejnersa očekivalo da bude naša verzija Davidovca i osigurač za Zagora kada padne u kanal/povredi se. Imao je on i onu jednu partiju u Areni kada je igrao jednu sekvencu na pleju i to uopšte nije loše izgledalo. Imao je i te neke all round partije u reprezentaciji Letonije što sam uspeo da pohvatam. Za odbranu se znalo da mu nije jača strana ali i da nije lelemud koga mrzi da se cima. Šta nije kliknulo sa njim da dođe do toga da ga Trinki sad protiv Trenta ne ubaci ni u 12, pa igramo sa 11 igrača stvarno ne znam. Na treninzima deluje raspoloženo, uvek je uz ekipu, nasmejan, raduje se koševima..da li se nešto ozbiljno zamerio Trinkijeriju pa ga ovaj potpuno kulira ili su skontali da im se ipak ne uklapa u koncepciju pa pokušavaju da mu pošalju poruku da nađe drugi klub i da se ne nada da će igrati...baš mi nije jasno..imamo rupu na toj poziciji i ti ne koristiš igrača koji ipak imamo nekakvo ime u Evropi da ti to donekle pokrpi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, realno *w said:

@pendulum

Ajde da kažeš da je u teoriji Rade bio taj kreator sa krila. Ali pitanje je šta je trebalo da bude glavna prednost Peinersa u odnosu na Sija. Bolji je šuter od Letonca, čoškario bi, katovao, pokupio po koji def. skok, taman ono što nam treba.

Jbg nije tesko poverovati da je Trinki kontao kako ce Peiners biti upgrade u odnosu na Bandju. Ovo moje je vise captain hindsight konstatacija 🙂 .

Ali skenjam se kad pomislim kako bi nam D# i skok izgledali sa Bandjom, Thomasom i DWillom

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, pendulum said:

@realno *w

 

Ja mislim baš da se od Pejnersa očekivalo da bude naša verzija Davidovca i osigurač za Zagora kada padne u kanal/povredi se. Imao je on i onu jednu partiju u Areni kada je igrao jednu sekvencu na pleju i to uopšte nije loše izgledalo. Imao je i te neke all round partije u reprezentaciji Letonije što sam uspeo da pohvatam. Za odbranu se znalo da mu nije jača strana ali i da nije lelemud koga mrzi da se cima. Šta nije kliknulo sa njim da dođe do toga da ga Trinki sad protiv Trenta ne ubaci ni u 12, pa igramo sa 11 igrača stvarno ne znam. Na treninzima deluje raspoloženo, uvek je uz ekipu, nasmejan, raduje se koševima..da li se nešto ozbiljno zamerio Trinkijeriju pa ga ovaj potpuno kulira ili su skontali da im se ipak ne uklapa u koncepciju pa pokušavaju da mu pošalju poruku da nađe drugi klub i da se ne nada da će igrati...baš mi nije jasno..imamo rupu na toj poziciji i ti ne koristiš igrača koji ipak imamo nekakvo ime u Evropi da ti to donekle pokrpi.

 

Peinersu to nikad nije bila jača strana, pa bi mi bilo čudno da se to očekuje od njega. Ta jedna tekma je bila Venecija u Areni, kada su nas razbijali sa presingom, pa je on i njih iznenadio i par puta preveo loptu, pozvao neki pik. Koliko Trinki veruje u to, najbolje govori činjenica da, iako je tada uspelo, nikad više nismo videli to.

 

 

6 minutes ago, jedibojan said:

Jbg nije tesko poverovati da je Trinki kontao kako ce Peiners biti upgrade u odnosu na Bandju. Ovo moje je vise captain hindsight konstatacija 🙂 .

Ali skenjam se kad pomislim kako bi nam D# i skok izgledali sa Bandjom, Thomasom i DWillom

 

MWill 😄

Link to comment
Share on other sites

@realno *w

Moguće je onda da sam ja stekao pogrešan utisak iz onog malog uzorka što sam ga gledao pre KKP-a. Ostaje pitanje šta je onda bila namera sa njim i šta je toliko zasrao da ne dobije više ni minut. Nije bio nepoznat igrač i očigledno je neko procenio da bi takav kakav je legao na naš sastav. Ako kod Parahovskog možemo da uzmemo u obzir taj argument da je imao i ozbiljan porodični problem koji ga je ometao u pružanju očekivanih partija plus povrede koje vuče, za Pejnersa stvarno ne znam šta je problem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...