Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Kakav crni Jović. Tj. daj bože ali Radonja jedino ako je lud da ga se odrekne. I onako povređen, pola sezone, on je toliko zahavlan igrač i Radonja zna kako diše i sad će da se vrati kod nas da ga Čović zavlači za svaki dinar...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NMX said:

...on je toliko zahavlan igrač i Radonja zna kako diše i sad će da se vrati kod nas da ga Čović zavlači za svaki dinar...

 

Cemu ovaj komentar za pare? Finih su para uzeli mnogi igraci od nas, sto bi to bila prepreka nedolasku kod nas?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pepe sancez said:

 

Cemu ovaj komentar za pare? Finih su para uzeli mnogi igraci od nas, sto bi to bila prepreka nedolasku kod nas?

 

Pa cenim da se lako navikao na švapsku redovnu isplatu para i da mu se ne vraća u Srbiju gde će juna 2020. godine dobiti platu iz novembra 2019, možda. 

 

Nema sumnje da su svi oni lepo zaradili za život zbog svojih igara i zbog igara za Zvezdu kao lep izlog...samo mislim da mu mi nismo prvi na listi prioriteta ako ima bilo kakvu ponudu evroligaša gde koliko toliko redovno dobija pare. 

Link to comment
Share on other sites

@NMX Meni je ok da nismo Jovicu prioritet. U normalnim okolnostima on je iznad nase platezne moci, a i dalje tvrdim igrac za najvece klubove, nista manje fit od ovde pominjanih Heketa, Markovica ili Mantzarisa, Grejndzera i sl. Takodje, za Radonju je igrac  kao nokat i meso.

 

Ali treba biti objektivan i reci da je Bajern ostao kratak za top8 i zbog njega, tj. nesposobnosti da igra kad je trebalo i moralo. I to je ogroman problem sa njim. Bio bi eventualno veliki problem i za nas. Koliko god ga Radonja volio vjerujem da mu je pun kufer situacije da uigrava tim pa ostane bez njega. Navodno dovodjenje Breja u Bajern mozda ipak govori u prilog da bi ga pustili.

 

A sto se tice onoga sto mi je najvise zasmetalo u komentaru za pare, to se nonstop nekako provlaci. Sve smo mijenjali, posudjivali ime, grb, pib i ostala bla bla prica, ali najvise se zadrzava spika da je igranje u Zvezdi patnja. Ili nema para ili jebe zli Covic, pritisak i sta znam. 

 

Je li ista od toga istina? Je li bilo bolje svih ovih godina sa Covicem ili samo lani (kako pozelis) bilo bolje biti igrac Zvezde ili Buducnosti, Cedevite ili Partizana npr?

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, pepe sancez said:

A sto se tice onoga sto mi je najvise zasmetalo u komentaru za pare, to se nonstop nekako provlaci. Sve smo mijenjali, posudjivali ime, grb, pib i ostala bla bla prica, ali najvise se zadrzava spika da je igranje u Zvezdi patnja. Ili nema para ili jebe zli Covic, pritisak i sta znam. 

 

Je li ista od toga istina? Je li bilo bolje svih ovih godina sa Covicem ili samo lani (kako pozelis) bilo bolje biti igrac Zvezde ili Buducnosti, Cedevite ili Partizana npr?

 

 

 

Daleko bilo da je patnja, barem ja tako ne mislim. Niko od njih nije na suvom hlebu a svi na ovaj ili onaj način, na kraju, dobiju svoje pare. Samo što mi je ideja da ako biraš između čekanja para u Zvezdi, što regularno za par meseci ili preko arbitraža za par godina ili redovno u drugom klubu, kapiram da biraš drugi klub (sem ako ti karijera nije u totalnom daunu i pristaješ na čekanje para zarad revitalizacije karijere).

 

A uvek je bolje biti igrač Partizana, bolje plaćaju jbg :kece:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

kada je igrač preko dvajsosam godina bolje je da igra u Partizanu jer mu je najdalje gostovanje andora i asvel...

leđa trnu, prostata već zeza...samo zbog toga...ostalo je manje više isto ...samo naši dresovi lepši a njihove plesačice deblje.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

generalno novinari su svugde kreteni ali ovi nasi su lvl high max..

kae begi, 

Quote

 

markovic dolazi u zvezdu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

naime, nekadasnji srpksi repstivac bi ovog leta trebao da zavrsi u zvezdi, posto mu za mesec dana istice ugovor sa himkijem..

problem ipak moze da predstavlja njegova plata(ako na stranu stavimo cinjenicu da nemamu info da uopste i ima kontakta izmedju zvezde i markovica), koja je u kimkiju bila u rangu od 700k do 1m.. no ako je zvezda svojevremeno bila bjelicu placala 400k, onda svakako da klubu sa malog kalemegdana ne bi trebalo da bude problem da za markovica izdvoji oko 800k..

no ako pak ne dodje do kontakta, mozda bi trebalo okrenuti se heketu, koji nije imao sjajnu sezonu al je odigrao odlican plej of, tako da ako bi tako igrao i regularnu sezonu, svakako da precednik  covic ne bi zalio 1,2m za njega, pogotovo sto je i onako bio planirao da izdvoji 800k za markovica(koji doduse nije ni bio kontaktiran od strane zvezde).

 

 

naci, placu za batinama :default_coffee:

Edited by n4l1m
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Laki21 said:

Jović može jedino za drugog pleja, na žalost, zbog nemogućnosti da iznese sezonu. A sumnjam da to možemo sebi da priuštimo.

 

Ovo mu dodje kao prica o bobijevim kolenima. Dajem dvojcu pefija za jednig stefa!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...