Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Stvarno nadimak VEPAR ne govori nista o FC3 vec o onima koji pisu.
 
Da li sam ljubumac igre FC3? Daleko od toga, ali makar postovanje za PO nije na odmet.
Ovaj tvoj post bi imao smisla da se obraćaš ljudima koje zapravo zanima košarka.
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Borca said:

 

Ja se i ne secam da li je neki nas igrac koji je otisao na koledz iz Srbije (govorim o zadnjih 20-tak godina) i tamo zavrsio ceo program (4 godine) napravio neku zavidnu karijeru. Ne znam koliko je uopste pametno ovim najzvucnijim talentima u mladjim kategorijama da i idu na koledze ako im je kosarka glavna stvar o kojoj razmisljaju. Videcemo sta ce biti sa Risticem, Pusicom i ostalima u narednim godinama, nadam se da su bar zeljni rada pa da poprave sta se popraviti moze.

Radenovic je napravio najbolju.

 

Nemaju sportski moral i zelju da uspiju kao profesionalci. Uostalom, dolaze iz sistema gdje te svi tjeraju da radis. U NCAA toga nema.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, pepe sancez said:

Radenovic je napravio najbolju.

 

Nemaju sportski moral i zelju da uspiju kao profesionalci. Uostalom, dolaze iz sistema gdje te svi tjeraju da radis. U NCAA toga nema.

kreso cosic nekada davno.

kasnije mic pecarski i zoran jovanovic.

Link to comment
Share on other sites

Nije problem koledž, sve je to do igrača ...

koliko ih je samo propalo ovde kod nas, mnogo više ... i tamo bar dobiju neku diplomu.

Krešimiru Ćosiću nije smetalo da bude vrhunski igrač. Mada, ti ekstra talenti sa ovih prostora ne idu na koledže,

bar je tako bilo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, pavijan2 said:

kreso cosic nekada davno.

kasnije mic pecarski i zoran jovanovic.

Da, nije mi ni palo na pamet da idem tako daleko.

 

Generalno, Dragovic je nas najveci talenat koji se tamo nije pravilno razvio. A najvise je podbacio Koprivica, rekao bih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Milijaš #10 said:

Stvarno nadimak VEPAR ne govori nista o FC3 vec o onima koji pisu.

 

Da li sam ljubumac igre FC3? Daleko od toga, ali makar postovanje za PO nije na odmet.

 

Sta bi rekli da je odigrao kako su mislili da hoće? 

 

Ovako im se svima pokenjao po ustima. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...