Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

2 minutes ago, Edvard said:

Vraćao sam, nego, da li da verujem sopstvenim očima ili tebi.

Pa vraćao sam i ja i nije mi jasno šta pričaš kad se lepo vidi da je prvo Čarapić levom rukom krenuo da sklanja ruke Fajeu.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Martin Mystere said:

Koji bre faul Fajea, još Čarapić njemu sklanja ruku.

Hajde vrati taj svoj IPTV i pogledaj gospodsku reakciju klupe Mege na faul dosuđen Fundiću u napadu i uporedi sa reakcijom Lazića ili nam reci šta je to toliko strašno Lazić uradio za tehničku.

Ma pusti trola...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Knipex said:

Pa vraćao sam i ja i nije mi jasno šta pričaš kad se lepo vidi da je prvo Čarapić levom rukom krenuo da sklanja ruke Fajeu.

Ponovo sam pogledao, Čarapić je pokušao levom rukom da se zagradi i sudario se sa Fajeovom rukom, nije je pomerio ni milimetar jer je to uradio preslabo, samo su se dodirnule ruke, tako da nema nikakvog govora o faulu u napadu. Istovremeno su se sudarili telima, pri čemu je Faje išao u stranu ka njemu i, prirodno,  odgurnuo ga.

Link to comment
Share on other sites

Žao mi je što sam se upustio u raspravu, ne želim nikog da provociram. Ako moderacija misli na osnovu mojih postova da sam provocirao, neka me odmah banuju. Pišem ono kako ja vidim, moje mišljenje, što ne znači da je istina. ISto me žestoko iritira kad Partizan igra protiv Mege, tu je toliko drastično Mega oštećena da Partizanova publika nema potrebe da reaguje, niti da Partizan dobija tehničke.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Mairosu said:

Kakvo maltretiranje, kao da KLS nije kazna sam po sebi, nego ti se još nakače i arbitri sa superhero kompleksima.

 

Milija.

 

Kao zahvalnost, udomili smo mu netalentovanog sina u FMP. 

 

Gde je i sta radi Srecko Gasic, bratanac Bate Gasica i centar koji sutira ispod 20 posto iz igre? 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mmajstor said:

KC ocigledno najvise przi za svoju statistiku. Valjda ce nekad dodati loptu. 

U napadu je to njegova igra, ocigledno Tomic zeli da ima slobodu uz jako slabe kretnje nasih igraca veceras i malo prostora za akcije.

S druge strane, Kc u odbrani radi dobar posao, pozrtvovan je i uvek na max broju obrta sto je lepo videti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Koliko ispisanih stranica ... pomisli covek da je stiglo pojacanje ili da je za Ficu stigla neka inostrana ponuda, kad ono mucak, igra se kls na koji sam potpuno zaboravio. 

 

Ajmo nasi!!! :thumbup:

 

Nije bilo koja utakmica, vec polufinale pastete 😄

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...