Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Da se i ja malo igram menagara 😄

 

Nije los ovaj Cummings iz EWE Oldenburga,  odlicno bi nam dobrodosao na poziciji crnca 😴

 

 

P.S: Dobri su i Jenkins i Kinsey, svako na svoj nacin. Kinsey nije ostao dugo da ostavi neki upecatljiviji trag.

Link to comment
Share on other sites

Quote

TOMIĆ ZA "NOVOSTI": Bolje da igrač pogreši nego da ga nigde nema

...

Svako je ugradio sebe u pehar ABA lige, ali mnoge je impresionirala neverovatna posvećenost timu Mohameda Fajea, za koga šira srpska javnost nije ni znala "do juče".

- Bio je MVP kandidat i u Superkupu. Sećam se jedne utakmice u Grčkoj... Nisam video nikakav umor na njemu, ništa, a igrao je konstantno 40 minuta! Bilo je nestvarno, pa sam se raspitao. Rekli su mi da je borac, da te nikad neće "prodati", da trenira, da je dobar za svlačionicu, da će dati 100 odsto na terenu - priseća se Tomić.

Posle majstorice finala Senegalac je uzviknuo: "Treneru, ja sam sada šampion sa Zvezdom."

- Kada vidite igrača od 34 godine da pokaže toliko emocija, ne može da vas ne dodirne. Kada vidiš koliko mu je bilo drago što je osvojio pehar baš sa Zvezdom, onda je to znak i za mene da sam nešto dobro uradio i za tim i za njega.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.295.html:798055-TOMIC-ZA-NOVOSTI-Bolje-da-igrac-pogresi-nego-da-ga-nigde-nema

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kolko je Ristic glup, kao qrac. Mislim da u zivotu nisam video gluplje preuzimanje od ovog gde se on zaleteo da brani prodor (koji je vec odbranjen bio) i time ostavio svog igraca samog na ziceru.

 

Covic standardno bezobrazan.

 

Bas ladimo jaja, jedino se Beronu i KC-u igra. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...