Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

7 hours ago, Laki21 said:

Oscar Zeta Acosta

In the middle of nowhere

Trigger - Trigger

Phobos

Dralle

Lustracija

harmonajzer

seliste

Srki

Milijaš #10

n4l1m

Rand Al Thor

Tanatos

gledaoc

anfield

Predragdjape

I Pantelija je bio delija

Ato Boldon

 

 

 

Zamolio bih forumaše sa ovim nickovima (i ako sam preskočio/prevideo nekog za njega isto važi, neka se sam upiše) ukoliko dolaze sa B92 foruma da kvotuju gornji spisak i kraj svoga nicka napišu naziv bivšeg (sa B92 foruma), kako bi nam komunikacija bila lakša i kako bi znali s kime razgovaramo, ukoliko se već poznajemo.

Hvala.

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Laki21 said:

Oscar Zeta Acosta

In the middle of nowhere

Trigger

Phobos

Dralle

Lustracija

harmonajzer - harmonajzer

seliste

Srki

Milijaš #10

n4l1m

Rand Al Thor

Tanatos

gledaoc

anfield

Predragdjape

I Pantelija je bio delija

Ato Boldon

 

 

 

Zamolio bih forumaše sa ovim nickovima (i ako sam preskočio/prevideo nekog za njega isto važi, neka se sam upiše) ukoliko dolaze sa B92 foruma da kvotuju gornji spisak i kraj svoga nicka napišu naziv bivšeg (sa B92 foruma), kako bi nam komunikacija bila lakša i kako bi znali s kime razgovaramo, ukoliko se već poznajemo.

Hvala.

 

Link to comment
Share on other sites

 "Najjače" su ove priče oko zamjena...koje su onako usput, svaka gora od postojece opcije. Je li toliko nerealno očekivati ta povećanja plata kako bi zadržali osnovu stranaca Beron, Kc, Perper?  Teško da možemo dovesti bolje igrače od ovih postojećih a realno, koliko je i da li je toliko "teško" zadržati igrača od 35god ili igrača KOJI nikad nije igrao El i kojem je sigurno motiv da odigra to sa ekipom sa kojom je izborio učešće... Da ne pričam o KC kojeg je povreda automatski udaljila od bilo kojeg ozbiljnijeg el kluba...a nama bi tako namrtvo značio kako zbog odbrane koju kad oce igra ozbiljno (a pionir izvlači ozbiljnost iz svakog igrača) tako i zbog iskustva. Da se ne lažemo i mastimo jedni druge, ovaj tim ili barem njegova osnova MORAJU biti sačuvani po svaku cijenu. Razmisljamo o Jankovicu umjesto Perpera, koji igra SAMO el iduće godine npr?! Nije veze.

A želje i maštarije ostaviti za prvog pleja i centra 😎 To je uvjek bila ciganska osovina želja.  

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, krzna said:

Nije Dobric za uvaljivanje. Siguran clan rotacije u 2019/20.

Pu pu.. to bih podneo teze od Covica ili Keselja..

pisao sam dosta puta o njemu ranije, bas bas me iritira.. Pohvalio sam ga nakon one utakmice protiv Buducnosti kad ono sledeci mec ponovo muda zaboravio u svlacionici..

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Igor028 said:

Pu pu.. to bih podneo teze od Covica ili Keselja..

pisao sam dosta puta o njemu ranije, bas bas me iritira.. Pohvalio sam ga nakon one utakmice protiv Buducnosti kad ono sledeci mec ponovo muda zaboravio u svlacionici..

Dobric je za mene uz Bilija omiljeni igrac naseg tima.

Sto bi rekao Petar Denda:

"Može za 2,može za 3 a bogami može i jako do samog kraja.

Odličan igrač nema šta".

A poseban mi je merak kad pojuri igraca koji trci kontru ka nasem kosu i zalepi mu dandaru pted obrucem...

Nece on nidje.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Obi-Wan said:

Dobro jutro! :64:

 

image.png.95dc1d14acb294490f6536851cf8954e.png

 

 

 

 

 

Quote

Videćemo i ko će igrati. Što se mene tiče, uvek bi mi bilo drago da odem u neki od najboljih evropskih timova, što da ne, iako ubrajam Zvezdu u 20 najboljih timova Starog kontinenta. Videćemo sve kada se sezona završi. Svako od nas bi voleo da ode stepenicu više.

 

 

dakle, osim reala, svi iz EL plej ofa su u opticaju

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Fico je i ranije imao visoko misljenje o svojim kosarkaskim mogucnostima i sposobnostima, a tek ga, posle ove poprilino stabilne igre u playofu, nista ne sprecava da masta kako moze zavrsiti i u nekom EL klubu, a da taj klub nismo mi. :classic_smile:

U svakom slucaju, za razliku od prosle godine izgledi na temu njegovog inostanog angazmana su se popravili i dosta su realniji da ipak moze da nadje nesto vredno odlaska. Uz neko dodatno budzenje brojki u kls-u i vec spomenutu zavrsnicu jadranke, te uz Miska madjiju odnosno njegove menadzerske kombine, neki osrednji turski ligas nije vise toliko nerealan. Tu bi i neka solidna kintica mogla da padne koja bi dodatno uticala na Ficin izbor da promeni sredinu.

 

#nece se desiti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne postoji inostrani klub koji bi angazovao tog rekreativca ne zamlacujte se ljudi. Jedina opcija je fmp, a ako ostane u Zvezdi nece biti treci, peti ni deseti plej u rotaciji vec bek ap. Sve u svemu spasa nam nema, propasti necemo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...