Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

znači dobri smo...

samo još da u narednoj sezoni razigramo Kešelja,

pošaljemo Filipa u neki osrednji EL tim,

Robiji uvaljamo Dobrića za sada već poznatu fiksnu cifru pasent za Pefija&Đenku u paketu.

da Čoki dok je dobre volje oživi Kuzmiću karijeru,

i da se otvorimo za preteran vatromet povodom dolaska brata Pulena ...ka'će ako ne sad.

Link to comment
Share on other sites

Поздрав, нов сам на форуму ово ми је први пост, читам постове и  видим да се велика сумња ствара у Филипа ако ћемо реално Филип заслужује да игра то такмичење исто колико Фаје( који је најготивнији лик и који је незванични МВП финала уз Филипа, уз сваки могући респект према Билију) Били који је исто рупа у одбрани као и Филип ( опет желим да се оградим да човек има фантастичну сезону и да је ретко ко био константан, желим само да вас подсетим чувених брањење последних напада са Регладном и Бероном  у петорци када читавом пиониру клецају колена а ) а ако ми желимо да се такмичимо у ЕЛ игру требамо да базирамо на одбрани а не на нападу и лепоти Билијевог избачаја. Тако да та прича о томе да Филип не заслужује не пије воду. Треба нам прави плеј који ће да врти п&р и добро би нам дошао Куз а са Оџом ћемо да видимо велике муке јер он није крштен центар  требаће пуно да учи током лета. Спортски поздрав, и будимо људи и ако смо цигани будимо реални.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, sale11 said:

Поздрав, нов сам на форуму ово ми је први пост, читам постове и  видим да се велика сумња ствара у Филипа ако ћемо реално Филип заслужује да игра то такмичење исто колико Фаје( који је најготивнији лик и који је незванични МВП финала уз Филипа, уз сваки могући респект према Билију) Били који је исто рупа у одбрани као и Филип ( опет желим да се оградим да човек има фантастичну сезону и да је ретко ко био константан, желим само да вас подсетим чувених брањење последних напада са Регладном и Бероном  у петорци када читавом пиониру клецају колена а ) а ако ми желимо да се такмичимо у ЕЛ игру требамо да базирамо на одбрани а не на нападу и лепоти Билијевог избачаја. Тако да та прича о томе да Филип не заслужује не пије воду. Треба нам прави плеј који ће да врти п&р и добро би нам дошао Куз а са Оџом ћемо да видимо велике муке јер он није крштен центар  требаће пуно да учи током лета. Спортски поздрав, и будимо људи и ако смо цигани будимо реални.

 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, sale11 said:

Поздрав, нов сам на форуму ово ми је први пост, читам постове и  видим да се велика сумња ствара у Филипа ако ћемо реално Филип заслужује да игра то такмичење исто колико Фаје( који је најготивнији лик и који је незванични МВП финала уз Филипа, уз сваки могући респект према Билију) Били који је исто рупа у одбрани као и Филип ( опет желим да се оградим да човек има фантастичну сезону и да је ретко ко био константан, желим само да вас подсетим чувених брањење последних напада са Регладном и Бероном  у петорци када читавом пиониру клецају колена а ) а ако ми желимо да се такмичимо у ЕЛ игру требамо да базирамо на одбрани а не на нападу и лепоти Билијевог избачаја. Тако да та прича о томе да Филип не заслужује не пије воду. Треба нам прави плеј који ће да врти п&р и добро би нам дошао Куз а са Оџом ћемо да видимо велике муке јер он није крштен центар  требаће пуно да учи током лета. Спортски поздрав, и будимо људи и ако смо цигани будимо реални.

 

Ovo moze da bude realno samo u porodici Covic koja iz emocionalnih razloga ne zeli da vidi koliko Filip Covic zaista moze. Ja ne sumnjam da ce Tatin Sin da bude u rosteru i za Evroligu jer Tati ne fali negiranja realnosti ali hajde nemojte mi ostali da se bavimo i raspravljamo o necemu sto je toliko jasno. Tatin Sin je bio i ostao rupetina u ovom timu a tek ce rupetina biti u Evroligi. Cela ova epopeja po medijima i pisanje "filipika" zbog toga sto TS na dve-tri utakmice u PO nije bio igrac manje na terenu, za razliku od svih ostalih utakmica, je degutantna preko svake mere i bezobrazna prema igracima koji su zaista doneli ovaj trofej.

 

I kad smo vec kod realnosti, porediti Berona i Tatinog Sina po bilo kom osnovu je paradigma nerealnog.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ajmo malo da se igramo, svako od nas ima svog ljubimca od stranaca i po svim pisanjima ovde a i na drugim mestima sve strance bi zadrzali ali za sve nece biti mesta, ali hipoteticki Covic stariji moze da se vrati svom konceptu od maximalno 4 stranca za sledecu sezonu, pa bi vas sve pitao koga biste od stranaca zadrzali a da imate pravo samo na 1 pik kome istice ugovor.

 

Ojo ima ugovor za sledecu sezonu i on ostaje, drugog stranca moramo odabrati od 6 preostalih,  vrlo je velika verovatnoca da ce ugovori za preostala dva stranca potraziti na trzistu u skladu sa ambicijama i lige koje cemo igrati, jer smo ove godine ipak birali strance na granici izmedju Ec i El kvaliteta.

 

Ojo i jos jedan stranac...................................

Link to comment
Share on other sites

Dobrodosao Fico na 4um, kao prvo🙂

 

 Kao drugo, meni kao laiku se cini da je Bili igrao sasvim solidnu odbranu ( i vise od toga), dok o Fajeovoj odbrani ( 1 na 1, zastita obruca i def skok) ne treba trositi reci. Sve Ono sto nam je nedostajalo tokom sezone.

 

Ficko nema sta da trazi kada je na klupi suparnika ozbiljan trener, a ne pajac poput Repese.

 

 Ali to je samo moje laicko misljenje.

 

 

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, sale11 said:

Поздрав, нов сам на форуму ово ми је први пост, читам постове и  видим да се велика сумња ствара у Филипа 

 

niko ne sumnja da će igrati u zvezdi do kraja karijere. rekao je u onom intervjuu da mnogo voli beograd, tako da su baš male šanse da nam ga otme neko od vrhunskih evroligasa 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

Ajmo malo da se igramo, svako od nas ima svog ljubimca od stranaca i po svim pisanjima ovde a i na drugim mestima sve strance bi zadrzali ali za sve nece biti mesta, ali hipoteticki Covic stariji moze da se vrati svom konceptu od maximalno 4 stranca za sledecu sezonu, pa bi vas sve pitao koga biste od stranaca zadrzali a da imate pravo samo na 1 pik kome istice ugovor.

 

Ojo ima ugovor za sledecu sezonu i on ostaje, drugog stranca moramo odabrati od 6 preostalih,  vrlo je velika verovatnoca da ce ugovori za preostala dva stranca potraziti na trzistu u skladu sa ambicijama i lige koje cemo igrati, jer smo ove godine ipak birali strance na granici izmedju Ec i El kvaliteta.

 

Ojo i jos jedan stranac...................................

 

Koja je logika da Evroligu igramo sa cetiri stranca a ove godine smo za manje utakmica doveli sedmoricu? Istina je da bi bilo odlicno ukoliko uspemo da ojacamo bazu domacih igraca ali ne treba se previse obazirati na to KSL pravilo od cetiri stranca, jer ce se nama sezona vrteti oko Evrolige i ABA lige.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Valjda i Bili ima ugovor za sledecu sezonu. Ja bih odmah produzio Fajea, covek je srce tima.

 

Razmislio bih o jednom izmedju Kc-ja i Perpera.

 

Stefan Markovic i Kuzmic kako bismo dobili na cvrstini, i jedan tviner na 3/4.

 

Suta nam svakako ne manjka, u to smo se uverili.

 

Davidovac i Dobric da gule tokom leta.

 

Keselja skartirati, FC3 na mesto 15og igraca, dovesti i solidnog bekap pleja, koji ima pristojan sut.

 

I cepaj.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Dies at the End said:

Dobrodosao Fico na 4um, kao prvo🙂

 

 Kao drugo, meni kao laiku se cini da je Bili igrao sasvim solidnu odbranu ( i vise od toga), dok o Fajeovoj odbrani ( 1 na 1, zastita obruca i def skok) ne treba trositi reci. Sve Ono sto nam je nedostajalo tokom sezone.

 

Ficko nema sta da trazi kada je na klupi suparnika ozbiljan trener, a ne pajac poput Repese.

 

 Ali to je samo moje laicko misljenje.

 

 

Trinkijeri likes this.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, losmi17 said:

Valjda i Bili ima ugovor za sledecu sezonu. Ja bih odmah produzio Fajea, covek je srce tima.

 

Razmislio bih o jednom izmedju Kc-ja i Perpera.

 

Stefan Markovic i Kuzmic kako bismo dobili na cvrstini, i jedan tviner na 3/4.

 

Suta nam svakako ne manjka, u to smo se uverili.

 

Davidovac i Dobric da gule tokom leta.

 

Keselja skartirati, FC3 na mesto 15og igraca, dovesti i solidnog bekap pleja, koji ima pristojan sut.

 

I cepaj.

NIjedan stranac nema ugovor za sledecu sezonu. samo JOE ima opciju 1+1 (players choice)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, taliesin said:

 

Koja je logika da Evroligu igramo sa cetiri stranca a ove godine smo za manje utakmica doveli sedmoricu? Istina je da bi bilo odlicno ukoliko uspemo da ojacamo bazu domacih igraca ali ne treba se previse obazirati na to KSL pravilo od cetiri stranca, jer ce se nama sezona vrteti oko Evrolige i ABA lige.

Napisao sam, hajde da se igramo malo, ako bi se ogranicili na 4, 7 je previse jer dolazi do pucanja navijackih emocija kada se izgubi u KUPu zbog ogranicenja stranaca, a vidimo i u KLSu da trojica sada vuku uredno plate sedeci pored klupe.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Šarac said:

NIjedan stranac nema ugovor za sledecu sezonu. samo JOE ima opciju 1+1 (players choice)

Ok.

 

Onda treba raditi na produzetku ugovora sa ova 3 igraca koja sam pomenuo. Malo mi je cudno da Odzo nema visegodisnji.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

Napisao sam, hajde da se igramo malo, ako bi se ogranicili na 4, 7 je previse jer dolazi do pucanja navijackih emocija kada se izgubi u KUPu zbog ogranicenja stranaca, a vidimo i u KLSu da trojica sada vuku uredno plate sedeci pored klupe.

 

Navijacke emocije su pretposlednja stvar (poslednja su porodicne emocije) koje treba uzimati u izbor kad se formira tim za sledecu godinu. Evroliga ce biti horor ove godine i treba spremiti dugacak tim koji ce da izgura te 34 utakmice, a navijace neka pucaju emocije kad budu kupovali karte i to je to od njih..

 

Uzgred, dvojica od te trojice koji "vuku plate sedeci pored klupe" povredila su se igrajuci za tim za koji obojica navijamo. Stoga malo vise postovanja prema njima ne bi bilo lose.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Šarac said:

Napisao sam, hajde da se igramo malo, ako bi se ogranicili na 4, 7 je previse jer dolazi do pucanja navijackih emocija kada se izgubi u KUPu zbog ogranicenja stranaca, a vidimo i u KLSu da trojica sada vuku uredno plate sedeci pored klupe.

 

Care sa kojih 8 domacih igraca da igras Evroligu? Pa niko nije lud da pravi roster po jebenom kupu pored abe i evrolige. 6 stranaca je minimum mada ja ne vidim nacin da sastavimo ekipu bez 7 stranaca sem ukoliko Teo i Pefi ne dodju da odigraju jednu iz ljubavi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne videh na starom forumu prinstonov post o PO aba lige.

 

Cini mi se da je jedan od retkih pisao donekle pohvalno o Tomicu, i iznosio neke cinjenice koje je je vecina uzimala zdravo za gotovo.

 

Voleo bih da procitam neki njegov post o tome, kao i o samim igracima i viziji za sledecu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, taliesin said:

 

Navijacke emocije su pretposlednja stvar (poslednja su porodicne emocije) koje treba uzimati u izbor kad se formira tim za sledecu godinu. Evroliga ce biti horor ove godine i treba spremiti dugacak tim koji ce da izgura te 34 utakmice, a navijace neka pucaju emocije kad budu kupovali karte i to je to od njih..

 

Uzgred, dvojica od te trojice koji "vuku plate sedeci pored klupe" povredila su se igrajuci za tim za koji obojica navijamo. Stoga malo vise postovanja prema njima ne bi bilo lose.

Povredu niko nije planirao iz kluba i desavaju se, srecom na samu ulogu ta dva igraca u nasem timu, mi smo ipak uspeli da ostvarimo cilj i bez njih , ali da su bili zdravi opet bi doslo do cuta tri igraca, sto opet dovodi do problema ako se nadjemo u istoj situaciji i sledece sezone.

 

Ja se isto tako slazem da ne treba gledati ko je stranac a ko domaci igrac, cak i stranci dodju i jeftiniji all around , ali mozemo se nadati da ce MT ipak pokusati da zadrzi Berona jer njega i najvise i voli, ista su agencija i on mu je bio i prvi pik i sledece sezone. Da li ce Billy slusati srce/razum ili novcanik , nadam se samo da nece biti bezobraznih ponuda ovih lovatora i da cemo morati da prihvatimo realnost.

Link to comment
Share on other sites

Boljeg od Riversa tesko mozemo da nadjemo. Mada bi se dvoumio izmedju Fajea i Riversa. Zavisi od arhitekture tima. Niko ovde ne zna koje su kombinacije u glavi, da li postoje neki znakovi pored puta. Ako imamo Pefija na kecu onda je i Beron dobar na dvojci, decko prangija samo tako. Licno verujem Biliju. Nas najvisi domet na poziciji dva bio bi Djenka, em ima nas pasos em se opario pa bio mogao da se vrati bez problema. Tako da je pojam stranac opet kontraverzni pojam i on ako se razmisli Berona izbacuje iz konkurencije za sledecu godinu. 

Link to comment
Share on other sites

Samo vi vucite Covu za jezik pa da Ficku ostavi autoput od 20+ kinuta u svakom takmicenju. Izazvao bi kolektivni harikiri ovde 🤪 

Zato pamet u glavu, ne cackajte mecku pod plecku. Pustite decka da ispuni svoje snove. Neka ga od 12-15 mjestau rotaciji, tada moze biti i koristan.

Link to comment
Share on other sites

I dalje mi je potpuno neverovatan i neshvatljiv način na koji se Tomić razgoropadio u plejofu. Toliko energije, toliko "gasa" ne pamtim daj iko dao s klupe.

 

Kapa dole majstore. Izvini što nisam verovao.

 

Treba ponavljati ovo svaki dan, možda i pinovati na prvu stranicu ovog topica:

 

Uzeo je Aba ligu bez Joe i Stratosa sa Filipom na pleju...

Uzeo je Aba ligu bez Joe i Stratosa sa Filipom na pleju...

Uzeo je Aba ligu bez Joe i Stratosa sa Filipom na pleju...

Uzeo je Aba ligu bez Joe i Stratosa sa Filipom na pleju...

Uzeo je Aba ligu bez Joe i Stratosa sa Filipom na pleju...

Uzeo je Aba ligu bez Joe i Stratosa sa Filipom na pleju...

 

Iskreno pi-ar strana (javni nastupi, obraćanje na presicama..) ti je baš u minusu, ali očigledno košarkaško znanje i kudos u debelom plusu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...