Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Да ФМП служи сврси, развоју талента као што не служи пар година уназад нека деца звездиних играча била би у ФМП-у сада као припрема за Звезду а не у Партизану.  Мени је нестварно да се Раданов жртвује због неких ствари. Здрав разум каже или је Раданов киван на неког из Звезде па је договорио већ Партизан или је пренаглашена прича о љеговом таленту. У ово друго лично не могу да верујем. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Milijaš #10 said:

Pažin je veliki zvezdaš, on to ni ne krije, koliko sam ja ranije bio upućen, njegovi roditelji nisu hteli da ulaze u priču s predsednikom. Elem, on nema ugovor s KKP jer su ovi u sporu s Stelom iz Italije gde je Pažin igrao.

Ja mislim da će Radanov u KKP, jer on teško da može bolje od Partizana da pronađe. Tomić njega vidi na keca, a navodno smatra da je mali Paunović veći potencijal.

Elem, ovo zvuči realno:

 

 

Jel to Guzin sin?

Ako jeste on bi se u domacim takmicenjima vodio kao stranac.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, pavijan2 said:

Jel to Guzin sin?

Ako jeste on bi se u domacim takmicenjima vodio kao stranac.

Jeste, u Kupu bi se vodio, u KLS bi kao domaći ako ima naš pasoš. Ako ne grešim u Kupu se gleda "košarkaška nacionalnost", a u KLS ne.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Milijaš #10 said:

Pažin je veliki zvezdaš, on to ni ne krije, koliko sam ja ranije bio upućen, njegovi roditelji nisu hteli da ulaze u priču s predsednikom. Elem, on nema ugovor s KKP jer su ovi u sporu s Stelom iz Italije gde je Pažin igrao.

Ja mislim da će Radanov u KKP, jer on teško da može bolje od Partizana da pronađe. Tomić njega vidi na keca, a navodno smatra da je mali Paunović veći potencijal.

Elem, ovo zvuči realno:

 

 

Brate mili, šta će nam još jedan, i to netalentovaniji Milko?

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, suptil said:

Да ФМП служи сврси, развоју талента као што не служи пар година уназад нека деца звездиних играча била би у ФМП-у сада као припрема за Звезду а не у Партизану.  Мени је нестварно да се Раданов жртвује због неких ствари. Здрав разум каже или је Раданов киван на неког из Звезде па је договорио већ Партизан или је пренаглашена прича о љеговом таленту. У ово друго лично не могу да верујем. 

FMP bi mogao da radi bolje ali malo je lejm ceniti njihov rad kroz Radanova, ako se zna da nam je ove godine u timu dosta igraca koji su prosli kroz taj klub, a bilo je i prethodnih sezona. Ne znam koliko novih igraca ljudi ocekuju u Zvezdi da vide svake godine ali nama se baza talenata poprilicno smanjila, generalno u Srbiji, i sve sto dobijemo vise od jednog relativno gotovog igraca po sezoni je da se bijemo nogama u dupe od srece. Od igraca koji su tamo pocinjali trenutno imamo petoricu (Dobric, Davidovac, Simanic, Odzo, Nenadic, Covica ne racunam) u timu i dvojicu (Guduric, Bolden) koje smo prodali za ozbiljnu lovu. Plus je Apic takodje prodat za ozbiljne pare direktno iz FMP-a a ako se ne varam i Ristic je temo igrao pre nego sto je zapalio za SAD. Nije to bas toliko lose. 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Po meni FMP radi dobar posao,sasvim dovoljno mladih igraca izbace(vecinu je nabrojao Taliesin),svi oni predju u KKCZ i uprkos tome FMP i dalje pobjedjuje u Aba ligi i pasteta ligi timove poput Partizana na primer,ove Zadrove Cibone i ostale da ne spominjem

Link to comment
Share on other sites

Ja cu iskreno odmoriti malo od kkcz sve do finala PO, iako ce to biti jos 10ak dana rata na terenu i van njega. Definitivno se mora nesto promeniti kad je u pitanju ovo bajato takmicenje.

Momci su svakako zasluzili da igraju pred vise ljudi, ali je zaista tesko gledati mec u kom je ekipa za 3 klase jaca.

Mada je tako bilo i u finalu aba lige 😄

Glavni i osnovni cilj je ispunjen, treba sada videti i razmisljati polako o igrackom kadru za sledecu sezonu.

Rekao bih da su Bili, Odzo i Faje sigurni u sledecoj sezoni. Ja bih razmislio o Riversu/Stratosu, i osovinu pojacao sa startnim plejom i centrom.

Mozda meni nije toliko bitno, al bilo bi lepo da momci osvoje i tu pastetu.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, dekkard said:

Nemam ništa protiv, ali samo da pitam na osnovu čega praviš tu pretpostavku? Na osnovu upravo završenog plejofa ABA lige?

na osnovu otpora koji nam je pružio upravo tim iz finala plej-ofa u sve tri tekme u Pioniru...takvih timova je ove sezone u EL bilo tačno dva....zadnja dva.

a na osnovu kog zdravog razuma ili profesionalnog rezona nam treći plej u EL treba biti tridesetogodišnji podgojeni najniži igrač lige? 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

na osnovu otpora koji nam je pružio upravo tim iz finala plej-ofa u sve tri tekme u Pioniru...takvih timova je ove sezone u EL bilo tačno dva....zadnja dva.

a na osnovu kog zdravog razuma ili profesionalnog rezona nam treći plej u EL treba biti tridesetogodišnji podgojeni najniži igrač lige? 

Ja ga ni ne vidim kao prve dve  opcije na 1 u najvećem broju EL utakmica, ali s obzirom da se broj mečeva povećao, povećava se i broj mečeva koji će se tankovati i u takvim utakmicama će sasvim sigurno igrati. Koliko god mi zatvarali oči pred tom činjenicom to se radi, to je danak sve većem broju utakmica.

Inače, i to oko podgojenosti je klasična budalaština dokonih ljudi, istina je upravo suprotna, Tomić mu je postavio uslov pre početka sezone da skine 10 kg što je ovaj ispunio.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Wingwalker said:

na osnovu otpora koji nam je pružio upravo tim iz finala plej-ofa u sve tri tekme u Pioniru...takvih timova je ove sezone u EL bilo tačno dva....zadnja dva.

a na osnovu kog zdravog razuma ili profesionalnog rezona nam treći plej u EL treba biti tridesetogodišnji podgojeni najniži igrač lige? 

Jbg na osnovu toga što ga trener želi. A trener je realno razbio debitantskom sezonom tako da nema tu mnogo prostora za prigovor. Druga stvar je da najbolji tim ne čini 12 najboljih košarkaša.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, dekkard said:

Inače, i to oko podgojenosti je klasična budalaština dokonih ljudi, istina je upravo suprotna, Tomić mu je postavio uslov pre početka sezone da skine 10 kg što je ovaj ispunio.

pojasni ovo...Filip je upravo suprotan od podgojenosti...:classic_blink:

za ovo mogu da imam određenu dozu razumevanja samo ako ti ovo pišeš Filipe. 

nating prsonal...ali ipak si debel.

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Wingwalker said:

pojasni ovo...Filip je upravo suprotan od podgojenosti...:classic_blink:

za ovo mogu da imam određenu dozu razumevanja samo ako ti ovo pišeš Filipe. 

nating prsonal.

Nisam ni shvatio lično, već kao promašenu pošalicu nastalu usled nedostatka informacija 

Ovo oko težine su istakli i Tomić i FČ3.

Link to comment
Share on other sites

Radanov ce u Partizan, manje vise izvesno. Sasvim je realna opcija da Tomic procenjuje da je mali jednostavno visak sledece sezone. Moja je pretpostavka da Davidovac, Dobric, Lazic, Beron, KC, nece nigde, tako da za Radanova realno nema minuta. Za mene je najinteresantnije da li ce trenutna vlast, pod izgovorom vec zapocetog procesa - Zvezdi fudbal, Partizanu kosarka, dozvoliti da imamo respektabilan tim za EL. Ovo podrazumeva neki Futura 18/19 budzet. Shodno ovome, plej je pod must (ko rece Pefi), uz naravno centra sa iole motorickim sposobnostima da barem pik odbrani (Parahuski). Ostalo se moze krpiti od ovogodisnjih igraca, uz eventualno oporavljanje necije karijere - tipa veliko ime ali zapusten (ne mislim nuzno na Derika Brauna). 

Quote

 

 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, krzna said:

Radanov ce u Partizan, manje vise izvesno. Sasvim je realna opcija da Tomic procenjuje da je mali jednostavno visak sledece sezone. Moja je pretpostavka da Davidovac, Dobric, Lazic, Beron, KC, nece nigde, tako da za Radanova realno nema minuta. Za mene je najinteresantnije da li ce trenutna vlast, pod izgovorom vec zapocetog procesa - Zvezdi fudbal, Partizanu kosarka, dozvoliti da imamo respektabilan tim za EL. Ovo podrazumeva neki Futura 18/19 budzet. Shodno ovome, plej je pod must (ko rece Pefi), uz naravno centra sa iole motorickim sposobnostima da barem pik odbrani (Parahuski). Ostalo se moze krpiti od ovogodisnjih igraca, uz eventualno oporavljanje necije karijere - tipa veliko ime ali zapusten (ne mislim nuzno na Derika Brauna). 

 

Neće

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, krzna said:

Radanov ce u Partizan, manje vise izvesno. Sasvim je realna opcija da Tomic procenjuje da je mali jednostavno visak sledece sezone. Moja je pretpostavka da Davidovac, Dobric, Lazic, Beron, KC, nece nigde, tako da za Radanova realno nema minuta. Za mene je najinteresantnije da li ce trenutna vlast, pod izgovorom vec zapocetog procesa - Zvezdi fudbal, Partizanu kosarka, dozvoliti da imamo respektabilan tim za EL. Ovo podrazumeva neki Futura 18/19 budzet. Shodno ovome, plej je pod must (ko rece Pefi), uz naravno centra sa iole motorickim sposobnostima da barem pik odbrani (Parahuski). Ostalo se moze krpiti od ovogodisnjih igraca, uz eventualno oporavljanje necije karijere - tipa veliko ime ali zapusten (ne mislim nuzno na Derika Brauna). 

 

Ne vidim da bi tamo mogao dobiti prostor. Ako im ostane Vanja, uz Zagorca kao domace igrace oni ce sigurno ici na jednog stranca umesto Pejdza. Mislim da ce tamo imati jos manje prostora nego kod nas i da mu je bolje da potrazi sredinu u kojoj ce moci igrati. Po meni bi za njegovu karijeru bilo najbolje da ode kod Miska i u Megu. Tamo bi dobio minute a moguce je i ulogu. Partizan mu nece dati onoliko minuta koliko mu je potrebno a mislim da on nema vise vremena za jos jednu sezonu koju ce presedeti.

Isto tako nisam za kukanje sto je otpao. Svi su imali priliku kod Tomica da se pokazu. Covek je najveci deo sezone rotirao svih 12 tokom utakmice.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kokodakalo said:

Ne vidim da bi tamo mogao dobiti prostor. Ako im ostane Vanja, uz Zagorca kao domace igrace oni ce sigurno ici na jednog stranca umesto Pejdza. Mislim da ce tamo imati jos manje prostora nego kod nas i da mu je bolje da potrazi sredinu u kojoj ce moci igrati. Po meni bi za njegovu karijeru bilo najbolje da ode kod Miska i u Megu. Tamo bi dobio minute a moguce je i ulogu. Partizan mu nece dati onoliko minuta koliko mu je potrebno a mislim da on nema vise vremena za jos jednu sezonu koju ce presedeti.

Isto tako nisam za kukanje sto je otpao. Svi su imali priliku kod Tomica da se pokazu. Covek je najveci deo sezone rotirao svih 12 tokom utakmice.

Ovo ako je veliko ako, a prilicno sam siguran da Zagorac ide. No, da ne gadimo temu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, unagi said:

Kad vec pominjete pojacanja za sledecu sezonu gde je i sta radi Kvinsi?

Valjalo bi, kad se već priča o željama, gledat kao prvi uslov da igrač može iznijeti cijelu sezonu... Ili barem imati "performanse" za taj napor. Kvinsi odavno nije taj. Ono što smo gledali tad je bilo tad i nikad vise. Cak sam mišljenja da bi vrlo brzo ujeli sebe za jezik. Prije sam za varijantu Stratos... ako već mora jedan s high chance for injury. Em stalozenost i iskustvo, em je već konektovan na cijelu Tomić priču. Ne treba razjebati previše ovaj tim i ponoviti grešku podgoricana. Spakovati ozbiljnog pleja uz ozbiljnog centra a onda mirno cekat da se otvori šansa za nekog poput Jenkinsa, koji bi samom pojavom još čvršće vezao kako atmosferu u klubu tako i odnos između publike i kluba, koji je bio poljuljan onim Alimpijevic potezom.  Sad treba pametno odigrat i sasjeci komsijske pokušaje uzdizanja. 

Edited by Lustracija
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mister-no said:

Kakvu je sezonu imao Janković? On je u nekoj silaznoj putanji posle Pao-a koliko se sećam.

Ne izgleda lose po statistici, doduse grcka liga moze da zavara.

13.65 poena i 5.52 skoka po utakmici

http://www.esake.gr/el/action/EsakeplayerView?idplayer=0000009B&mode=4&idteam=367D6120&idchampionship=

Ne znam koliko nam zaista treba, ali zvezdaski jesam za dolazak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...