Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

1 hour ago, Wingwalker said:

da skratimo ovo cenkanje sa Riversom...

i bez lopte je najpismeniji na terenu...nije mu teško da nakon predaje lopte odma zauzme svoju poziciju na krilu i odvuče igrača.

vrhunski osećaj kada treba prići pleju i preuzeti loptu...ozbiljan KV hausmajstor.

 

dobro...sada već malo preteruje sa ovim trojkama...:whistling:

Mozda igra i suvise dobro. Zalijepice se neko pa ce mu ponuditi nepristojnu ponudu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Да скренем мало са теме,  гледао сам Валенсију И Уникаху сетих се какве су нам проблеме правили Шермадини и Лесор човече један просечан ЕЛ центср Шермадини и оно што цео живот закуцава нама загорчавали живот питам се ако не погодимо са Кузом шта ли ће да нам раде ови озбиљни ЕЛ центри 🤔

 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Chaos Is Me said:

Koja rekreativna košarka na čelu sa glavnim rekreativcem. Dobro nas je natrpao mali Ašćerić u oba meča, deluje kao korektan bekčić, mada ladno može da ode i u neke Danilo Anđušić vode.

 

jos da je domaci, a ne austrijanac  :classic_dry:

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Боги said:

Ђенка, Били и Кејси на беку.

Wet dream 

1.5 miliona, sta je to za nas 😣😀😀😀

 

KC vec ima ponudu na stolu, zena ima ogromnu zelju da ostane u Bgdu, primila se bas, ali zna se ko nosi pantalone u kuci. Treba joj iskopati instagram adresu pa da je cigani zatrpaju sam stay in Belgrade sister.

 

Billiju se nudi dvogodisnji ugovor koliko cujem .

 

Djenka je proizvod ovih klikportala,Djenka je odjavio Bayern eh sada , da li Djenka ima nostalgiju za Beogradom pa mu novci nisu bitni pojma nemam.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Preuzeo sam od kolega s RSB-a, cisto da vidimo kakac je covek i profesionalac KC:

 

"KC je odmah po dolasku počeo da živi sa Odžom. Po rečima našeg centra, postavio se kao profesor i počeo da ga podučava kako da se postavlja i igra. Puštao mu je utakmice Sofoa, pošto valjda smatra da bi i Odžo mogao tako da igra. Na prvoj protiv Mege je bila jedna situacija, kada je pozvan TO, gde mu je par sekundi demonstrirao kako je trebalo da se postavi u napadu.
Nebitno sad da li to može da da efekta, a da škodi neće sigurno, ali anegdota pokazuje da je momak odličan za svlačionicu i da mu je stalo i do tima i do saigrača."


 

  • Like 27
Link to comment
Share on other sites

Vazno da ne idemo u majstoricu, dodatno smaranje za ekipu i nepotrebno. U finalu Partizan favorit, mnogo su ozbiljnije usli u ovu Kls avanturu i odmorniji su, ranije su zavrsili Aba ligu. Njima vise treba i zeljni su da uzmu bar neku utehu, pa zato i ocekujem teske meceve, pogotovo aki i finale odigramo ovako kao i svih 12 prethodnih utakmica, to ne znaci da cu biti opusten i ja, u Pioniru sam u subotu, napred Zvezdo..

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Milijaš #10 said:

Preuzeo sam od kolega s RSB-a, cisto da vidimo kakac je covek i profesionalac KC:

 

"KC je odmah po dolasku počeo da živi sa Odžom. Po rečima našeg centra, postavio se kao profesor i počeo da ga podučava kako da se postavlja i igra. Puštao mu je utakmice Sofoa, pošto valjda smatra da bi i Odžo mogao tako da igra. Na prvoj protiv Mege je bila jedna situacija, kada je pozvan TO, gde mu je par sekundi demonstrirao kako je trebalo da se postavi u napadu.
Nebitno sad da li to može da da efekta, a da škodi neće sigurno, ali anegdota pokazuje da je momak odličan za svlačionicu i da mu je stalo i do tima i do saigrača."


 

Neverovatno je kakve su razlike u samo 2 uzastopne sezone, gde smo 2017/18 promasili sa skoro svim pojacanjima(prevashodno ljudski a i igracki), a nasuprot njoj ova 2018/19 gde smo pogodili sa svim novim igracima(prevashodno ljudski ali i igracki). Ali bukvalno sa svim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Vazno da ne idemo u majstoricu, dodatno smaranje za ekipu i nepotrebno. U finalu Partizan favorit, mnogo su ozbiljnije usli u ovu Kls avanturu i odmorniji su, ranije su zavrsili Aba ligu. Njima vise treba i zeljni su da uzmu bar neku utehu, pa zato i ocekujem teske meceve, pogotovo aki i finale odigramo ovako kao i svih 12 prethodnih utakmica, to ne znaci da cu biti opusten i ja, u Pioniru sam u subotu, napred Zvezdo..

 

Dosta je Partizanu kup kao uteha. Verujem da ćemo ipak prestati da se zajebavamo u finalu i da ćemo se dostojno oprostiti od sezone - a to znači sa peharom. Tačno se videlo da naši igraju na leru protiv Mege i da se Filipova kurcobolja prenela i na ostatak ekipe. Mogao bi ćaća da mu izvuče uši za ono zajebavanje ako već coach ne može.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nasa rotacija u sinocnoj utakmici je tako suzena da to boli. Tri igraca uopste ne dobijaju minute. Simanic je sveden isto na Minimum. Pa i Baron takodje (dobio je minute ali ne koliko inace dobija). Tako da mi igramo bez 4 igraca u rotaciji. Protiv Partizana ce to ici tesko. Ono sto mi je pozitivno je odbrana Faye-a na visokim igracima Mege. A sto mi je jos jace je odbrana i zagadjvanje Lazica. U par navrata je uneredio Fundica i Bitadzea. KC odigrao na nivou u oba pravca. Nije mi jasna odluka Tomica da brani zadnje napade sa Covicem. Niski igraci su mu dosli glave u finalu kupa pa sam mislio da je naucio lekciju. Covic igra prljavu odbranu daleko od lopte (posto i ne moze drugacije) ali mu i to ne pomaze. Jednostavno ne ide. Tako da mi odlucujuce odbrane sa njim u ekipi nisu razumljive.

Na kraju je uvek dobro ovako guste utakmice na jednu loptu dobiti i podici samopouzdanje. Ali ovakva igra ne obecava i ako opet ne budemo imali nekog igraca koji ce kao KC sinoc, tesko cemo dobiti grobare. Znam da je KLS nevazna Liga ali je protiv Partizana uvek interesantno igrati.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chucky said:

Nasa rotacija u sinocnoj utakmici je tako suzena da to boli. Tri igraca uopste ne dobijaju minute. Simanic je sveden isto na Minimum. Pa i Baron takodje (dobio je minute ali ne koliko inace dobija). Tako da mi igramo bez 4 igraca u rotaciji. Protiv Partizana ce to ici tesko. Ono sto mi je pozitivno je odbrana Faye-a na visokim igracima Mege. A sto mi je jos jace je odbrana i zagadjvanje Lazica. U par navrata je uneredio Fundica i Bitadzea. KC odigrao na nivou u oba pravca. Nije mi jasna odluka Tomica da brani zadnje napade sa Covicem. Niski igraci su mu dosli glave u finalu kupa pa sam mislio da je naucio lekciju. Covic igra prljavu odbranu daleko od lopte (posto i ne moze drugacije) ali mu i to ne pomaze. Jednostavno ne ide. Tako da mi odlucujuce odbrane sa njim u ekipi nisu razumljive.

Na kraju je uvek dobro ovako guste utakmice na jednu loptu dobiti i podici samopouzdanje. Ali ovakva igra ne obecava i ako opet ne budemo imali nekog igraca koji ce kao KC sinoc, tesko cemo dobiti grobare. Znam da je KLS nevazna Liga ali je protiv Partizana uvek interesantno igrati.

Beron je lakse povredjen, stedeo ga, to je i izjavio na konferenciji za stampu.

Borisa je bio odsutan totalno i klupiran je sto zbog odnosa sto zbog nikakve uloge na parketu bas iz tog njegovog odnosa.

Ne ulazak Radanova, Nenadica , pa neka se oni zapitaju zasto i koliko su igrali u KLSu , nije da nisu imali minute, a to kako su ih iskoristili to se vidi i po minutazi koje im Tomic pruza.

On ce u finalu igrati kao i PO ABA lige, skratiti rotaciju na 9 ili 10 igraca a ovi ce uci zajedno sa Keseljom u garbage time kao i u ABA ligi PO.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Sta bi na kraju sa Reglendom i njegovom povredom ...on bese sve vreme bio uz ekipu u zavrsnici aba, da li je i dalje tu? 

Joe nije vise u Bgd, on svakako nije licenciran za KLS, svakako se nece produziti saradnja sa njim za sledecu sezonu, ne vidim potrebu da covek bleji u Bgdu za dzabe, 

Stratos je tu uz ekipu, sam je izrazio zelju da ostane do kraja, ima i do toga da postoje obostrane zelje da se produzi saradnja i sledece sezone.

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Sta bi na kraju sa Reglendom i njegovom povredom ...on bese sve vreme bio uz ekipu u zavrsnici aba, da li je i dalje tu? 

 

Tu je, trenira sa ekipom i ceka ponudu iz inostranstva. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...