Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Ех кад је Мицов потписао за АЈ данас све нек иде у першун. Прочитао сам да је и Дангубић слободан играч какве су нам ту шансе?

Макар да ови што коцкају +/- живе увек неугодних 5.5 или 6.5 😂

Размишљамо о Јовићу као плеју замислите Јовић стаклен, Фаје 34 год и он има повреде у против Макабија дође неки брат баци упаљач хехехе 😂 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nate said:

 

Ne bi ni trebalo da bude. Ja niti radim u klubu niti imam bilo kakav kontakt sa klubom niti je ovo bio skauting. Kao navijaci zaljubljenik u basket mogu da kazem koji mi se igrac dopada ili ne.

Drugi deo posta nisam razuneo posto ne vidim sta sam to predlagao?!

Sto se skautinga tice on ne da je pozeljan nego je neopohodan posebno za klubove koji ne mogu da preplacuju igrace. To da li je dopunski ili glavni vid selekcije je diskutabilno. Jedan andams ili hanga, voigtmann, poirier ili white su plod iskljucivo vrhunskog skautinga i u trenutku kad su dosli u baskoniu ili zalgiris su dosli kao relativno anonimni igraci i bili dostupni mozda i crvenoj zvezdi.

Mozes da kazes sta hoces, naravno. I da predlozis koga hoces. Samo to nemoj pravdati nekim skautingom. Pa moze se naci bar 150 igraca po ligama koji s uspjehom mogu igrati za Zvezdu Evroligu ako ce se gledati kvalitet bez obzira na ostatak tima. Ali to nije skauting. I to mi povuce zivac. Moze i Suad Sehovic, samo gdje cemo ga. Isto gdje i Trimbla.

Edited by pepe sancez
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Davidović said:

Nimalo mi se ne svidjaju ove tomiceve zelje. Ne sluti na dobro ako je istina.

 

Ja mislim, a i o tome se priča javno manje više, da će klub pokušati da zadrži Berona, KC i Stratosa. Ojo je pod ugovorom, enigma je Faje. Ako uzmemo da je kec stranac, manje više je to to. 

Kuzmić, Janković, dva pleja i neko ako Faje ne ostane. 

Meni tako deluje po pričama.

 

Mada ako slušamo Pavija, Telegraf onda dolaze Teo, Marković, Higins 'što da ne', Hajns isto je slobodan...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Golijat said:

 

Bas me zanima u kakvom je stanju Aaron Jackson.

Darius Adams jbt,skroz sam zaboravio tog coveka 🙂

 

 

i mene 🙂

kineska liga ima dve funkcije - da igrači uzmu lovu i bilduju samopouzdanje.

Cirbes kida u toj drugoj kineskoj npr, dobar je momak, neka se malo digne

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Milijaš #10 said:

 

Ja mislim, a i o tome se priča javno manje više, da će klub pokušati da zadrži Berona, KC i Stratosa. Ojo je pod ugovorom, enigma je Faje. Ako uzmemo da je kec stranac, manje više je to to. 

Kuzmić, Janković, dva pleja i neko ako Faje ne ostane. 

Meni tako deluje po pričama.

 

Jankovic who?

Nije losa ova Tomiceva lista. Moze Gabriel ako Faye ne ostane, kada je vec Evans potpisao za Oly. Takodje, pre bih doveo Shermadinia nego vracao Kuzmica ako su u slicnom cenovnom rangu zbog upitnika oko Kuza, a Shermadini je jedna sasvim pouzdana opcija i igrac koji je igrao za top EL klubove sa dobrom sezonom iza sebe. Stratosa bih ostavio pre nego gledao Waczynskog iako je sasvim solidan igrac, mislim da ce nam vise biti potrebne Stratosovi poeni iz izolacija. Jedino mi se Hannah sa ove liste nikako ne dopada, nije se pokazao u ocajnoj Gran Canariji gde je imao mnogo prostora.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

S obzirom da ce Oly ocigledno pokupiti Evansa, a pozdraviti se sa Leday-em, mozda bi mi mogli da ga priupitamo za zdravlje kao neku 5/4 opciju.Imao je ocajnih, ali i blistavih partija u Oly-ju prosle godine, ali je ujedno i prilicno mlad igrac, sa solidnim prostorom za dalji napredak.A za jednog centra, ima i prilicno solidan sut za 3, preko 35% prosle sezone

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Gudura said:

S obzirom da ce Oly ocigledno pokupiti Evansa, a pozdraviti se sa Leday-em, mozda bi mi mogli da ga priupitamo za zdravlje kao neku 5/4 opciju.Imao je ocajnih, ali i blistavih partija u Oly-ju prosle godine, ali je ujedno i prilicno mlad igrac, sa solidnim prostorom za dalji napredak.A za jednog centra, ima i prilicno solidan sut za 3, preko 35% prosle sezone

Preskup je LeDay za nas. On ide u EL klub vecih plateznih  mogucnosti ako uopste napusti Olimpijakos posto ima ugovor s njima.

 

Link to comment
Share on other sites

@pepe sancez sumnjam i ja, pogotovo sto su mahom nabrojani igraci iz spanske lige koju ne verujem da Tomic preterano prati niti je Oly ranije dovodio igrace odatle. Ta Olijeva pojacanja iz prethodnih godina mogu da se koriste i kao lakmus papir sta mozemo da ocekujemo - turska, grcka i italijanska liga pre svega.

 

@LeDay - pakuj!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Davidović said:

Preskup je LeDay za nas. On ide u EL klub vecih plateznih  mogucnosti ako uopste napusti Olimpijakos posto ima ugovor s njima.

 

 

Njihovi navijaci su tvrdili po forumima da je imao 200-250k prosle godine, a koliko cujem zele da ga se rese u slucaju dolaska Evansa, tako da mi ne zvuci kao nerealna opcija...mozda na pozajmicu ako ga vec ne zele

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gudura said:

 

Njihovi navijaci su tvrdili po forumima da je imao 200-250k prosle godine, a koliko cujem zele da ga se rese u slucaju dolaska Evansa, tako da mi ne zvuci kao nerealna opcija...mozda na pozajmicu ako ga vec ne zele

Ako je tako odlicno. Meni se zaista svidja kao igrac i voleo bi ga u Zvezdi. Ali prosle sezone je bio jedna od retkih svetlih tacaka u ocajnom Olimpijakosu. Sumnjam da ce ostali evroligasi ostati nemi na nejgov pomen. 10,3 poena u proseku je imao i ostavio odlican utisak. Nije klasicna petica , a nama bi uz Kuza igrac njegovih karakteristika bas legao kao 1 na 10.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Gudura said:

 

Njihovi navijaci su tvrdili po forumima da je imao 200-250k prosle godine, a koliko cujem zele da ga se rese u slucaju dolaska Evansa, tako da mi ne zvuci kao nerealna opcija...mozda na pozajmicu ako ga vec ne zele

200-250k da smo ga uzeli iz izraela. posle evroligaske sezone on ide na 400+

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...