Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Ne treba pametovati i dovoditi neproverene igrače iz NBDL-a, ili raznorazne nabijače statistike iz Italije/Turske/VTB-a. Obzirom da su uskoro slobodna tri proverena igrača, tri igrača koja bi samo doprinela odličnoj atmosferi, tri "domaća" igrača, nema potrebe da se pominju druga imena. Sve finansijske mogućnosti usmeriti ka dovođenju Pefija, Đenke i Kuza. Defanzivno bi bili savršeni, a verujem da bi se i solidan napad mogao napraviti, uz kvalitetan rad.

 

Pefi, Beron, Lazić/Rivers, Mo/Simana, Kuzmić

 

Opet Radonjin sistem i difens difens, a iz kontre šta urradimo to e to 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Sta mislite o ovom momku?

Mali je eksplozivan , brz , brze reakcije iliti refleksi dobar suter , ali...

Visina (178 cm) ga sputava da napravi odlicnu NBA karijeru. Znam da cete reci da nam pored Filipa ne treba jos jedan "midzet" , ali mislim da bi ovaj momak sa Markovicem cinio idealan plejmejkerski tandem jer su potpuno razliciti tipovi igraca. Ne znam koliko je to novcano izvodljivo , jako tesko,  ali mislim da bi bio pun pogodak

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Davidović said:

 

Sta mislite o ovom momku?

Mali je eksplozivan , brz , brze reakcije iliti refleksi dobar suter , ali...

Visina (178 cm) ga sputava da napravi odlicnu NBA karijeru. Znam da cete reci da nam pored Filipa ne treba jos jedan "midzet" , ali mislim da bi ovaj momak sa Markovicem cinio idealan plejmejkerski tandem jer su potpuno razliciti tipovi igraca. Ne znam koliko je to novcano izvodljivo , jako tesko,  ali mislim da bi bio pun pogodak

 

Lik je mlad, imao je i minute u nba (istina u tuznoj Arizoni) ,on ako odluci da ide iz nba opcije su Kina i Makabi/Pao rang, ne mi svakako

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pavijan2 said:

koliko je ozbiljan portal borba.me?

donose do sada najopsirniji izvestaj sa skupstine ABA lige.

dosta zanimljivosti. 

 

Ono sto je zanimljivo istaci je da je, pored Buducnosti i Cedevite, jedino Partizan od svih klubova pokusao da ospori Zvezdinu titulu. Da ne bismo slusali posle Ostojine bajke o gospodstvu i korektnosti njegovog Partizana, treba zapamtiti taj bezobrazluk i uvek imati u vidu s kim imamo posla.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meni je najsmešniji Roman Lisac. Glasao za izveštaj menadžmenta lige, pa spustio ruku kad se brojalo. Izveštaj nije usvojen jer je bilo samo 6 glasova za. Romanov je bio sedmi.

Gospoda iz Cedevita razočarala, a Ostoja je Ostoja. Principijelan kao i klub koji predstavlja. Pa neka sada naši nemaju motiva u finalu KLS.

Link to comment
Share on other sites

Just now, threepwood said:

Davidovic ima u planu da na temi ostavi ime svakog tamnoputog igraca za kojeg je cuo. Ne obazire se puno da li su u pitanju igraci koji su za Fener i Real ili oni za Eurochallenge ekipe 

Brate moj , nisi u pravu. Bavim se skautingom predstavljajuci neke igrace koji nisu toliko poznati siroj javnosti(izuzetak Ulis koji je NBA igrac). Mogu ja ovde predstavljati i igrace koji su svima poznati , EL kalibar ali nije fora.

Takodje imao sam u planu i da vas pitam za Avramovica , Kravica , Huskica koji i nisu bas tamnoputi😊

Novi sam ovde polako , bice jos skautinga sa moje strane.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, dekkard said:

29 godina, nikad ni primirisao EL. Dalje.

Faje 33 godine nikad primirisao EC kamoli EL , pa se ispostavio kao odlicno pojacanje. Ne sudi o knjizi po koricama , nigde ne pise da striktno moramo dovoditi igrace iz Evrolige

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne počinji sa Kravićem...na leđima bi ga doneo sa Apenina.

Male su šanse da je višak Saletu sada kada su osnažili budžet preterano.

Publika ga obožava jer ne pamte atraktivnijeg visokog igrača u svojim redovima.

Na sidraše Odžo-a i Kuzmića (najteži centarski par EL)  Kravić bi lego ko vlajna u seno.

Mislim da je upravo selektor pogrešio kada je i po treći put dao prednost vernom Štimcu ispred nekog talentovanog mladog igrača (Kravića) na poziciji trećeg visokog kada su zajedno prošli pripreme u proširenom sastavu pre 5-6 godina.

Srbiji će Jokić i Milutinov na narednom takmičenju biti najmlađi centarski par reprezentacije u zadnjih 5-naestak godina...pa i jače.

Huskiću bi trebalo da je istekao ugovor sa Burgosom...zadnje dve sezone u ACB je vrlo dobar ...10-ak poena, 4-5 skoka...ume da pošalje povratnu...popravio nešto bacanja ali je i dalje tu najtanji...dečko je inače visok od 206 do 211cm...:whistling:

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...