Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Osvajanje titule protiv Buducnosti je nesto najlepse sto se dogodilo u zadnjih nekoliko godina.Cak mi je draze i od pobede nad Vujosevicevim Partizanom u cuvenom polufinalu ABA lige,kada smo ih ostavili bez evrolige.

Vratili smo se u evroligu,tako sto smo pobedili trenutno nase najvece neprijatelje Bokana i Mila Djukanovica.Jos smo to uradili bez prvog pleja Reglanda i najboljeg sutera Perperoglua.

Treba sada da oformimo buzdet i roster za evroligu.Ja bih ostavio Berona i Fajea a videti u kakvom su stanju Rivers i Perperoglu,ako mogu da se kondiciono doteraju onda ostaviti i njih.Ono sto bi mogao biti problem je to sto Bartomeu trazi racun bez minusa i minimalni budzet kluba od 5,4 miliona.Nadam se da ce konacno neki sponzor da nas pokrije za ucesce u EL.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moj wet dream je … Fickova supruga 😳

Salu na stranu, procitao sam i ja njegov intervju u Novostima, on covek ladno misli da je sposoban da igra EL. Sama pomisao na to mi, onako, poprilicno kvari ovo dobro raspolozenje koje me drzi od osvajanja ABA lige. 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

@Čombe nas najbolji suter je Bili, mala ispravka.

Pa dobro(TM), Tomic ima neku svoju viziju tima, stranaca, i nadam seed ce u tome istrajati. 

Od zelja jedino da ostanu igraci sa nasih prostora (Simana, DD, Dobric, Radanov i naravno (Dzej) Ficko 😛 ).

Sto si tice neke vece uloge i napretka Ristica, nisam optimista.

Link to comment
Share on other sites

cekaj stani, zar neko i dalje sumLja da jr cox nece biti u rosteru za narednu godinu, da ne kazem sezonu? to je otprilike i jedino sigurno ime u sastavu.

z druge strane, sto manje bude talasanja oko sastava, tim bolje, mada nije da sam rekao nista novo, al za razliku od ranijih sezone, nije da imamo jovica, kuzmica, gudurica itd pa da ce neko da nam uzme pola tima...

opet kaem, ja sam vise za ostanak ovih starih, nego za menjanje stranca..

na stranu sto nigde na avangardi nisam procitao da pise ono sto je milijas kazo za hanaha, evansa, vacinskog itd, al eto prokomentarisacu i to..

earl je skuplji bio od evansa i fayea zajedno, a videli smo kako ga je faye pojeo.. te u tom smislu, ne bi fayea menjao ni evansom..

vacinski nidje veze, totalno nema sta da trazi ovde, pogtovo sto bi to znacilo da je umesto kc-a, a bilo koja druga trojka umesto kc-a bi bila oslabljenje, a vacinski ne moze ni da mu prismrdi..

hannah(ako je tacno) bi isao umesto raglanda, sto implicira da tomic ocigledno ima neki fetis na midjite?

a nisam ni za ranije pominjanog vladu jankovica, pogotovo ako bi bilo na mesto perpa..

no kao sto rekoh, sto manje turbulencije, tim bolje..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sto se tice e. klarka njemu je odlazak u varosicu kakva je podgorica i mali klub kakav je buducnost sigurno bila velika degradacija i verovatno je zbog toga u svakom trenutku zeleo da pokaze ono "ja sam tu samo zbog para".

mozda bi ga dolazak u giganta kakav je kk crvena zvezda i megalopolis beograd izveo na pravi put.

naravno, posle ovakve luzerske sezone, misko bi na njega morao da da discount od minimum 50%. roba sa greskom.

Link to comment
Share on other sites

sto se tice e. klarka njemu je odlazak u varosicu kakva je podgorica i mali klub kakav je buducnost sigurno bila velika degradacija i verovatno je zbog toga u svakom trenutku zeleo da pokaze ono "ja sam tu samo zbog para".
mozda bi ga dolazak u giganta kakav je kk crvena zvezda i megalopolis beograd izveo na pravi put.
naravno, posle ovakve luzerske sezone, misko bi na njega morao da da discount od minimum 50%. roba sa greskom.


Ufff njega bas ne bih voleo da gledam u nasem dresu. Po mom misljenju klasican salonski igrac. Igrac koji jako puno gleda sebe i stavlja vrlo cesto tim na drugo mesto, takodje uopste mi ne deluje da ima fajterski mentalitet.
On mi je od svih igraca Buducnosti najvece razocarenje.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, n4l1m said:

cekaj stani, zar neko i dalje sumLja da jr cox nece biti u rosteru za narednu godinu, da ne kazem sezonu? to je otprilike i jedino sigurno ime u sastavu.

z druge strane, sto manje bude talasanja oko sastava, tim bolje, mada nije da sam rekao nista novo, al za razliku od ranijih sezone, nije da imamo jovica, kuzmica, gudurica itd pa da ce neko da nam uzme pola tima...

opet kaem, ja sam vise za ostanak ovih starih, nego za menjanje stranca..

na stranu sto nigde na avangardi nisam procitao da pise ono sto je milijas kazo za hanaha, evansa, vacinskog itd, al eto prokomentarisacu i to..

earl je skuplji bio od evansa i fayea zajedno, a videli smo kako ga je faye pojeo.. te u tom smislu, ne bi fayea menjao ni evansom..

vacinski nidje veze, totalno nema sta da trazi ovde, pogtovo sto bi to znacilo da je umesto kc-a, a bilo koja druga trojka umesto kc-a bi bila oslabljenje, a vacinski ne moze ni da mu prismrdi..

hannah(ako je tacno) bi isao umesto raglanda, sto implicira da tomic ocigledno ima neki fetis na midjite?

a nisam ni za ranije pominjanog vladu jankovica, pogotovo ako bi bilo na mesto perpa..

no kao sto rekoh, sto manje turbulencije, tim bolje..

Evans i Klark nemaju veze, Evans je mladja, skocnija i jaca verzija Fajea. Iz emotivnih razloga ne bih ni ja menjao dobrog Muhameda, iako mislim da bi Evans kod nas eksplodirao. Opasan sljaker, duge ruke, lako igra iznad obruca jer skace kao mahnit, za ne daj Boze ume i spolja da pogodi. Darusafaka je igrala lose ove godine ali ne bi me zacudilo da ne budemo jedino mi zainteresovani za Evansa. Hana jeste midget ali je jak kao bik, on je takodje downgrade u odnosu na Reglenda ali verovatno mnogo manje kosta. Sermandini nam ni za kurac ne treba, nemam pojma ko se njega setio i zasto. Vascinski je odlican strelac i sasvim dobro pegla u odbrani ali se i tu slazem da ga nikada ne bih doveo umesto Kejsija, osim ako ne kosta duplo manje ili tako nesto. Inace, Kejsija i Stratosa ne bih menjao ni pod tackom razno, to su jedini igraci u ovom timu koji imaju iskustva i kvaliteta da legnu na pedalu i polude nevezano za to ko ih cuva. Takvi ce nam biti zlata vredni u Evroligi kad nas ozbiljnije ekipe iskautiraju i rastave nam organizovani napad.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Predragdjape said:

Super kad prosecan navijac partizana ima spisak zelja Tomica za sledecu sezonu. Da nece da ulete u nekog navedenog igraca i pokupe ga nama ispred nosa? 🤔😀

Ma, taj lik je neki nizerazredni basketas iz Kumanova, ko zna iz koje tra-la-la veze je pokupio te price. Ali nema veze, pljuckanje po igracima koji se dovode u vezu s nama je sveta tradicija ovog topika.:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Kraj Aprila, ja licno mislim na niko zivi nema pojma ko ce igrati sledece godine, a o nekim dolascima stranace pre Avgusta jako tesko, dok proberu oni bogatiji. Nemamo mi nista za prodaju ove godine za neko obestecece. Jedino mozda Borisa ako dobro prodje draft i resi da odma ide, ostalo nista.(mozda Ojo ipak je to deficitarna roba), a FC je 1 kroz 1 u timu dogodine a ostali nek se poredjaju😊

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...