Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

23 hours ago, Stondisha said:


Ja mislim, al neka me neko ispravi ako grešim, da ove supstance,  a pogotovo od hašiša ulje nisu zabranjene pravilnikom KSS po kome je ovaj košarkaš i registrovan 😄

msm sad se ovde na KKP razvlačimo oko one gradjanske i krivične odgovornosti kao što je bilo na CZV temi pre neki dan, ali ja sam stanovišta da ako je prekršan napravljen u  USA, nema krivične odgovornosti u SRB, a imajući u vidu kako se klub ponašao svih ovih godina nema ni gradjanske/etičke odgovornosti...

 

naucite nesto od gazda Nebojse, pustite ga da odigra sezonu pa ga na kraju rebnete zbog nediscipline i rusenja ugleda kluba nekih 50% od plate

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zizu said:

Emiliano pise da  Ali ide u Treviso.

Nije mi jasna potreba da se odreknu Nikolica, od njihove bekovske linije je jedini ispunio ocekivanja, takva radilica je uvek potrebna u timu, dobra odbrana i solidna asistencija, sut slabija tacka, ali takvi igraci su uvek potrebni u timu, a pritom mlad. Meni je Jaramaz mnogo nedefinisaniji igrac, nit je bek, nit je plej, nit je razigravac, jedino ga brzina odlikuje, ali nije to atletika...

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasna potreba da se odreknu Nikolica, od njihove bekovske linije je jedini ispunio ocekivanja, takva radilica je uvek potrebna u timu, dobra odbrana i solidna asistencija, sut slabija tacka, ali takvi igraci su uvek potrebni u timu, a pritom mlad. Meni je Jaramaz mnogo nedefinisaniji igrac, nit je bek, nit je plej, nit je razigravac, jedino ga brzina odlikuje, ali nije to atletika...
Kako brzina nije atletika?
Da ne kažem da mu je i odraz "štogod"...
Ako treba da se bira između ove dvojice - ja sam uinijevog knickerbockera
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Luchifer89 said:

Kako brzina nije atletika?
Da ne kažem da mu je i odraz "štogod"...
Ako treba da se bira između ove dvojice - ja sam uinijevog knickerbockera

Mislim na atletiku kao sport, ne na njegove atletske sposobnosti...Ali mi je znatno zahvalniji igrac, pre svega inteligentniji, bolji u odbrani, i sa nesto boljim sutem, iako su oba kamenjari, takodje mu je asistencija za klasu jaca od Jaretove.Jare je brzi i bolji u zavrsavanju na obrucu, i to bi bilo to od prednosti, ako izuzmemo to sto je domaci igrac

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim na atletiku kao sport, ne na njegove atletske sposobnosti...Ali mi je znatno zahvalniji igrac, pre svega inteligentniji, bolji u odbrani, i sa nesto boljim sutem, iako su oba kamenjari, takodje mu je asistencija za klasu jaca od Jaretove.Jare je brzi i bolji u zavrsavanju na obrucu, i to bi bilo to od prednosti, ako izuzmemo to sto je domaci igrac
Aha, my bad ( za atletiku )
Nevertheless, ipak Jare ;)
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Son_of_a_gun said:

Da završimo i sa tim.

fegi se nameca za pr-a..

dobro nije napisao i da je taj lik ustopirao™  rashowna i da ga nikad pre toga nije ni video:default_coffee:

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...