Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

4 minutes ago, ... said:

Ma uinijeva duznos' je da brani Dzaramaza. 

 

dobra fora. vidi šta kaos kaže za jaramaz, pa mi javi da li je page "iole stabilna opcija za trenutni kkp nivo (pametnjakoviću)" 

 

"Nedovršen je i u smislu da na trenuntom KKP nivou bude iole stabilna opcija, pametnjakoviću" 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Svašta može na papiru, a ništa u kontinuitetu.

 

50 minutes ago, Chaos Is Me said:

Nedovršen je i u smislu da na trenuntom KKP nivou bude iole stabilna opcija, pametnjakoviću. Za mene lično irelevantan igrač kome je i dalje više vrednost u tome šta bi mogao biti u best case scenariju nego što ima nešto naročito konkretno da ponudi na terenu.

Mislim da sve ovo može doslovce da se napiše i za Pejdža (bez ovog pametnjakovića :classic_biggrin:). I kod njega više gledamo potencijal ako ga krene šut. A to se ipak ne dešava dovoljno često da bismo mogli da se na to oslonimo. Nit stabilnosti nit kontinuiteta.

 

Naravno, stoji ovo što reče pepe, ne smemo biti jednodimenzionalni a ne možemo ga ni zameniti tek tako, radi same zamene.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

dobra fora.

Gracias. To i ja radim (vidi Bobija).

 

7 minutes ago, uini said:

vidi šta kaos kaže za jaramaz, pa mi javi da li je page

Ja sam prosle sezone gledao KKP bas premalo pred kraj sezone.

Tacno je da nikad nisam nesto gotivio Jaramaza, ali odigrao je sasvim korektno ono u Partizanu. Tako da sam malo iznenadjen. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Luchifer89 said:
18 minutes ago, jedibojan said:
K as Kevin the Seraphin?

Ndiaye popust daje?

Bio je Sarafan. Poslata zvanicna ponuda, nacelno pristao i odlucio da, zbog zdravstvenih razloga, ne moze da iznese sezonu u Evropi.

100% provereno, cifru ne pominjem da ne bi bilo tata teme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, leki bg said:

Bio je Sarafan. Poslata zvanicna ponuda, nacelno pristao i odlucio da, zbog zdravstvenih razloga, ne moze da iznese sezonu u Evropi.

100% provereno, cifru ne pominjem da ne bi bilo tata teme.

 

Nista zlonamerno, samo da razjasnim: kazes da je Serafan definitivno otpao iz razloga sto se sam povukao jer ne moze da iznese sezonu? Pitam jer si malo pre toga pisao da je to to ukoliko se ne izjalovi last second... 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Klipan said:

 

Nista zlonamerno, samo da razjasnim: kazes da je Serafan definitivno otpao iz razloga sto se sam povukao jer ne moze da iznese sezonu? Pitam jer si malo pre toga pisao da je to to ukoliko se ne izjalovi last second... 

Tako bilo. Sta ga je nateralo da se predomisli - zna samo on i ljudi oko njega. It's a true story.

 

Edit: Meni je iskreno zao i sto ne dolazi, jer bih

gledao takvog napadaca u Bg, a i jer sam preneo stvaran info koji se nije ostvario.

Edited by leki bg
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Klipan said:

Hvala. Samo me zbunilo sto si u relativno kratkom periodu napisao obe stvari, pa hteo da razjasnim. 

 

Prvi je bio od jutros, ali sam obecao da do popodne necu nigde pisati. Sorry, nije bilo lose namere.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma sve cool. 

Sto se samog Serafana tice, mislim da je jasno da on fizicki vise nije ni delic igraca koji je bio. Jer da jeste, ne bi mi ni dolazili u obzir. A KKP-u je potrebniji igrac koji moze da izgura celu sezonu u punom ritmu. Sa druge strane, kvalitetni centri su retka roba danas, pitanje je sta se moze iskopati. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt, je li moguće da se uopšte priča o ovim imenima...

 

Serafan je brutalan igrač ,ali da je sve u redu nod njega, on bi sada birao između 10ak EL ponuda. Em nije normalna i vrlo je rizičan za svlačionicu, em očigledno ima fizičke probleme. Ako on uslovljava sa nekim češćim odmorima, slabijim treniranjem, onda nije ni čudo što neko ozbiljniji nije zainteresovan. A onda ne znam ni koji će nama, videli smo dobro na slučaju Samarda, kako to izgleda.

Što je najgore, juče čujemo "trač" kako o Serafanu i usput da Trinki baš nije oduševljen. 

 

Uostalom, ako se već imaju neke ozbiljne pare, što ne pričaju sa Raduljicom? Neuporedivo manji rizik, ako je zainteresovan. Ili se okrenuti nekim manje poznatim imenima, ali sam malo više želje za uspehom od pomenutom KSa.

Link to comment
Share on other sites

Serafan je vjeciti anderperformer. 

Ne ide mi ni to da ga je Trinkijeri htio. Njegov forte su bas igraci suprotnih karakteristika.

 

Bio bi interesantan kao veliko ime u ligi i svakako opasan u formi na kraju sezone, ali kao sto je Pokrajac govorio sto ce nam Nikolic dok imamo Skrbica. Sto ce novi Novica pored originalnog.

Link to comment
Share on other sites

@uini

Više se čudim što se zaista dovodimo u vezu sa takvima, nego što ljudi pišu... Posle ovog Voldena je jasno da se cilja na neku tu višu klasu, iako su u pitanju igrači bez EL ili EC sezona.

 

 

Kad već pričamo o centrima, gde je i šta radi Marko Todorović? Imao je lepu sezonu u Huventudu, a ne vidim nigde info da je potpisao za nekoga.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...