Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Quote

"Radimo dosta na poziciji centra, što nam je jako važno. Da dovedemo kvalitetnog igrača na poziciji centra. Kao i na poziciji dva, to su nam dve jako važne pozicije. Vodićemo računa o svakom detalju kao i kod igrača koje smo do sada dovodili", rekao je Ostoja Mijailović za MOZZART Sport i dodao:
"Tražimo izuzetno kvalitetnog igrača na poziciji pet, biće to iznenađenje za sve. Jer nam je jako važna ta pozicija. Imamo nekoliko kandidata. Daćemo sve da dovedemo možda i najbolje moguće pojačanje koje se nudi na tržištu".

 

I Aleksej Nikolić je igrač koji se pominje da bi mogao da napusti crno-bele. Virtus je moguća destinacija.
"On nema izlaznu klauzulu obeštećenja. Bilo je verbalnih kontakata iz pojedinih klubova, koliko bi iznosilo obeštećenje. Moja želja je da Nikolić ostane u Partizanu. Ukoliko odluči drugačije, ima na to pravo, ili stručni štab odluči, odredićemo obeštećenje. To je igrač koji je dosta napredovao. Nikolić voli Partizan kao i njegova publika. Svi želimo da ostane. Ako bude bilo drugačije, sigurno će biti otkupna klauzula, fiksna, koju će klub odrediti".

 

A Ognjen Jaramaz? MOZZART sport je dobio informacije da on ostaje u klubu i da je već dogovorena saradnja.
"Mi smo dogovorili saradnju sa Jaramazom. Samo treba da se ozvaniči".

 

Šta je sa Stefanom Jankovićem, Đorđem Gagićem i Bondžom Sijem?
"Stefan Janković je pod ugovorom. Đorđe Gagić je pod ugovorom. Bondža Si je pod ugovorom. Na stručnom štabu je da donese odluku šta će sa tim igračima. Stručni štab pregovara sa njima".

 

A Nikola Janković i Novica Veličković?
"Nikoli Jankoviću i Novici Veličkovića, njima su ugovori istekli. I o njima će stručni štab dati mišljenje".

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/mijailovic-za-mozzart-sport-trazimo-izuzetno-kvalitetnog-centra-bice-to-iznenadenje-za-sve/333446

Spoiler

za gagića je sprdnja, to sam dodao 😄

 

Edited by Poodle Care
Link to comment
Share on other sites

Meni samo onda nije jasno na kojoj poziciji vide Pejnersa?

Tj deluje mi kao opasno gomilanje igraca bez nekog smisla.

1     MVP, Gordic

1/2 mozda Jaramaz i mozda Pejdz

2    ce dodje

2/3  Pejners?

3/4  Zagor, Si

4 Tomas

4/5 Peca

5 ce dodje, Hajns za sirotinju

 

To je 12 igraca. Ako otpadne jedan od Pejdz / Jaramaz to je 11. Ali ostaje pitanje Alija, Novice, Gagatara, S. Jankele ....

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Marvin said:

Meni samo onda nije jasno na kojoj poziciji vide Pejnersa?

 Tj deluje mi kao opasno gomilanje igraca bez nekog smisla.

1     MVP, Gordic

1/2 mozda Jaramaz i mozda Pejdz

2    ce dodje

2/3  Pejners?

3/4  Zagor, Si

4 Tomas

4/5 Peca

5 ce dodje, Hajns za sirotinju

 

To je 12 igraca. Ako otpadne jedan od Pejdz / Jaramaz to je 11. Ali ostaje pitanje Alija, Novice, Gagatara, S. Jankele ....

 

 

Kontam da ce Painers umesto Bandje na 3

Link to comment
Share on other sites

Pa Pejdž, Badža, Zagor i Stefan imaju još 1 godinu.

 

Sumnjam da će se ući u sezonu bez novih ugovora, ili bar opcije +1, ili u suprotnom procena stručnog štaba koliko koji nam je potreban na kratkom ugovoru i u saradnji sa menadžerom da se nađe novi klub.

 

Novica, Gagić i Nikola ćao, novajlije sigurne, a starosedeoci u zavisnosti od novih ugovora...

 

Peca i Tanas u zavisnosti od priprema videti da li u 12, da li da čekaju šansu ili pozajmica.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, leki bg said:

Pa meni Malkolm nije centar. 🙂

 

E jbg...sad bacas u rebus...ili ne gledas EL 😉

 

U Himkiju igrao iskljucivo centra, u kojoj god kombinaciji visokih.

 

Ukoliko subti tacne informacije, raduje kvalitet potencijalnog centra kojeg trazimo. Samo da ne bude onaj fazon, mogu i ja da kontaktiram Moniku Beluci za dejt, ali jbg...

Edited by Klipan
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...