Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Umalo da nam Muhamed dodje glave, dobro Muhamed i nasa i slobodna.

Refo izmislio dva kosa kad je bilo najpotrebnije, Paige kroz citavu tekmu.

Svidio mi se,ocigledni, dogovor iz svlacionice da se ne komentarisu sudijske odluke, moram biti realan pa reci da su se i komsijski igraci ponasali isto. 

 

Jbg ni jedne ni druge nije isla trojka, pa je to pokvarilo konacni utisak.

 

Siguran sam da ce Rade biti bolji u preostalim tekmama.

Link to comment
Share on other sites

Rade kad je bio mali. 😄 Jebo ga taj cik cak njegov...

 

Čak je i na FC3 krenuo tako, ali je već bio malo u prednosti, pa je prošao. 

To je neki psihički problem, verovatno nekon neke povrede. 

 

 

Edited by uvrnuto
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gledao samo poslednji minut. Dovoljno. :classic_smile:

 

Zabrinuo sam se što uopšte nisam reagovao ni na koš Fajea niti na Zagorovu trojku. Moraću na remont emocija prema KKP na kraju sezone, mnogo me je ova sezona umrtvila. Ali mi je baš drago zbog Zagora. Ajde bre, vadi se iz tog kanala više, crno-belim plemenima treba zaštita Duha sa sekirom.

 

@Ne sam Safete respekat za sliku. :thumbsup: Fala, brate, fala.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

kao što rekoše kolege, drago mi je zbog radeta, bez obzira što je zadojen k'o da ga je dule pravio

ovakve situacije mogu pozitivno da utiču na karijeru a rede valjda ima još nešto da kaže na temu

 

takođe bih pomenuo jaramaza. juče sam gledao veći deo prenosa na nekom umrljanom yt streamu pa nisam merodavan ali prvo poluvreme prve tekme je odigrao skoro besprekorno. šut mu je nekako pravilniji, bolji ili makar sigurniji

 

zvezdaši bacaju 5aka nikoli jankoviću zarad tih off skokova i to je ok.

međutim, moj glavni utisak kod njega je koliko je sklon nesmotrenim, povremeno i glupim odlukama. kada se to spoji sa tehničkim limitima, dobiješ igrača koji baš mora da pruži maksimum u svakom smislu da bi to bilo ok za ekipu

 

u svakom slučaju, imate vi ovde nekolicinu igrača koji bi uz trinki-kontinuitet i jednogodišnja pojačanja mogli da čine ozbiljnu ekipu. oybiljniju od ove danas koja je ozbiljnija od one juče.

 

rispek i za novicu, tu nema ništa novo

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Čestitke na pobedi to prvo.

Drugo

brate mili, Zagorac Rade, šta se desilo momku?  Sav je kao rekreativac neki ispred zgrade, takvi su mu potezi i koraci, gledam ga u kontri 1 na 0 poginu čovek da položi loptu u koš, kad radi skok šut nešto mu se noge iskrive, kolena skupe zauzme onu neku obrnuti Y pozu i pljas, kao kad smo bili klinci ispred zgrade, samo što jebi ga ne radi. Jeste on onu poslednju progodio, al što bi se reklo: Ćorava koka...


treće, ne delim Uinijev pozitivizam, al ako Andrea ostane i ako mu daju para da dovede pojačanja... al opet je to Ostoja blato i ostale SNS svinjarije.


E da još jedna čestitke treneru KK Partizan koji je za par meseci boravka u "republici" Srbiji savladao jezik domicilnog stanovništva na višem nivou od one legende koja bi da bude kralj tom istom stanovništvu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stondisha said:




E da još jedna čestitke treneru KK Partizan koji je za par meseci boravka u "republici" Srbiji savladao jezik domicilnog stanovništva na višem nivou od one legende koja bi da bude kralj tom istom stanovništvu.

Trinkijeri ima hrvatske i crnogorske krvi, znao je pristojno jezik i pre nego što je došao ovde. Navodio je pre da je u detinjstvu često provodio leta u Hrvatskoj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

nije neki naročiti pozitivizam to što smatram da će sledeće sezone igrati bolje nego ove. tj nije ovo neki ozbiljan nivo 

 

mislim da će jaramaz napredovati (ako je to tema?) i da će biti dobar igrač 


Vidi se u malom da ima košarke... takav mu je  stav, onako ispravan košarkaški i tu se sa tobom slažem baš, da ga obidju povrede (pu pu daleko bilo i to) i može da bude kvalitetan bekčić za rotaciju u reprezentaciji


 

Just now, Kosjan Willavić said:

Trinkijeri ima hrvatske i crnogorske krvi, znao je pristojno jezik i pre nego što je došao ovde. Navodio je pre da je u detinjstvu često provodio leta u Hrvatskoj. 



Hvala za ovo nisam znao.

Link to comment
Share on other sites

Just now, kalistenika u rutini said:

 

Stondi brat nas nije gledao u EL :thumbdown:,  dok nas je  Andrea hvalio na srpsko-hrvaCkom. :classic_smile:  



Stigle neke obaveze druge prirode, a nisam u mogućnosti da SK privedem kući bez nekog preteranog cimanja, tako da sam za EL i NBA težak duduk, da ne kažem balvančina 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Stondisha

 

 

to je skroz ok i potpuno te razumem.

evo i ja zbog obaveza sam odgledao svega par nba tekmi jos od finalne serije sas vs hit, hajlajci rulz @McLeod stajl. :classic_biggrin:

cak i pracenje El se proredjuje iz godine u godinu i svodi se uglavnom pored f4 na eventualno neke derbije kola u ligaskom delu tj ispratim fener i ponekad bayern zbog nasih.

czv se u tom takmicenju ne preskace kao i kkP ranije i uvak se nadje vremena.

tako da bi trebalo da iskopas nekog vremena, recimo da das otkaz na poslu i zabatalis obaveze koje zivot znace :classic_biggrin: kako bi se patriotcki posvetio precenju jednog, a mozda i drugog srpskog predstavnika u EL. :thumbup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, uini said:

nije neki naročiti pozitivizam to što smatram da će sledeće sezone igrati bolje nego ove. tj nije ovo neki ozbiljan nivo 

 

mislim da će jaramaz napredovati (ako je to tema?) i da će biti dobar igrač 

 

CIGANIN HVALI SVOGA KONJA

ognjen-jaramaz-of-the-new-york-knicks-sh

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kosjan Willavić said:

Trinkijeri ima hrvatske i crnogorske krvi, znao je pristojno jezik i pre nego što je došao ovde. Navodio je pre da je u detinjstvu često provodio leta u Hrvatskoj.

Docim prestolonasljednik nema srpske krvi, pa mu je teze da nauci 🙂

Da ne spominjem ko je trebao imati vecu zelju da savlada taj isti/gotovo isti jezik

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...