Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

1 minute ago, Del Piero said:

Mozda ce Pionir da se renovira 5 godina.

Ko ga renovira skroz moguce :classic_sad:

 

 

Odajem Ostoji priznanje, svaki put kas pomislim kako ne moze vise da mi ide na zivce on to uspe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

bukvalno gubiš domaći teren na 90% tekmi. biće jako depresivno kad dođe 5-6k ljudi 

 

A 5-6k ljudi je poseta koju sanja jedno 98% evropskih klubova... 

 

Nema šta, odsustvo mozga klasično. Pionir smatram najboljom halom za nas, a ako bi baš postojala neka težnja da se nešto menja, logičnije bi bila kombinacija NBg za ABA i Arena za EC...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, realno *w said:

 

A 5-6k ljudi je poseta koju sanja jedno 98% evropskih klubova... 

 

Nema šta, odsustvo mozga klasično. Pionir smatram najboljom halom za nas, a ako bi baš postojala neka težnja da se nešto menja, logičnije bi bila kombinacija NBg za ABA i Arena za EC...

 

Čisto sumnjam da će KKP igrati ABA mečeve u Areni, to je deo nekog šireg marketinškog spina i narativa koji Ostoja treba da progura. Ne znam tačno šta je u pitanju, jer me mrzi da se udubljujem i pokušavam da provalim -- ali je jasno da bi samo lud čovek igrao ABA u Areni. Očigledno je da pokuša da animira navijače, da pošalje jasan signal da se KKP skroz oporavio (divlja karta za EL, mečevi u Areni, velika zarada na Lendejlu), malo i reklamira sebe.. Čini mi se da je i Čović nekad u prošlosti pričao da je Zvezdin cilj da se u potpunosti preseli u Arenu.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Luchifer89 said:
9 minutes ago, jedibojan said:
Kakav festival zakucavanja

Jaramaz po meni na prvom mestu

Ma decko samo malo da regulise sut i bice bombona

Neka se ugleda na Jankovica 🙂

Edited by jedibojan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Боги said:

Капирам да ће горњи сектор бити затворен 90% текми, а то је ужас на тако великом простору када је у питању Арена.

Вероватно ће отварати за неке европске утакмице, дербије, и звучније на АБА 

Na donji prsten staje 10k. Onomad kad je Zvezda drknula Makabi bio je zatvoren gornji deo, odnosno sektor 400 i bila je odlična atmosfera na utakmici. Sve zavisi od rezultata. Ako Partizan bude imao respektabilan tim i bude dobro igrao biće i navijača. U areni će im biti lakše da odvoje zavađene frakcije. Ne mora uopšte da bude loša priča. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...