Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

3 minutes ago, ... said:

Dakle. Po tekmi, u proseku daje 122% sebe na terenu, 0.93% efikasne srcanosti i moze da pojede vise Emuovih jaja od Granta. 

Na stranu sto uopste Tori nije bolji defanzivac. 

:lol_2: Koliko si ti uveren u ono sto pises.

 

Samo sto Igudalina poenta postojanja nije iskljucivo odbrana bekova.

Kreg je u prvoj postavi samo iz razloga, jer je Dzamal solidno do los defanzivac, a i da se ne bi previse trosio u odbrani. 

 

Znam i ja, Igudala je sav u misicima, bolji u odbrani, a i vise doprinosi protoku, moze da brani od PG do PF, Kreg najvise do SF. 

 

Grant je dobar da se cuva neki visoki igrac, tipa Kavaj, Durent, Dzejms itd. Zbog toga je i doveden. Rotirace se njih dvojica zavisnosti od potreba i fleksibilnosti prema protivnickim timovima.

Link to comment
Share on other sites

I ja pre mislim da ce Craig ostati startna petorka posto Grantu cetvorka jeste primarna pozicija i jeste bolji u branjenju visokih nego bekova. Kod Craiga je suprotno pa je kompatibilniji sa Milsapom i Jokicem. Grant bi po minutima trebao da bude u petorci ako se gleda iz trenutne pozicije, mada su i Bizli i Moris u super poziciji da se nametnu. 

 

Svakako, super potez Denvera, bas korisnog igraca su dobili jako jeftino.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Once guard Avery Bradley clears waivers today, he plans to sign a two-year, $9.7M deal with the Los Angeles Lakers, his agent Bill Duffy of @BDA_Sports tells ESPN. Bradley will have a player option on the second season.

 

Daj tog Korvera da zavrsi karijeru kod kuce. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav vam je trenutno poredak na zapadu za regular season? 

 

Kapiram da su Klipersi glavni favorit za prvo mesto, Juta mi je u top 3, Lejkersi oko 4,5 mesta, Hjuston recimo drugi, Denver 5, GSW Portland 6,7 i SAS će se uvući u PO, Dalas 9, Sac 10, Minesota Pelikani, OKC, Finiks (moguće i pre OKC) i Memfis zakucan za dno? 

Edited by Baron23
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Baron23 said:

Dalas 9, Sac 10, Minesota Pelikani

Dalas nista nije bolji od ovih ekipa. Nisu najbolje uradili ovaj fa.

 

4 minutes ago, Baron23 said:

Memfis zakucan za dno

Oni moguce da ce imati bolju sezonu nego sto se misli.

 

4 minutes ago, Baron23 said:

OKC

Zavisi sta ce sa Brodijem.

 

5 minutes ago, Baron23 said:

Denver 5

Oni su top3. 

 

2 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Poslase Omarija u GSW, Damjan ide u suprotnom smeru.

Plus Burks.

Link to comment
Share on other sites

Uopste mi nije jasno sta jebeno radi GS.

 

Kapiram da su se opredelili za neku ekstremno ofanzivnu kosarku ali oni nemaju ni 1 igraca na rosteru koji moze da igra krilo. 

 

Njima ce trebati defanzivna HOF sezona Greena da ne primaju 120 poena u proseku.

Link to comment
Share on other sites

@... To iza 8 mesta je okvirno, teško je rangirani između 9 i 12, OKC mi je tu negde i sa Brodijem, ne bih se iznenadio da Memfis bude ispred OKC i Finiksa. 

 

Ugl zbog projekcije Jute i GSW TVITER stručnjaci me proglasile najvećom tarabom koja je ikad pratila košarku. 

 

Link to comment
Share on other sites

Okc placa ogroman porez a trejdom PG13 je jasno stavila do znanja da razbijaju tim, da im je dosta ispadanja u 1 rundi i da hoce rebuild. Galo ima ugovor jos ove sezone, to mogu lako trejdovati tokom sezone a Russ jede bas dosta iz salary capa. 

Njega ce trejdovati a uzeti neke igrace sa jakim ugovorom na 1 ili 2 sezone uz dosta pikova.

 

Onda kad su trebali otvoriti novcanik nisu htjeli ili mogli a onda zadnje 3 sezone bas trose ali dzaba.

Vrvt ce probat i Adams i Srodera tokom sezone mada su vec pokusavali ali nema zainteresovanih...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Sector said:

Sto toliko cijenite Jutu? Doveli su samo Bojana i Conleya ili sam nesto propustio?

I Jeff Greena i Mudieja i Ed Davisa, otišli su Fejvors, Rubio, Neto i Korver. 

 

A i bez pojačanja su bili odlični u regular seasonu. 

 

Imaju sistem i rutinu da uzmu i par pobeda više nego što je realno. 

 

Edited by Baron23
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...