Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Just now, uini said:

 

pa to "uveliko" je tri meseca od početka sezone 

Pratio sam ga dobro, jer sam ga imao na fantaziju. On je bio potpuno spreman za igru, cak je postizao i 30+ poena. Neki su drugi razlozi zasto nije dobio vecu sansu u prvom timu, a to samo pop zna. 

Link to comment
Share on other sites

operacija kolena je dobar razlog. drugi dobar razlog je što je ruki koji nije top3 pik pa da narod mora da ga gleda. treći razlog je što pop ima neki svoj proces koji se uglavnom pokazuje kao uspešan. 

 

 

ja verujem da će ove godine igrati 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wook said:

Gledao neko Lonnie Walkera? 

 

Je l' to ponovo Pop iskopao dobrog igraca van lutrije?

 

2016. - Murray, klasa '17. - White. 

Gledao sam ga ja malo.Dobar je u napadu,moze sam sebi iskreirat,odbrana nije losa.Evidentan problem je sto se brzo umara,djeluje kao da nema snage u odredjenim momentima a to u NBA ne prolazi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, ... said:

Meni malo vise Matis. Skroz pametan igrac.

odlican pristup ima klinac 

https://www.nbcsports.com/philadelphia/76ers/after-odyssey-rookie-year-its-time-proper-introduction-sixers-zhaire-smith

Quote

Do I think he can factor into next year? Yes, I do. … His perseverance and love of basketball is completely evident. The kid lives in a gym. Because of that he’s been able to, with the help of Tyler Lashbrook, improve the shot that people questioned. That will be the thing that ultimately makes his package whole. I think that is improving. We saw, albeit in brief glimpses, he’s not gun-shy. He’s not afraid of the stage. He’s not afraid of the environment. He plays. He has that human characteristic, that personality trait, that lets him not worry so much, ‘how’s my shot look? How’s my shot look?' … Then, there is an athleticism that allows him to play defense. 

If we need to do anything, we need to play defense in this city. … And so with Zhaire Smith, I think it’s a huge summer for him, and he understands it completely. 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Walker za razliku od Millsa/Forbesa ima dobru atletiku, ali meni deluje kognitivno ograničen, a takve Pop baš i ne miriše. Forbes i Mills su danas preslikani igrači, mnogo više volim Pattya, ali em je matoriji em ga šut nikako ne sluša tako da bolje imati Forbesa. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, riviera said:

odlican pristup ima klinac

Ne znam koliko si gledao, ali ima igru matorana. On i Zair su odlican tandem. Matis veoma pametno igra pozadi.

 

Steta sto se Shake povredio, imam osecaj da mu daju malo drugaciju ulogu od one koje bi trebalo da igra.

 

Inace, Norvel Pele bi mogao negde da zaigra uskoro. Ima Noel vajb malo u sebi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ... said:

Ne znam koliko si gledao, ali ima igru matorana. On i Zair su odlican tandem. Matis veoma pametno igra pozadi.

 

Steta sto se Shake povredio, imam osecaj da mu daju malo drugaciju ulogu od one koje bi trebalo da igra.

 

Inace, Norvel Pele bi mogao negde da zaigra uskoro. Ima Noel vajb malo u sebi.

 matisa nisam ispratio ali racunam da ni ne trebam jer je filin ruki pa ce ionako presedeti prvu sezonu 😕

nisam siguran da ce oni imati mnogo minuta za preraspodelu u svrhu razigravanje mladjarije sem na kecu gde je raul neto previse nesigurna opcija za rezervnog pleja tima koji pretenduje na osvajanje trofeja.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Wook said:

Moris izgleda hoce da ispali SAS i uzme 15 mil. od NYK za 1 god.

 

Novi DAJ.

 

edit: ako Bullock-ov ugovor izvisi.

 

izgleda kao standardno dizanje cene preko knicksa. sad su potpisali randlea i portisa tako da ne kontam sta bi radili sa mmorrisom

a valjda ne mozes da trejdujes nikoga pre 15og decembra?

 

blef imho.

 

edit dosta bolji barrett ovog puta, mada uglavnom u cetvrtoj cetvrtini. dodavao je dobro celu tekmu 

6/14, 10rebs. 6ast, 1to

 

 

 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Da izvucu assete pre ce za Morisa da izvuku assete nego za Portisa i Buloka.

 

pa dobro ali do tada imas randlea, portisa i morrisa na prakticno istoj poziciji. to nikada ne izadje na dobro. prebice ih bobi sve i ostane sam na PF u there can be only one logici :lol_2:

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Jedan Marcus Moris moze dosta da vredi tamo feb/dec pogotovo kada je ovoliko tight vrh. Marcus valjda moze i na 3 neka s/pf.
A Portis/Randle/Gibson su neke pf/c. Mitcha mi najvise zao od svih.

 

e jesi pokvarena ploča :lol_2:

znam da više vredi ali đe ćeš ga? ne znam baš za morris na SF, malo mi je sprdnja to

 

zašto ti je žao mitcha? on će da deli minute sa gibsonom a malo će i randle na 5 ali ne verujem da će previše

mitch ionako još uvek ne može da ostane duže od 25min na terenu. 15 gibsona i 8 randlea i eto ga

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...