Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Da se Uejdara nije penzionisao mogli ste i njega da potpisete pa da bude Grand Show.

 

Trenutno mi je LAL bolje slozen od LAC, ali LAL je mnogo rizicniji sa istorijatom povreda. Bukvalno da se AD povredi na 2 meseca i krece ljuta borba za PO.

 

Sto se tice LAC poteza, prosle godine bih rekao kakvi shabani, Bruklini, slepci, ali nakon ove godine, gde je Toronto uzeo titulu, mislim da je ovo potez vredan rizika. Ok, Toronto se nije dugorocno ukanalio kao LAC ali osim ako u tim pikovima ne lezi novi Durant, Kobi ili Lebron, ovo je stvarno bila prilika da sklope nikad konkurentniji tim, pa sta urade. 

 

Jbt sad kad vidim diviziju, tek sad SAC nema cemu da se nada, ovako si mogao da da imas kakve takve sanse protiv LAL ili LAC. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AgroUrban said:

 

Trenutno mi je LAL bolje slozen od LAC, ali LAL je mnogo rizicniji sa istorijatom povreda.

 

ovo je i kaos pomenuo a ja ne mogu da razumem zašto tako mislite. kod clippersa ima preklapanja tj više krila nego bekova ali su u usuštini moderno skrojena ekipa. lakersima za sada opet fali šut ako ništa drugo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam stvarno kako Lakersi mogu da budu bolje ''slozena'' ekipa od Clippersa, jedino ako se posmatraju kao kubik drva.

 

Clippersi su ovom osnovom uhatili komotno PO i zamenili su prakticno Gallinaria i SGA sa Kawhiem i PG, imaju ozbiljnog trenera i upravu koja tacno zna sta radi.

 

Lakersi su putujuci cirkus, Pelikani 2.0 koji su doveli Lebrona. Ja njih vidim kao top 5 ekipu na Zapadu jedino ako stakleni Davis bude imao MVP sezonu u suprotnom ce Delgado posle 10 meceva da tera Denija kamenjara, Cousinsa i Kuzmu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nemaju Niksi srece. Kada su se konacno otarasili Mela, stigao im je najveci privatnik Beret. 

 

Interesuje me gde ce biti trejdovan Galo u toku sezone. Ako je vec Dalasu problem treca skorerska opcija, mislim da ne mogu pronaci bolju alternativu. Jos i Evropljanin. Oni vole Evropljane. 

Link to comment
Share on other sites

brate drakarise, mi imamo igrača koji sebe zove iso zo a trener je promovisao svoju filozofiju "keep what you kill", tako da može tek da stane u red 

 

ja mislim da će barrett biti vrlo versatile igrač u neko dogledno vreme, drugačije ne može da uspe. 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

On 7/6/2019 at 11:40 AM, uini said:

jel ovako nekako za sada? 

 

beverly 

george 

leonard 

jamychal green 

harrell 

 

sweet lou 

harkless 

wilson chandler 

zubac 

 

vrlo vrlo zanimljiv sastav 

 

Meni je ovo sumnjivo baš, posebno na 4/5. Malo reći pretanko.

 

 

6 hours ago, AgroUrban said:

 

Procitao sam negde 6-38 summer league?

 

Sa druge strane, ja ne bih zalio sto ste propustili Ziona, mislim da ce biti veca bustara od RJa. 

 

Ja sam uveren da će Zion biti bolji od RJa. Kod RJa očekujem baš raspad prve sezone, onda jbg, videćemo koliko je u stanju da napreduje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@LordOfTerror @uini, u vezi poslozavanja ekipa LAL vs LAC. 

 

Onako na papiru, LAL mi deluje nekako kao ozbiljna masina gledajuci raspored po pozicijama, jer svako ima vremena da bude na poziciji sa kojom ce da iskoristi svoje prednosti. LBJ, AD + Bugi na terenu u napadu mogu da naprave ozbiljan picvajz svakome. Sa druge strane, deluje mi da moraju da se prave neka prilagodjavanja kada su i PG i KL na terenu, tipa Pidži sad ide na SG? Kako god, onako odoka, deluje mi da mozda komparativne prednosti nece biti bas iskoriscene. Takodje, ocekivao sam da LAC pojaca i poziciju 5. 

 

 

Sa druge strane, sve to pada u vodu ako LBJ ili AD proklizaju u nekom periodu, na ovakvom Zapadu ne moze samo jedan od njih da vuce do PO, bukvalno ce im i SAC biti izazov. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...