Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Just now, Drakaris said:

Napisao sam, ako Hjuston zeli da radi neki trejd, moraju da se rese CP3, na koji nacin ce da rese je nebjtno. Sustina je da bi davanjem Kapele i Gordona sebe dodatno unistili, a Dejvisu ne bi mogli dati novi ugovor. 

Naravno da nije nebitno.

 

Posto predlazes da treba da se rese, daj neki primer kako. Mozes ovo da ponavljas milion puta, dok ne das primer kako nista mi ne znaci.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

Sustina je da bi davanjem Kapele i Gordona sebe dodatno unistili, a Dejvisu ne bi mogli dati novi ugovor. 

 

umesto capele harden i deda paul dobiju davisa i to bi ih uništilo?

gordon jeste gubitak ali je hjuston pokazao da ume da iskopa no name igrače kao onog housea koji rade posao

 

ja to više vidim kao raketno spasenje nego kao uništenje

 

 

@Malkolm Brogdon

 

W7k3.gif

Edited by uini
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, uini said:

edit @HAMMER 

celu prethodnu stranu pričamo o opciji koja postoji za hjuston i trejd davisa  : i

ma ja sam se zakacio za konstataciju da hjuston ne bi bio u situaciji da produzi dejvisa dogodine kad mu istekne ugovor ako se ne ratosiljaju pola sto je u sustini tacno. prvo morali bi debelo da preplate dejvisa a posle da strepe dal ce da produzi jel realno covek moze da bira gde ce da igra.

nerealno mi je da mori krene u avanturu dejvis.

Link to comment
Share on other sites

To bi bio mnogo rizican potez Hjustona, slazem se. Bio bi opravdan ako se osvoji titula, a raspakivanje slijedi vjerovatno ubrzo koji god scenario da se desi. 

U scenariju da GSW ostane bez Durenta i Tompsona i da ostali na zapadu ne ojscaju ovakav Hjuston bi bio favorit zapada. 

Ali sa dosta mocnih igraca na trzistu i AD pride u trejd paketu da li ce tako i ostati.

 

Mori bi bar uzimanjem AD obezbjedio da se Klipersi, Lejkersi ili cak Pelikansi ne pojacaju dovoljno da budu prijetnja njima samima. 

Link to comment
Share on other sites

da budem iskren ja nisam pobornik ideje davanja celog tima za dejvisa i jebe mi se sto lebron nema vremena da ceka. nekako bi mi poetska pravda bila da trejdujemo lebrona za dejvisa i pokusamo sa jos nekim free agentom. verujem da ce svi mladi igraci lejkersa biti barem rol plejeri. ako bi mogli da dobijemo nesto a lebrona, nagovorimo kembu ili kajrija, pokupimo kavija ekipa bi bila bombona, a pelinkovac menadzer veka  🙂

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

De ste ljudi, nemam neta pa ne ulazim na forum. Kapiram da Mikija jos drzi delirijum dok MB kidise na Kera 😁 

 

Jel pisao sf o draft prospektima, to me jedino zanima da procitam, ovo finale je nebitno? 

Link to comment
Share on other sites

Nema sta Golden State da trazi i bez Thompsona. I ovaj brejk su uzeli jer je Toronto mnogo lose sutirao. Opet, mnogo vredan brejk jer sad mogu da odmore vazne igrace u sledecoj utakmici, taj tim moze da dobije bilo koga u gostima samo da se pojave Thompson ili Durant u beast modu.

 

U vezi sledece sezone, mislim da Boston ne bi trebalo da se zalece na AD. Njima je veliki plus sto Irving odlazi, sa Haywardom, Tatumom, Horfordom, Brownom, Smartom i nekim dobrim igracem sa klupe oni mogu da budu samo mnogo bolji. 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Nema nista od Klaya,odmoriti nocas startere,posebno Iggya

Uprkos mom strahu od gubljenja opklade, nadam se da ce GSW officials ostati pri stavu da Klay ne igra vcras...nije propustio plej of mec ikad bla bla, ali mogu Raptorsi doma i na misice da se reše.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...