Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

23 minutes ago, Harmonika said:

jos da im se pridruze premijerka i minstar Toma Mona, prodje vek:classic_biggrin:

jbi ga, meni ono njegovo pisanije u kuriru mnogo dubokoumno, ne kapiram ga,i ne pokusavam:classic_blush:

Pa šta ima da se pokušava, iste teme kao uvek, zato što je tu uvek sve isto. Jedan piša po ostalima, a oni mu radosno aplaudiraju, i tvrde da ih ta aktivnost u stvari greje, a ko drukčije kaže, kleveće i laže  :roflmao:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Inače kada sam pisao onu listu potencijalnih "kolona" možete toj listi da dodate još dve nove.

 

Prva je Zelenović i nekih 20+ "pokreta"  prave tu neku zelenu inicijativu. A druga je koalicija Nove Stranke i zaboravih ime Bastaćevog pokreta.

 

Sa toliko lista Vučić dobija izbore u BG bez problema. Jednostavno će ta gomila lista da pojede gomilu glasova koji će ostati ispod cenzusa pa će pola od toga da uzme SNS. Prošli put mislim da je 20% glasova propalo od čega je pola na kraju otišlo Vučiću. Prvu pobedu nad njim ćemo čekati na opštinske izbore u ovim urbanim BG opštinama i možda NS. On će na ovim gradskim da pokrade na periferiji koliko mu treba i doguraće do 51%.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Klotzen said:

Inače kada sam pisao onu listu potencijalnih "kolona" možete toj listi da dodate još dve nove.

 

Prva je Zelenović i nekih 20+ "pokreta"  prave tu neku zelenu inicijativu. A druga je koalicija Nove Stranke i zaboravih ime Bastaćevog pokreta.

 

Sa toliko lista Vučić dobija izbore u BG bez problema. Jednostavno će ta gomila lista da pojede gomilu glasova koji će ostati ispod cenzusa pa će pola od toga da uzme SNS. Prošli put mislim da je 20% glasova propalo od čega je pola na kraju otišlo Vučiću. Prvu pobedu nad njim ćemo čekati na opštinske izbore u ovim urbanim BG opštinama i možda NS. On će na ovim gradskim da pokrade na periferiji koliko mu treba i doguraće do 51%.

U urbanim delovima NS je izgubio...odavno. problem je okolina...gde kradu nemilice za sitne pare..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/9/2021 at 9:40 AM, Devil In My Pants said:

Mislim da ce sns ipak izgubiti izbore u BG a zrtveno jagnje ce biti nesretni Sapic. Ne zato sto ovaj ne moze pokrasti,nego mi sva ova desavanja daju smernice da je neko od preko resio da umilosti opoziciju...Esad, kako ce oni to iskoristiti to je na njima, ali ocekujem kraj sns-a za 2-3godine...Prosto mi nezamislivo da dozvle nekom da krade 15g i da ostane na vlasti...svima je sve jasno..

Ne znam samo na cemu se zasniva ovaj optimizam kada na prethodnim izborima opozicija nije mogla da pobedi u opstinama kao sto su Vozdovac ili Savski Venac. 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, DJORDJE said:

Ne znam samo na cemu se zasniva ovaj optimizam kada na prethodnim izborima opozicija nije mogla da pobedi u opstinama kao sto su Vozdovac ili Savski Venac. 

Proslo je vremena od tad, na proslim nisu ni ucestvovali, a sns je pao u ocima Beogradjana.

 

Najbitnija stavka..mislim da ih za picetak ni USA ne zeli, samim tim baba Merkel mora da hendluje i prepusti BG..ovo je zicer ako imaju bar malo mizga i ako budu slusali ambasadu kako treba 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Devil In My Pants said:

Proslo je vremena od tad, na proslim nisu ni ucestvovali, a sns je pao u ocima Beogradjana.

 

Najbitnija stavka..mislim da ih za picetak ni USA ne zeli, samim tim baba Merkel mora da hendluje i prepusti BG..ovo je zicer ako imaju bar malo mizga i ako budu slusali ambasadu kako treba 😁

Baba Merkel ide u penziju na jesen, pa je ni ne tangira mnogo to ko ce da vlada u ovom pasaluku, a opozicije koja bi mogla da privuce bar deo apstinenata koji ne zele da biraju manje zlo - NEMA.:default_coffee:

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Milenko Puzigaca said:

Eh, ne znam ko je Lukas, pretpostavljam "Aca", a što se drugog tiče, pisanje i govorenje su različite aktivnosti, i ne mora da znači da onaj ko ume da piše ume i da govori, naročito pred masom. U stvari je strah od javnog nastupa najveći strah od svih strahova ikada, tako kažu "stručnjaci" :classic_rolleyes:

 

istina, lukas dok peva to radi razumljivo steta sto ga narod slusa i kad nesto prica

 

basaru bar mogu da citaju ako im smeta sto frflja u retkim trenucima kada ga pozovu da kaze nesto ako se ne varam da su ti trenuci retki

 

nego, sjajno je sto se kronos dosetio da ih uporedi - bar neka slicnost izmedju dva :ajme:

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Milenko Puzigaca said:

 

........Pa tu od kad se neko rodi, jedino što većina radi je da pokušava da u njemu ubije i najmanji nagoveštaj različitosti i  o kakvim se  tu likovima radi koji čine većinu "glasača".

 

Čemu sve ovo, pa go Vučić, go, gazi, gazi to, ha ha ha ha...

 

 

ovo moze da dovede u zabludu

 jer sta ako ti neko posalje sendvic, kakav sendvic...ma milion sendvica (basara)

 

 

A ozbiljno govorec nije da mislim da bilo ko zasluzuje neki los zivot, neuredjenu i korumpiranu drzavu, pokvarene politicare

...to jedino ako bas insistira na svemu tome - zato uvek AV. 

 

...on je hrabar, mudar, ludo gazi :lol_2:

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Devil In My Pants said:

Proslo je vremena od tad, na proslim nisu ni ucestvovali, a sns je pao u ocima Beogradjana.

 

Najbitnija stavka..mislim da ih za picetak ni USA ne zeli, samim tim baba Merkel mora da hendluje i prepusti BG..ovo je zicer ako imaju bar malo mizga i ako budu slusali ambasadu kako treba 😁

SNS je pao u ocima ali je isto tako i sve ono sto se naziva opozicija. Mogu Bosko i Jeremic da uzmu neki glas od tvrdokornih radikala koje je AV izdao , ali ostali svi zajedno nemaju sanse da isteraju iz kuce ogroman broj ljudi koji ne glasa.

Na pomoc iz inostranstva ne bih racunao, osim ako Sulejman ne pocne da pravi neka veca sranja po komsiluku, a u to sumnjam, jer je dobro naucio lekciju iz 90tih.

Link to comment
Share on other sites

@DJORDJE Da li ti živiš u Beogradu?  Da li znaš koliko Beograđana ne voli Vesića? 

 

Da li znaš kako danas izgleda Trg Republike, i koliko se dugo radila Dušanova ulica na Dorćolu i ne samo ta ulica već sve gde su kopali..

 

Da li znaš da je pomeren rok za završetak radova na samoj Trošarini?

 

Na prošlogodišnjim izborima izlaznost u Beogradu je bila 30 %.

 

Neka bude i 3 pa i 4 kolone opozicionih stranaka za beogradske izbore, ljudi će glasati za njih.

 

Sve opozicione stranke mogu bez problema da pokriju sva biračka mesta u Beogradu...a posle izbora mogu da se udruže te kolone i da tako preuzmu vlast od sns-a.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U Beogradu kao uostalom i u ostatku Srbije ima mnogo više opziciono nastrojenih gradjana nego glasača za opoziciju ....

Zašto je to tako, trebalo bi da bude prvo pitanje za lidere opzicionih stranaka umesto sitnog podmetanja klipova jednih drugima i zauzimanja pol pozicije za neka postSNS vremena ...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devojka Luke Razića said:

@DJORDJE Da li ti živiš u Beogradu?  Da li znaš koliko Beograđana ne voli Vesića? 

 

Da li znaš kako danas izgleda Trg Republike, i koliko se dugo radila Dušanova ulica na Dorćolu i ne samo ta ulica već sve gde su kopali..

 

Da li znaš da je pomeren rok za završetak radova na samoj Trošarini?

 

Na prošlogodišnjim izborima izlaznost u Beogradu je bila 30 %.

 

Neka bude i 3 pa i 4 kolone opozicionih stranaka za beogradske izbore, ljudi će glasati za njih.

 

Sve opozicione stranke mogu bez problema da pokriju sva biračka mesta u Beogradu...a posle izbora mogu da se udruže te kolone i da tako preuzmu vlast od sns-a.

Ne zivim u BG ali dolazim 2-3 puta godisnje sa izuzetkom prosle godina. Da li je Vesic nepopularniji i od Sinise Malog? Znam za sve raskopane ulice, Skadarliju, poslednih 15 godina grad je konstantno raskopan. Da li mislis da ce ti koji mrze Vesica masovno izaci na izbore da podrze Djilas?:classic_smile:

Ako su neki zaboravili ja se i dalje secam kako je bio popularan zbog Bus plusa i Bulevara. Ova opozicija nije u stanju da pobedi u centralnim gradskim opstinama, sto nije bio slucaj cak ni u doba kada  je Milosevic slavljen kao Hrist spasitelj, a stvarno me zanima kako planiraju da osvoje vecinu u Barajevu i drugim opstinama gde SNS uzima preko 50%. Ne sumnjam ja da opozicija moze da pokrije sva biracka mesta, ja pitam kako ce da nateraju amorfnu masu koja sedi kuci da glasa za njih.

Edited by DJORDJE
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, mare80 said:

U Beogradu kao uostalom i u ostatku Srbije ima mnogo više opziciono nastrojenih gradjana nego glasača za opoziciju ....

Zašto je to tako, trebalo bi da bude prvo pitanje za lidere opzicionih stranaka umesto sitnog podmetanja klipova jednih drugima i zauzimanja pol pozicije za neka postSNS vremena ...

ovo je kljucni problem..zato Vucic dobija izbore, en zato sto vecina glasa za njega, vec zato  sto vecina i ne izlazi, niti bi izasla cak i da aktuelna opozicija izadje..to su bar izbori 2016 pokazali..dobro, ima tu jos faktora, sluzi se Vucko svim i svacim..ali, poenta je, sve i d aimamo fer i legalne izbore, imali bi malu izlaznost od 40% uvr glave, od toga bi Vucic psoteno dobio svojih 25..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DJORDJE said:

... Ova opozicija nije u stanju da pobedi u centralnim gradskim opstinama, sto nije bio slucaj cak ni u doba kada  je Milosevic slavljen kao Hrist spasitelj, a stvarno me zanima kako planiraju da osvoje vecinu u Barajevu i drugim opstinama gde SNS uzima preko 50%. Ne sumnjam ja da opozicija moze da pokrije sva biracka mesta, ja pitam kako ce da nateraju amorfnu masu koja sedi kuci da glasa za njih.

 

Planiraju da osvoje većinu tako što će ljutito napisati dva tvita posle prve jutarnje kafe u 14h iz bašte nekog dorćolskog kafića. Kreteni koji sebe nazivaju opozicijom su ovo što sam upravo napisao - kreteni. Misle da na talasima stare slave mogu da nešto urade, a nije im jasno da ih većina koja ne glasa smatra delom sistema koji je radio ono protiv čega se navodno sada zalažu. Dok tzv. opozicija to ne ukapira, dok se ne opere, ne uljudi i ne civilizuje se, mogu samo da se slikaju i da napišu svoja dva energična tvita ili ostala sranja po tzv. društvenim mrežama. Zato ja nemam te тњитере, instagrame i ostala govna za govnare. Takve će pobeđivati likovi kao što su Beli sa konjem u paketu, onaj zgrčeni ombudsman, dr Gangula iz Nambije i slični likovi.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

@DJORDJE Beograđani ne vole Vesića. On je na listi br. 1 kada je u pitanju popularnost, tj nepopularnost političara u Beogradu. 

 

SSP nije jedina stranka koja će izaći na izbore, biće tu i drugih stranaka.

 

@DJ_Vasa DS, SSP, NS, pa i Dveri obilaze sve beogradske opštine i obilaze sve opštine u Srbiji. Ne sede u beogradskim kafićima.

 

Ne pišu po ceo dan tvitove. Razgovaraju sa biračima. 

 

Da li imaš neku ideju, kako treba da se operu, uljude i civilizuju?   

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devojka Luke Razića said:

@DJORDJE Beograđani ne vole Vesića. On je na listi br. 1 kada je u pitanju popularnost, tj nepopularnost političara u Beogradu. 

 

SSP nije jedina stranka koja će izaći na izbore, biće tu i drugih stranaka.

 

U globalu nase misljenje se razlikuje u tome sto ti mislis da Vicic pobedjuje zbog kradje, a ja mislim da pobedjuje jer ima stado koje ga verno prati i izlazi na izbore. Neko je ovde pricao kako ne poznaje nikoga ko glasa za SNS.:lol_2:

Pa pola moje familije ga obozava , a druga polovina nesto neuverljivo neutralna.:classic_smile: 

Od poznanika svi koji su bili nekada u SPS-u a posle u DSS-u ,sada svi uz Vucica, mada i dobar deo onih iz DS-a. Nisu samo Saper i Krstic preleteli, nego i dobar deo naroda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Devojka Luke Razića said:

...

 

@DJ_Vasa DS, SSP, NS, pa i Dveri obilaze sve beogradske opštine i obilaze sve opštine u Srbiji. Ne sede u beogradskim kafićima.

 

Ne pišu po ceo dan tvitove. Razgovaraju sa biračima. 

 

Da li imaš neku ideju, kako treba da se operu, uljude i civilizuju?   

 

 

Ne znam koliko ih obilaze, a za marketinške savete mogu da se obrate onima što reklamiraju dostavu kineske hrane, nude vodoinstalaterske usluge ili otkupljuju staro gvožđe. Za njih je bar neko čuo.

 

Što se tiče pranja, mogu da počnu od sapuna, vode i paste za zube, eventualno neki dezodorans, da malo počiste stranke od onih što su umešani u skandale, a što se tiče civilizovanja, ne znam kako se preispoljni fašisti tipa Zveri uopšte mogu i civilizovati, niti šta oni koji glume prozapadno orijentisane političare traže sa takvima. Mogu usput da se otresu i druga Lukašenka i druga Putina u paketu, zatim i brata Sija i sultana Erdogana, da se malo distanciraju od nindža u limuzinama nemačke proizvodnje i od kosovarenja. Mogli bi malo i da pomere d*** i da ljube u isto one iz stranih ambasada da ih prime kako bi im objasnili da nema više sedenja na dve stolice, tj. da ih uvere na neće prosjačiti evropske pare za renoviranje dva školska WC-a dok istovremeno bacaju pare na ruske leteće kante. Da ne bude zabune, sve ovo se radilo i u njihovo vreme, pa računam da neko to ipak pamti.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, DJORDJE said:

U globalu nase misljenje se razlikuje u tome sto ti mislis da Vicic pobedjuje zbog kradje, a ja mislim da pobedjuje jer ima stado koje ga verno prati i izlazi na izbore. Neko je ovde pricao kako ne poznaje nikoga ko glasa za SNS.:lol_2:

Pa pola moje familije ga obozava , a druga polovina nesto neuverljivo neutralna.:classic_smile: 

Od poznanika svi koji su bili nekada u SPS-u a posle u DSS-u ,sada svi uz Vucica, mada i dobar deo onih iz DS-a. Nisu samo Saper i Krstic preleteli, nego i dobar deo naroda.

On ima glupo stado, ali opozicija ima prepametno stado za koje moras biti perfektan...bez jedne mrlje u karijeri....

 

Ovaj drugi pasus je totalna izmisljotina...Nema sanse jedan glasac DS-a da bi glasao za sns, ima jedino preletaca, tu se slazem...Npr od moje zene brat neki od jbm li ga cega...ima funkciju u policiji za vreme DS-a...i onda ga kecali i presao naravno sad kod Vulina i eno dobio kancelariju u BG a inace je radio u NS ceo zivot. Kaze sansa karijere...e zbog takvih su nase sanse kao drzave nikakve da se dignemo sa dna tabele Evrope.

 

Narod apsolutno nije preleteo iz DS u sns to je teski nonsens...i naravno da ce dobiti kradjom a ne stadom...ako znas bilo kog iz sns-a i kako rade, ovakve gluposti ne bi pisao..

10 hours ago, DJ_Vasa said:

 

Planiraju da osvoje većinu tako što će ljutito napisati dva tvita posle prve jutarnje kafe u 14h iz bašte nekog dorćolskog kafića. Kreteni koji sebe nazivaju opozicijom su ovo što sam upravo napisao - kreteni. Misle da na talasima stare slave mogu da nešto urade, a nije im jasno da ih većina koja ne glasa smatra delom sistema koji je radio ono protiv čega se navodno sada zalažu. Dok tzv. opozicija to ne ukapira, dok se ne opere, ne uljudi i ne civilizuje se, mogu samo da se slikaju i da napišu svoja dva energična tvita ili ostala sranja po tzv. društvenim mrežama. Zato ja nemam te тњитере, instagrame i ostala govna za govnare. Takve će pobeđivati likovi kao što su Beli sa konjem u paketu, onaj zgrčeni ombudsman, dr Gangula iz Nambije i slični likovi.

Ajde ovde da svako upise koga bi hteo za predsednika Srbije i gradonacelnika Beograda. Posto je ocigledno da jedino to mogu da rade sapic i vucic i da od njih nema boljih a opozicija se pljuje na tone...pa eno vam Palma na tanjiru ...i sta je uradio narod?? dosta afera na tanjiru i narod..ma nema nista od toga, opozicija nista ne radi.... realno problem opozicije jeste sto ima bas ''pametne'' glasace koje ne mozes prevariti...

 

Evo, pisite vase kandidate..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Devojka Luke Razića said:

@DJORDJE Beograđani ne vole Vesića. On je na listi br. 1 kada je u pitanju popularnost, tj nepopularnost političara u Beogradu. 

 

SSP nije jedina stranka koja će izaći na izbore, biće tu i drugih stranaka.

 

@DJ_Vasa DS, SSP, NS, pa i Dveri obilaze sve beogradske opštine i obilaze sve opštine u Srbiji. Ne sede u beogradskim kafićima.

 

Ne pišu po ceo dan tvitove. Razgovaraju sa biračima. 

 

Da li imaš neku ideju, kako treba da se operu, uljude i civilizuju?   

Kakvi bre izbori??? Zar su se izborni uslovi toliko popravili da se sad izlazi na izbore???

 

Neće valjda izdati sveti bojkot?? Sigurno se prodali!!

 

Ili je konačno došlo iz dupeta u glavu da je bojkot bio najbesmislenija stvar još od 97'? Zabijanje glave u pesak, skidanje gaća da Vučićeve horde oplode brže, jače, bolje bez ikakvog otpora, a jedan čovek da preuzme celu opoziciju...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Devil In My Pants said:

On ima glupo stado, ali opozicija ima prepametno stado za koje moras biti perfektan...bez jedne mrlje u karijeri....

 

Ovaj drugi pasus je totalna izmisljotina...Nema sanse jedan glasac DS-a da bi glasao za sns, ima jedino preletaca, tu se slazem...Npr od moje zene brat neki od jbm li ga cega...ima funkciju u policiji za vreme DS-a...i onda ga kecali i presao naravno sad kod Vulina i eno dobio kancelariju u BG a inace je radio u NS ceo zivot. Kaze sansa karijere...e zbog takvih su nase sanse kao drzave nikakve da se dignemo sa dna tabele Evrope.

 

Narod apsolutno nije preleteo iz DS u sns to je teski nonsens...i naravno da ce dobiti kradjom a ne stadom...ako znas bilo kog iz sns-a i kako rade, ovakve gluposti ne bi pisao..

 

Sedi, udahni duboko, procitaj sta si napisao, pa barem pokusaj da razmislis. 

Sta kazes, ima preletaca ali nema sanse da bi glasali za SNS. Bilo im je lako da zamene clansku kartu ali glas SNS-u nikada.:roflmao:

Jbt. ovo je teorija zavere za nize razrede osnovne skole i  posle se cudite zasto Vucic odere na izborima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Devil In My Pants said:

...

 

Ajde ovde da svako upise koga bi hteo za predsednika Srbije i gradonacelnika Beograda. Posto je ocigledno da jedino to mogu da rade sapic i vucic i da od njih nema boljih a opozicija se pljuje na tone...pa eno vam Palma na tanjiru ...i sta je uradio narod?? dosta afera na tanjiru i narod..ma nema nista od toga, opozicija nista ne radi.... realno problem opozicije jeste sto ima bas ''pametne'' glasace koje ne mozes prevariti...

 

Evo, pisite vase kandidate..

 

Valjda kandidat prvo treba da se pojavi i da uđe u trku. Bilo je na ovoj istoj temi licitiranja, počevši od Njoleta, zatim neki glumci, pevači, Šabić, predsednik SANU ANUS-a i tome slično, al' tu ima jedna falinka - ako navedeni ne žele da se kandiduju ni za koju funkciju, govoriti o njima je izlišno. Nek se pojavi ko hoće, kaže šta ima, pa da vidimo. Zaista ne vidim nikakvu razliku između toga da li krade neki Pera ili Mika, al' kad počne sa jasnim distanciranjem od onih sa istoka u paketu, plus neki pozitivan signal upućen onima u EU, SAD i NATO, onda možemo da počnemo bilo kakav razgovor o davanju glasa. Ekipa koja sprovodi istu politiku i koja je do sada imala prilike da krade može da gače i kvače do sutra ili da se kao veliki deo DS-a, D-SS-a i sličnih utopi u vladajuću ekipu. Ako sami ne love sopstvene falinke, zašto bi iko tome posvećivao i minut svog slobodnog vremena?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DJORDJE said:

Sedi, udahni duboko, procitaj sta si napisao, pa barem pokusaj da razmislis. 

Sta kazes, ima preletaca ali nema sanse da bi glasali za SNS. Bilo im je lako da zamene clansku kartu ali glas SNS-u nikada.:roflmao:

Jbt. ovo je teorija zavere za nize razrede osnovne skole i  posle se cudite zasto Vucic odere na izborima.

On je politicar, nije obican narod. Ko glasa za DS i ko uzima njihov sistem vrednosti koji i danas imaju,on sigurno nece glasati za sns,NEKO KAO JA.

 

Politicari su medjutim govna,naviknuta na privilegovan zivot i kad im se to oduzme onda pucaju po savovima. Glasaci DS-a su mahom ljudi koji ne zavise od drugih, zato mogu da koriste svoj mozak da vide za koga da glasaju. Stranku vise cine glasaci nego politicari koji su u stranci, gde ne mozes  pratiti svakog i sta mu je interes. Uglavnom DS se procistio.

 

Djordje tebi savetujem da glasas za sns, delujes mi da si im najblizi po ovom odgovoru koji si dao 😎

1 hour ago, DJ_Vasa said:

 

Valjda kandidat prvo treba da se pojavi i da uđe u trku. Bilo je na ovoj istoj temi licitiranja, počevši od Njoleta, zatim neki glumci, pevači, Šabić, predsednik SANU ANUS-a i tome slično, al' tu ima jedna falinka - ako navedeni ne žele da se kandiduju ni za koju funkciju, govoriti o njima je izlišno. Nek se pojavi ko hoće, kaže šta ima, pa da vidimo. Zaista ne vidim nikakvu razliku između toga da li krade neki Pera ili Mika, al' kad počne sa jasnim distanciranjem od onih sa istoka u paketu, plus neki pozitivan signal upućen onima u EU, SAD i NATO, onda možemo da počnemo bilo kakav razgovor o davanju glasa. Ekipa koja sprovodi istu politiku i koja je do sada imala prilike da krade može da gače i kvače do sutra ili da se kao veliki deo DS-a, D-SS-a i sličnih utopi u vladajuću ekipu. Ako sami ne love sopstvene falinke, zašto bi iko tome posvećivao i minut svog slobodnog vremena?

Pa bili su mnogi i niko ne valja,ni novi ni stari.Ajde sacekacemo da se Isus spusti pa cemo videti da li odgovara vasem sofisticiranom ukusu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...