Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

Eto ja pre  neki dan napisao na FB kako bi Srbija trebala da zatrazi prijem u Britanski Komonvelt. Nakon toga pljuste komentari kako nas Britanci ne vole i kako su oni zapravo genocidan narod??? I taj doticni je iz Narodne Stranke. 

Pa jeli to alternativa u Srbiji??? 

A posle hocemo da nas ti Britanci podrzavaju po pitanju Kosova!!!! 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

Verovatno su bili zaposleni po ugovoru na određeno. Taj štos se koristi u mnogim državnim instutucijama uz neke varijacije, ali zavisi od tipa instutucije i od njenih specifičnosti.

Moguce ali obzirom na ceo post gde pise da su zavrsavali fakultete kada je bilo trazeno zanimanje sam stekao utisak da su bili za stalno zaposleni jel su se tako ranije zaposljavali.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Zvezdarac said:

Moguce ali obzirom na ceo post gde pise da su zavrsavali fakultete kada je bilo trazeno zanimanje sam stekao utisak da su bili za stalno zaposleni jel su se tako ranije zaposljavali.

Mene je povuklo to što piše da su sadašnji direktori u pitanju, a ko zna, možda su bili višak u prethodnim školama. Ne tvrdim da sam u pravu, samo nagađam.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Vince Carter said:

U Srbiji ne postoje fabrike za motanje kablova.

Tehnicki - u pravu si: proizvodnja kablova i povezivanje istih u klastere za automobile nije isto.

Pored kablovskih snopova,kucnih niskonaponskih kablova do 0.4 proizvode se i kablovi iz energetike za prenos 10/04, 135/04, 10/ 04, 400/04... KW.

Drage volje cu pojasniti ziteljima onih raznobojnih zgrada na Bezanijskoj Kosi i onima na potezu od  Grcica Milenka do Arhitektonske Skole.

Mi, Koncarci, zavrsili posao dok su ovi iz Tesle jos tumacili plan.

:default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Darth Bane said:

Eto ja pre  neki dan napisao na FB kako bi Srbija trebala da zatrazi prijem u Britanski Komonvelt. Nakon toga pljuste komentari kako nas Britanci ne vole i kako su oni zapravo genocidan narod??? I taj doticni je iz Narodne Stranke. 

Pa jeli to alternativa u Srbiji??? 

A posle hocemo da nas ti Britanci podrzavaju po pitanju Kosova!!!! 

Pa šta si očekivao na fejsbuku? Većinu tamo čine oni koji kad se sa ulica ukloni đubre, deru se da im ga vrate. To je bolest. Mlađe generacije su odavno odatle otišle, a ostale su patetične frustrirane drtine koje ne znaju odakle su šuplje, pa se onda deru tamo non stop. I to ignorisati. Jedino ako hoćeš malo da ih provociraš i pališ, to podržavam, pena da im krene na usta i na tastaturu :roflmao:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milenko Puzigaca said:

Pa šta si očekivao na fejsbuku? Većinu tamo čine oni koji kad se sa ulica ukloni đubre, deru se da im ga vrate. To je bolest. Mlađe generacije su odavno odatle otišle, a ostale su patetične frustrirane drtine koje ne znaju odakle su šuplje, pa se onda deru tamo non stop. I to ignorisati. Jedino ako hoćeš malo da ih provociraš i pališ, to podržavam, pena da im krene na usta i na tastaturu :roflmao:

Nema vece provokacije za njih nego kad im kazes da su Englezi ljudine! To im je gore nego kad kazes da je Kosovo nezavisno????

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milenko Puzigaca said:

Pa šta si očekivao na fejsbuku? Većinu tamo čine oni koji kad se sa ulica ukloni đubre, deru se da im ga vrate. To je bolest. Mlađe generacije su odavno odatle otišle, a ostale su patetične frustrirane drtine koje ne znaju odakle su šuplje, pa se onda deru tamo non stop. I to ignorisati.

 

91a.jpg

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Darth Bane said:

Nema vece provokacije za njih nego kad im kazes da su Englezi ljudine! To im je gore nego kad kazes da je Kosovo nezavisno????

Pa to je zato što im je pčelata na kapata i ne vole da ih se podseća na ono što nikada neće biti, a evo i zašto: 

 

 

Samo nastavj da ih nerviraš, to je baš super da se čovek zabavi :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Milenko Puzigaca said:

Pa to je zato što im je pčelata na kapata i ne vole da ih se podseća na ono što nikada neće biti, a evo i zašto: 

 

 

Samo nastavj da ih nerviraš, to je baš super da se čovek zabavi :lol_2:

 

Zli Englezi im nisu dali da se prosire do Karlobaga, Ogulina, Karlovca i Virovitice te usput nekaznjeno pobiju par miliona ''ustasa, *alija i *iptara''. :kece:

 

 

5 hours ago, Darth Bane said:

Nema vece provokacije za njih nego kad im kazes da su Englezi ljudine! To im je gore nego kad kazes da je Kosovo nezavisno????

Primetio sam da cak i Amerikance te Nemce manje mrze od Engleza. 

 

Od njih mozda vise mrze samo ''ustase'', ''*alije'', ''*iptare'' i ''zute drugosrbijanske automotosoviniste''. :kece:

Edited by FrediB
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/24/2021 at 1:13 PM, Darth Bane said:

Mama Mia - to je zaista tako u Srbiji.

 

znam da je tako, nije to tajna...

pitala sam zbog cega niko nije seo i resio da takvo ponasanje promeni, npr. prethodnik

 

...naime, cudila sam se da je moguce da ista osoba napise da je imala ponude za stan, ovo - ono kada je bila clan neke stranke sa kojom je bila kucni prijatelj, a sada to isto kritikuje kada radi neka druga stranka, nebitno sta je u pitanju, da li zaposlenje, stanovi, lokali i otkudznam sta sve nije moguce dobiti za svoje clanstvo...

 

kad tako nesto pitas ili konstatujes kontradikciju, ili ocekujes suvisli odgovor, dobijes potresnu pricu bez logicnog obrazlozenja koja se hvata za ignore.

 

Ignore to je u prevodu - guranje glave u pesak. Pa zar smo nojOvi?

No svejedno, retko se srece osoba u srb sa glavom van peska. To ja vidim i uvidjam svakodnevno kad sam u prilici.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, FrediB said:

 

Zli Englezi im nisu dali da se prosire do Karlobaga, Ogulina, Karlovca i Virovitice te usput nekaznjeno pobiju par miliona ''ustasa, *alija i *iptara''. :kece:

 

 

Primetio sam da cak i Amerikance te Nemce manje mrze od Engleza. 

 

Od njih mozda vise mrze samo ''ustase'', ''*alije'', ''*iptare'' i ''zute drugosrbijanske automotosoviniste''. :kece:

To je zato sto kod Engleza nema foliranja. Nemce, pa cak i Amere ponekad i mozes da zajebes na foru sentimentalnosti. Engleze nikako. 

Englezu su kroz istoriju zaista cesto bili surovi gospodari. Ali ipak imaju neki osecaj za pravdu. Mrze folirante. Mrze lazljivce. Ali zato znaju i da nagradjuju one koji to zasluzuju.

Meni su dosad najbolji poslodavci bili upravo - Englezi! Ubedljivo najgori - nasi Srbi. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Darth Bane said:

To je zato sto kod Engleza nema foliranja. Nemce, pa cak i Amere ponekad i mozes da zajebes na foru sentimentalnosti. Engleze nikako. 

Englezu su kroz istoriju zaista cesto bili surovi gospodari. Ali ipak imaju neki osecaj za pravdu. Mrze folirante. Mrze lazljivce. Ali zato znaju i da nagradjuju one koji to zasluzuju.

Meni su dosad najbolji poslodavci bili upravo - Englezi! Ubedljivo najgori - nasi Srbi. 

Skoti, Velsani i Irci - mozda?

Englezi: ostrvska verzija Srba koja  se lozi na propalo carstvo i monarhiju - a niko ih ne brenuje ni 2%, jos od Cercila kome Ruzvelt uvali Stojka da ce mu pomoci ako Imperija dozvoli suverenost kolonijama: Kanada, JAR, Australija, Novi Zeland.....

Sic transit gloria mundi.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Kronostime said:

Skoti, Velsani i Irci - mozda?

Englezi: ostrvska verzija Srba koja  se lozi na propalo carstvo i monarhiju - a niko ih ne brenuje ni 2%, jos od Cercila kome Ruzvelt uvali Stojka da ce mu pomoci ako Imperija dozvoli suverenost kolonijama: Kanada, JAR, Australija, Novi Zeland.....

Sic transit gloria mundi.

I ti si jedan od onih kojima smetaju Englezi? Zar i ti, sine Brute???

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/24/2021 at 3:17 PM, Darth Bane said:

Eto ja pre  neki dan napisao na FB kako bi Srbija trebala da zatrazi prijem u Britanski Komonvelt.

Dobro je, trebao si da napises na Redditu :roflmao:

Edited by dzoneee
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, koca popovic said:

Pa ne znam koliko su teritorije izgubili(a izgubili su mnogo) u zadnjih 100 godina ( a Srbija je dobila)  ali ipak njihova pdrska nesto znaci u svijetu, za razliku od podrske iz Srbije.😒

Ugovor sa Ruzveltom Njufaundlend.

Podrska tokom rata - kolonije se osamostalile.

Malo li je?

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Mama_mia said:

...naime, cudila sam se da je moguce da ista osoba napise da je imala ponude za stan, ovo - ono kada je bila clan neke stranke sa kojom je bila kucni prijatelj, a sada to isto kritikuje kada radi neka druga stranka, nebitno sta je u pitanju, da li zaposlenje, stanovi, lokali i otkudznam sta sve nije moguce dobiti za svoje clanstvo...

 

 


Dosta je. Ovo polako prelazi u stalking, nemoj više.

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

I takvi izolovani na ostrvu su izmislili današnji svet, a njihov jezik je postao jezik planete. Neki tamo srbi koji masovno veličaju ratne zločince i najveće dostignuće im je vojvođenje i serdarenje jedan drugoga mogu samo da im pljunu pod prozor. Da citiram jednog Engleza, pusti džunglu na njih, Hati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...