Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

1 hour ago, The Walking Dravot said:

Ne znam sta bih rekao, ja imam to drzavljanstvo preko 30 godina i jos nisam otkrio koja je korist od njega.

 

 

Zao mi je sto tako mislis ali drzavljanstvo je najmanji problem tu

Emigracija mozda pomogne ako je bitna korist.

 

P.S.

Denkins, Nelson i Dilan su uzimali nase drzavljanstvo po odlasku iz KKCZ zbog privilegija koje nudi to drzavljanstvo

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, ivan9 said:

 

 

Zao mi je sto tako mislis ali drzavljanstvo je najmanji problem tu

Emigracija mozda pomogne ako je bitna korist.

 

P.S.

Denkins, Nelson i Dilan su uzimali nase drzavljanstvo po odlasku iz KKCZ zbog privilegija koje nudi to drzavljanstvo

Koje su prednosti našeg državljanstva u odnosu na američko i kanadsko :lol_2: U evropskim ligama se svakako vode kao stranci, osim kod nas.

Link to comment
Share on other sites

Znace to neko bolje od mene da objasni ali dal bi u Spaniji i/ili Francuskoj i/ili Italiji ima ogranicenje u broju amerikanaca u ekipi a da se nase drzavljanstvo racuna u evropsko pa ne ulazi u taj ograniceni broj amerikanaca.

Svakako imaju korist jer ne bi ni uzimali nase drzavljanstvo NAKON odlaska iz KKCZ

 

Edit:

Evo nadjoh da Grcka dozvoljava 2 amerikanca i 4 evropljanina kao stranca. Amerikanac kad uzme nas pasos postaje kosarkaski evropljanin i oslobadja mesto za jos jednog amera.

Edited by ivan9
Link to comment
Share on other sites

Raul Neto?

 

Ne dojmi mi se previše...

 

https://www.fiba.basketball/basketballworldcup/2014/1009/Serbia-Brazil#|tab=boxscore

 

Ovde kad smo ih razvalili bio je neprimetan. Kasnije ga se i ne sećam...

 

PS

 

Sem toga fizički je poprilični prosek, metiljavo deluje.

 

Šta ja znam, na prvu mi i ne izgleda kao neki ubod.

Edited by Laki21
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Laki21 said:

Raul Neto?

 

Ne dojmi mi se previše...

 

https://www.fiba.basketball/basketballworldcup/2014/1009/Serbia-Brazil#|tab=boxscore

 

Ovde kad smo ih razvalili bio je neprimetan. Kasnije ga se i ne sećam...

 

PS

 

Sem toga fizički je poprilični prosek, metiljavo deluje.

 

Šta ja znam, na prvu mi i ne izgleda kao neki ubod.

Bez da ulazim u to kakav je igrač, ali druže Laki, to je bilo pre 5 godina, kada je imao 22 godine. Nije baš da je ova utakmica neki pokazatelj

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dobar Los Milos said:

Ovaj, posto vidim da se spominje, pa da pitam: ako je Kuz tako siguran, sta ce nam Gist?

 

mozda umesto odza, ako ga prodaju? ne racunajuci fc3, odzo je najslabija karika u ovom timu.

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

Just now, Haggard said:

hehe da, nije mogao ovde da izdominira jednog nikolu jankovica, ali ce zato da porobi u evroligi zahvaljujuci kriterijumu sudjenja  🙂

 

Ne secam se da ga je Jankovic fizicki zabrinuo, ali se secam da su po troje skakali na Odza, i pri tome jos padali kao pokoseni samo kad ih pogleda. Secam se da je zato brzo imao probleme sa faulovima. Secam se i da nismo imali cetvorku koja ce tako lako da rasiri prostor i time dati Odzu potreban prostor (za njegova stopala). Ima tu jos nekoliko stvari, ali Odzo je kao specimen nesto cega se ne bih rado odrekao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jel postoji ikakva sansa da se Jr. namoli da barem malo poboljsa fizicku spremu, zameni koji gram sala sa gramom misica itd? Jbg, ne moze da poraste ili postane bolji i pametniji igrac, ali ako vec mora da sedi na klupi, ajde barem da napravi neki korak ka plus zoni, ma koliko taj korak bio sitan.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dobar Los Milos said:

Jel postoji ikakva sansa da se Jr. namoli da barem malo poboljsa fizicku spremu, zameni koji gram sala sa gramom misica itd? Jbg, ne moze da poraste ili postane bolji i pametniji igrac, ali ako vec mora da sedi na klupi, ajde barem da napravi neki korak ka plus zoni, ma koliko taj korak bio sitan.

Ne postoji, naravno :lol_2:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dobar Los Milos said:

Jel postoji ikakva sansa da se Jr. namoli da barem malo poboljsa fizicku spremu, zameni koji gram sala sa gramom misica itd? Jbg, ne moze da poraste ili postane bolji i pametniji igrac, ali ako vec mora da sedi na klupi, ajde barem da napravi neki korak ka plus zoni, ma koliko taj korak bio sitan.

 

dzunior je takav kakav je, nece sigurno menjati svoj rekreativni trademark pod stare dane.

mene to pitanje vise zanima u vezi davidovca. nadam se da se trenutno preznojava u teretani, a ne na plazi. otprilike kvalitet karijere mu zavisi samo od tela.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dobar Los Milos said:

Jel postoji ikakva sansa da se Jr. namoli da barem malo poboljsa fizicku spremu, zameni koji gram sala sa gramom misica itd? Jbg, ne moze da poraste ili postane bolji i pametniji igrac, ali ako vec mora da sedi na klupi, ajde barem da napravi neki korak ka plus zoni, ma koliko taj korak bio sitan.

 

Dobraa 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...